Onderdrukpomp, remsysteem

Productnummer: 1213347 Fabrikantcode: 91019

€ 414,08

€  295,77

Incl. BTW
-29%

Aantal polen: 3. Werkwijze: Mechanisch. Vorm: Recht. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Specificaties

    Aantal polen3
    WerkwijzeMechanisch
    VormRecht
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    DIPASPORT PAV003PRBN
    ERA 559049
    ERA 559049A
    ERA 559050
    ERA 559050A
    ESEN SKV 18SKV016
    FEBI 39242
    FISPA 89.102
    HOFFER 8091019
    JP GROUP 1117100800
    MAXGEAR 44-0015
    METZGER 8010063
    METZGER 8010011
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    PIERBURG 7.02551.20.0
    SIDAT 89.102
    STANDARD 89025
    SWAG 30 93 9242
    TOPRAN 115 174
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.36.009
    VAICO V10-0724
    WILMINK GROUP WG1014459
    WILMINK GROUP WG1429150
    WILMINK GROUP WG1777701
    WILMINK GROUP WG1967135
    WILMINK GROUP WG2015847
  • Toepasbaarheid

    AUDI
    A2
    A2 (8Z0) | 2001.03-2005.08 - 1.2 TDI - 1191ccm, 61pk, 45KW - ANY
    A2 (8Z0) | 2000.02-2005.08 - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - AUA, BBY
    A2 (8Z0) | 2000.02-2005.08 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF, BHC
    A2 (8Z0) | 2003.11-2005.08 - 1.4 TDI - 1422ccm, 90pk, 66KW - ATL
    A2 (8Z0) | 2002.05-2005.08 - 1.6 FSI - 1598ccm, 110pk, 81KW - BAD
    A3
    A3 (8L1) | 2000.08-2003.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    A3 (8L1) | 2000.10-2003.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR, ATD
    A3 (8L1) | 2000.08-2003.05 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    A3 (8P1) | 2003.05-2010.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    A3 (8P1) | 2005.06-2008.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    A3 (8P1) | 2003.05-2012.08 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CLJA, BKD, CBAB
    A3 (8P1) | 2004.08-2012.08 - 2.0 TDI 16V quattro - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, BKD, CBAB
    A3 (8P1) | 2006.01-2008.06 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    A3 Cabriolet
    A3 Cabriolet (8P7) | 2008.04-2009.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    A3 Sportback
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2010.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    A3 Sportback (8PA) | 2005.06-2008.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2013.03 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CLJA, BKD, CBAB
    A3 Sportback (8PA) | 2005.11-2013.03 - 2.0 TDI 16V quattro - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, BKD, CBAB
    A3 Sportback (8PA) | 2006.01-2008.06 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    A4
    A4 (8D2, B5) | 1995.01-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AHH
    A4 (8D2, B5) | 1995.10-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    A4 (8D2, B5) | 1995.12-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 75pk, 55KW - AFF
    A4 (8D2, B5) | 2000.03-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 116pk, 85KW - AJM
    A4 (8D2, B5) | 2000.03-2000.11 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 116pk, 85KW - AJM, ATJ
    A4 (8E2, B6) | 2000.11-2004.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    A4 (8E2, B6) | 2001.05-2004.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    A4 (8E2, B6) | 2004.06-2004.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 116pk, 85KW - BKE
    A4 (8E2, B6) | 2001.11-2004.12 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF
    A4 (8EC, B7) | 2004.11-2008.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 116pk, 85KW - BKE, BRB
    A4 (8EC, B7) | 2004.11-2008.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BPW
    A4 (8EC, B7) | 2004.11-2008.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - BRF, BNA
    A4 (8EC, B7) | 2006.01-2008.06 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 140pk, 103KW - BPW
    A4 Avant
    A4 Avant (8D5, B5) | 1996.02-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AHH
    A4 Avant (8D5, B5) | 1996.02-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    A4 Avant (8D5, B5) | 1996.03-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 75pk, 55KW - AFF
    A4 Avant (8D5, B5) | 2000.03-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, ATJ
    A4 Avant (8D5, B5) | 2000.03-2001.09 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 115pk, 85KW - ATJ
    A4 Avant (8E5, B6) | 2001.09-2004.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    A4 Avant (8E5, B6) | 2001.11-2004.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    A4 Avant (8E5, B6) | 2004.06-2004.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 116pk, 85KW - BKE
    A4 Avant (8E5, B6) | 2001.11-2004.12 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF
    A4 Avant (8ED, B7) | 2004.11-2008.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 116pk, 85KW - BKE, BRB
    A4 Avant (8ED, B7) | 2004.11-2008.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BPW
    A4 Avant (8ED, B7) | 2006.01-2008.06 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 140pk, 103KW - BPW
    A4 Cabriolet
    A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) | 2006.01-2009.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BPW
    A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) | 2006.01-2009.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - BRC
    A6
    A6 (4B2, C5) | 2000.07-2005.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM
    A6 (4B2, C5) | 2001.08-2005.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    A6 Avant
    A6 Avant (4B5, C5) | 2000.07-2005.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM
    A6 Avant (4B5, C5) | 2001.08-2005.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    FORD
    GALAXY
    GALAXY (WGR) | 1995.03-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ANU
    GALAXY (WGR) | 2000.04-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AUY
    GALAXY (WGR) | 2003.02-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    GALAXY (WGR) | 2005.05-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - BTB
    SEAT
    ALHAMBRA
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 1996.04-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ANU
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 2000.06-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AUY, BVK
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 2002.11-2008.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 131pk, 96KW - ASZ
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 2005.05-2007.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - BTB
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 2000.06-2010.03 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AUY, BVK
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 2005.11-2010.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BRT
    ALTEA
    ALTEA (5P1) | 2004.04-heden - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC, BJB
    ALTEA (5P1) | 2005.11-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    ALTEA XL
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2006.10-heden - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2009.08-heden - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BXF
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2006.10-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2007.06-heden - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    AROSA
    AROSA (6H) | 2000.01-2004.06 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    CORDOBA
    CORDOBA (6L2) | 2002.10-2005.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    CORDOBA (6L2) | 2005.05-2009.11 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    CORDOBA (6L2) | 2005.06-2009.11 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    CORDOBA (6L2) | 2002.09-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR, ATD, BMT
    CORDOBA (6L2) | 2002.10-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 131pk, 96KW - ASZ, BLT
    IBIZA III
    IBIZA III (6L1) | 2002.05-2005.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    IBIZA III (6L1) | 2005.05-2009.11 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    IBIZA III (6L1) | 2005.06-2009.11 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    IBIZA III (6L1) | 2002.02-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR, ATD, BMT
    IBIZA III (6L1) | 2002.02-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 131pk, 96KW - ASZ, BLT
    IBIZA III (6L1) | 2004.03-2008.02 - 1.9 TDI Cupra R - 1896ccm, 160pk, 118KW - BPX, BUK
    IBIZA IV
    IBIZA IV (6J5, 6P1) | 2008.07-2010.06 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS
    IBIZA IV (6J5, 6P1) | 2008.03-2010.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    IBIZA IV (6J5, 6P1) | 2008.07-2010.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BXJ
    IBIZA IV SPORTCOUPE
    IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) | 2008.07-2010.06 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS
    IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) | 2008.06-2010.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BXJ
    IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) | 2008.07-2010.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    LEON
    LEON (1M1) | 2000.09-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    LEON (1M1) | 2003.05-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    LEON (1M1) | 2005.10-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR
    LEON (1M1) | 2002.05-2006.06 - 1.9 TDI Syncro - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    LEON (1P1) | 2005.07-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    LEON (1P1) | 2007.06-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BXF
    LEON (1P1) | 2005.10-2010.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    TOLEDO II
    TOLEDO II (1M2) | 2000.10-2004.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    TOLEDO II (1M2) | 2003.05-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    TOLEDO III
    TOLEDO III (5P2) | 2004.10-2009.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC, BJB
    TOLEDO III (5P2) | 2005.11-2009.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    SKODA
    FABIA I
    FABIA I (6Y2) | 2003.04-2008.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    FABIA I (6Y2) | 2005.10-2008.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    FABIA I (6Y2) | 2005.10-2008.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BNV
    FABIA I (6Y2) | 2000.01-2008.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR, ATD
    FABIA I (6Y2) | 2003.06-2008.03 - 1.9 TDI RS - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ, BLT
    FABIA I Combi
    FABIA I Combi (6Y5) | 2003.04-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    FABIA I Combi (6Y5) | 2005.10-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    FABIA I Combi (6Y5) | 2005.10-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BNV
    FABIA I Combi (6Y5) | 2000.04-2007.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR, ATD
    FABIA I Praktik
    FABIA I Praktik (6Y5) | 2005.10-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    FABIA I Sedan
    FABIA I Sedan (6Y3) | 2003.04-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    FABIA I Sedan (6Y3) | 2005.10-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    FABIA I Sedan (6Y3) | 2005.10-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BNV
    FABIA I Sedan (6Y3) | 2000.01-2007.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR, ATD
    FABIA II
    FABIA II (542) | 2007.01-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    FABIA II (542) | 2007.02-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    FABIA II (542) | 2007.04-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BSW
    FABIA II Combi
    FABIA II Combi (545) | 2007.10-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    FABIA II Combi (545) | 2007.10-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    FABIA II Combi (545) | 2007.10-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BSW
    OCTAVIA I
    OCTAVIA I (1U2) | 2002.09-2004.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    OCTAVIA I (1U2) | 2005.10-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR
    OCTAVIA I Combi
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2000.08-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2002.09-2004.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2000.09-2006.01 - 1.9 TDI 4x4 - 1896ccm, 100pk, 74KW - ATD
    OCTAVIA II
    OCTAVIA II (1Z3) | 2004.06-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC, BJB
    OCTAVIA II (1Z3) | 2005.11-2010.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    OCTAVIA II Combi
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2004.09-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC, BJB
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2004.11-2010.12 - 1.9 TDI 4x4 - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2005.11-2010.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2006.07-2010.05 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    ROOMSTER
    ROOMSTER (5J7) | 2006.07-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    ROOMSTER (5J7) | 2006.09-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    ROOMSTER (5J7) | 2006.03-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR
    ROOMSTER (5J7) | 2006.09-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BSW
    ROOMSTER Praktik
    ROOMSTER Praktik (5J) | 2007.03-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    ROOMSTER Praktik (5J) | 2007.03-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    SUPERB I
    SUPERB I (3U4) | 2001.12-2008.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    SUPERB I (3U4) | 2002.08-2005.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    SUPERB I (3U4) | 2005.10-2007.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BSV
    SUPERB I (3U4) | 2007.01-2008.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - BPZ
    SUPERB I (3U4) | 2005.10-2008.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BSS
    SUPERB II
    SUPERB II (3T4) | 2008.03-2010.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE
    SUPERB II (3T4) | 2008.03-2010.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMP
    SUPERB II Stationwagen
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2010.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2010.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMP
    VOLKSWAGEN
    BORA
    BORA (1J2) | 1998.12-2002.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    BORA (1J2) | 2000.05-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    BORA (1J2) | 2000.09-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR, ATD, BEW
    BORA (1J2) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    BORA (1J2) | 1999.02-2001.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    BORA (1J2) | 2000.05-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    BORA (1J2) | 2000.09-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 101pk, 74KW - ATD
    BORA (1J2) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    BORA Variant
    BORA Variant (1J6) | 1999.05-2001.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    BORA Variant (1J6) | 2000.09-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR, ATD
    BORA Variant (1J6) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    BORA Variant (1J6) | 2001.05-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    BORA Variant (1J6) | 1999.05-2001.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    BORA Variant (1J6) | 2000.09-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 101pk, 74KW - ATD
    BORA Variant (1J6) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    BORA Variant (1J6) | 2001.05-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    CADDY II Bestelwagen
    CADDY II Bestelwagen (9K9A) | 1996.09-2004.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE, ALH
    CADDY II Stationwagen
    CADDY II Stationwagen (9K9B) | 1996.10-2004.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE, ALH
    CADDY III Bestelwagen
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2004.04-2010.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BJB
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2005.09-2010.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 75pk, 55KW - BSU
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2008.11-2010.08 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2004.03-2010.08 - 2.0 SDI - 1968ccm, 70pk, 51KW - BDJ, BST
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2007.09-2010.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    CADDY III Stationwagen
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2004.04-2010.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BJB
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2005.09-2010.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 75pk, 55KW - BSU
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2008.05-2010.08 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2004.03-2010.08 - 2.0 SDI - 1968ccm, 70pk, 51KW - BDJ, BST
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2007.09-2010.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    EOS
    EOS (1F7, 1F8) | 2006.06-2008.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    FOX Hatchback
    FOX Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4) | 2005.04-2009.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    GOLF IV
    GOLF IV (1J1) | 1998.12-2001.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    GOLF IV (1J1) | 2000.05-2005.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    GOLF IV (1J1) | 2000.09-2005.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR, ATD
    GOLF IV (1J1) | 2000.11-2005.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    GOLF IV (1J1) | 1999.09-2001.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    GOLF IV (1J1) | 2000.02-2005.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    GOLF IV (1J1) | 2000.09-2005.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 101pk, 74KW - ATD
    GOLF IV (1J1) | 2000.11-2005.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    GOLF IV Variant
    GOLF IV Variant (1J5) | 1999.08-2001.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    GOLF IV Variant (1J5) | 2000.09-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR, ATD
    GOLF IV Variant (1J5) | 2000.11-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    GOLF IV Variant (1J5) | 1999.05-2001.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM
    GOLF IV Variant (1J5) | 2000.09-2006.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 101pk, 74KW - ATD
    GOLF IV Variant (1J5) | 2000.11-2006.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    GOLF IV Variant (1J5) | 2002.05-2005.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    GOLF PLUS
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2005.01-2009.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2005.05-2008.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BRU, BXF, BXJ
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2005.12-2011.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    GOLF V
    GOLF V (1K1) | 2003.10-2008.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    GOLF V (1K1) | 2004.05-2008.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BRU, BXF, BXJ
    GOLF V (1K1) | 2004.08-2008.11 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    GOLF V (1K1) | 2004.01-2008.11 - 2.0 SDI - 1968ccm, 75pk, 55KW - BDK
    GOLF V (1K1) | 2004.12-2008.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    GOLF V (1K1) | 2003.10-2008.11 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - BKD
    GOLF V (1K1) | 2004.08-2008.11 - 2.0 TDI 16V 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - BKD
    GOLF V (1K1) | 2004.08-2008.11 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    GOLF V Variant
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE
    GOLF V Variant (1K5) | 2008.01-2009.07 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    JETTA III
    JETTA III (1K2) | 2005.08-2010.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    JETTA III (1K2) | 2005.10-2010.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    LUPO
    LUPO (6X1, 6E1) | 1999.07-2005.07 - 1.2 TDI 3L - 1191ccm, 61pk, 45KW - ANY, AYZ
    LUPO (6X1, 6E1) | 1999.01-2005.07 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    NEW BEETLE
    NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 1998.01-2004.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - ALH
    NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 2001.02-2010.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - ATD, BEW
    NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 2005.07-2010.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BSW
    NEW BEETLE Cabriolet
    NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) | 2003.06-2010.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR
    NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) | 2005.07-2010.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BSW
    PASSAT
    PASSAT (3B2) | 1998.08-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, ATJ
    PASSAT (3B2) | 2000.02-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    PASSAT (3B2) | 1999.08-2000.11 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - ATJ
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF
    PASSAT (3B3) | 2003.12-2005.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - BGW
    PASSAT (3C2) | 2005.03-2010.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    PASSAT (3C2) | 2005.03-2009.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMP
    PASSAT (3C2) | 2005.03-2009.05 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMP
    PASSAT Variant
    PASSAT Variant (3B5) | 1998.08-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, ATJ
    PASSAT Variant (3B5) | 2000.02-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    PASSAT Variant (3B5) | 1999.08-2000.11 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, ATJ
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF
    PASSAT Variant (3B6) | 2003.12-2005.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - BGW
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2006.02 - 2.0 TDI - 1968ccm, 122pk, 90KW - BVE
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2009.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMP
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2009.05 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMP
    POLO
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    POLO (9N_) | 2001.10-2005.06 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF, BAY
    POLO (9N_) | 2005.04-2009.11 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    POLO (9N_) | 2005.04-2009.11 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM, BWB
    POLO (9N_) | 2001.10-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR, ATD, BMT
    POLO (9N_) | 2003.11-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ, BLT
    POLO Sedan
    POLO Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) | 2002.09-heden - 1.9 TDi - 1896ccm, 101pk, 74KW - ATD
    SHARAN
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 1995.09-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ANU
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 2000.04-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AUY, BVK
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 2002.11-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 2005.06-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - BTB
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 2000.04-2010.03 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AUY
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 2005.11-2010.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - BVH
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 2005.11-2010.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BRT
    TOURAN
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2003.02-2004.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AVQ
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2003.08-2010.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2004.11-2010.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BRU, BXF, BXJ
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2005.12-2010.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
  • Origineel nummers

    038145209NAUDI
    038145209AUDI
    038145209QAUDI
    03G145209MAUDI
    03G145209EAUDI
    038145209CAUDI
    038145209AAUDI
    038145209MAUDI
    038145209KAUDI
    038145209HAUDI
    038145209EAUDI
    1426038FORD
    1426037FORD
    1227658FORD
    1100630FORD
    1459219FORD
    1477045FORD
    1746131FORD
    3M219350AAFORD
    3M219350BAFORD
    3M219350CAFORD
    5M219350AAFORD
    6M219350AAFORD
    XM219350AAFORD
    038145209SEAT
    038145209MSEAT
    038145209KSEAT
    038145209HSEAT
    038145209ESEAT
    038145209ASEAT
    038145209CSEAT
    038145209NSEAT
    038145209QSEAT
    03G145209MSEAT
    03G145209ESEAT
    038145209NSKODA
    038145209QSKODA
    03G145209MSKODA
    03G145209ESKODA
    038145209CSKODA
    038145209ASKODA
    038145209SKODA
    038145209MSKODA
    038145209KSKODA
    038145209HSKODA
    038145209ESKODA
    038145209NVW
    038145209QVW
    03G145209MVW
    03G145209EVW
    038145209MVW
    038145209CVW
    038145209AVW
    038145209VW
    038145209EVW
    038145209HVW
    038145209KVW
    038145209EVAG
    038145209NVAG
    038145209QVAG
    03G145209MVAG
    03G145209EVAG
    038145209CVAG
    038145209AVAG
    038145209VAG
    038145209HVAG
    038145209KVAG
    038145209MVAG
  • Fabrikant

    Meat & Doria

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 16:00 uur besteld is overmorgen in huis

Onderdrukpomp, remsysteem

Onderdrukpomp, remsysteem

€  295,77

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK