Onderdrukpomp, remsysteem 7.24808.51.0 Pierburg

Productnummer: 0641743 Fabrikantcode: 7.24808.51.0 EAN: 4028977327940

€ 258,94

€  157,28

Incl. BTW
-39%

Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met afdichtring. Aantal aansluitingen: 1. Werkwijze: Mechanisch. Vorm: Recht. Pomp soort: Schottenpomp. Brandstoftype: Diesel. Technisch informatienummer: SI 0109-11. Garantie:… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Specificaties


    Test/testwaarden >> Tips & informatie vacuümpomp tester: vac
    uümpompentester 4.07370.06.0
    Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2Met afdichtring
    Aantal aansluitingen1
    WerkwijzeMechanisch
    VormRecht
    Pomp soortSchottenpomp
    BrandstoftypeDiesel
    Technisch informatienummerSI 0109-11
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ACI-AVESA ABT-016
    DIPASPORT PAV130PRBN
    ERA 559062A
    ESEN SKV 18SKV001
    FEBI 22778
    FISPA 89.113
    HOFFER 8091003
    JP GROUP 1117100100
    MEAT & DORIA 91003
    METZGER 8010004
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    SIDAT 89.113
    STELLOX 10-02508-SX
    SWAG 32 92 2778
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.36.002
    VAICO V10-0844
    WILMINK GROUP WG2015859
    WILMINK GROUP WG1026957
    WILMINK GROUP WG1054600
    WILMINK GROUP WG1409042
  • Toepasbaarheid

    AUDI
    80
    80 (89, 89Q, 8A, B3) | 1989.08-1991.08 - 1.9 D - 1896ccm, 68pk, 50KW - 1Y
    80 (8C2, B4) | 1991.09-1994.12 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    80 (8C2, B4) | 1991.09-1994.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z
    80 Avant
    80 Avant (8C5, B4) | 1991.09-1994.12 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    80 Avant (8C5, B4) | 1992.07-1996.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z
    A4
    A4 (8D2, B5) | 1995.01-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AHH
    A4 (8D2, B5) | 1995.10-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    A4 (8D2, B5) | 1995.12-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 75pk, 55KW - AFF
    A4 (8D2, B5) | 1996.09-2000.11 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    A4 Avant
    A4 Avant (8D5, B5) | 1998.03-2001.09 - 1.9 DUO - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU
    A4 Avant (8D5, B5) | 1996.02-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AHH
    A4 Avant (8D5, B5) | 1996.02-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    A4 Avant (8D5, B5) | 1996.03-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 75pk, 55KW - AFF
    A4 Avant (8D5, B5) | 1996.09-2001.09 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    A6
    A6 (4A2, C4) | 1994.06-1997.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    A6 (4B2, C5) | 1997.04-2000.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    A6 Avant
    A6 Avant (4A5, C4) | 1994.06-1997.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    A6 Avant (4B5, C5) | 1998.02-2001.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    CABRIOLET
    CABRIOLET (8G7, B4) | 1995.06-2000.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    FORD
    GALAXY
    GALAXY (WGR) | 1995.03-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ANU
    GALAXY (WGR) | 1997.08-2000.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    SEAT
    ALHAMBRA
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 1996.04-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ANU
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 1996.08-2000.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    AROSA
    AROSA (6H) | 1997.08-2004.06 - 1.7 SDI - 1716ccm, 60pk, 44KW - AKU
    CORDOBA
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1993.02-1996.08 - 1.9 D - 1896ccm, 68pk, 50KW - 1Y
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.01-1996.08 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.08-1999.06 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1993.02-1996.08 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.08-2002.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AGR, ALH
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1997.03-2002.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    CORDOBA Vario
    CORDOBA Vario (6K5) | 1996.09-1999.06 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    CORDOBA Vario (6K5) | 1996.08-2002.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AGR, ALH
    CORDOBA Vario (6K5) | 1997.07-2002.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    IBIZA II
    IBIZA II (6K1) | 1993.04-1996.08 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    IBIZA II (6K1) | 1996.08-1999.08 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    IBIZA II (6K1) | 1993.03-1996.08 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    IBIZA II (6K1) | 1996.08-2002.02 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AGR, ALH
    IBIZA II (6K1) | 1997.02-2002.02 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    INCA
    INCA (6K9) | 1996.09-2003.06 - 1.7 D - 1716ccm, 57pk, 42KW - AHB
    INCA (6K9) | 1995.11-2003.06 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    INCA (6K9) | 1995.11-2003.06 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY, AYQ
    TOLEDO I
    TOLEDO I (1L) | 1991.05-1999.03 - 1.9 D - 1896ccm, 68pk, 50KW - 1Y
    TOLEDO I (1L) | 1995.12-1999.03 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    TOLEDO I (1L) | 1991.05-1999.03 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    TOLEDO I (1L) | 1995.08-1999.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    TOLEDO I (1L) | 1996.11-1999.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    SKODA
    FELICIA I
    FELICIA I (6U1) | 1995.10-1998.03 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    FELICIA I Pick-up
    FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) | 1997.06-2002.04 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    FELICIA I Stationwagen
    FELICIA I Stationwagen (6U5) | 1995.10-1998.03 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    FELICIA II
    FELICIA II (6U1) | 1998.01-2001.06 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    FELICIA II Stationwagen
    FELICIA II Stationwagen (6U5) | 1998.01-2001.06 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    VOLKSWAGEN
    CADDY II Bestelwagen
    CADDY II Bestelwagen (9K9A) | 1995.11-2004.01 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    CADDY II Bestelwagen (9K9A) | 1995.11-2004.01 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY, AYQ
    CADDY II Bestelwagen (9K9A) | 1996.09-2004.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE, ALH
    CADDY II Pick-up
    CADDY II Pick-up (9U7) | 1996.06-2000.12 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    CADDY II Stationwagen
    CADDY II Stationwagen (9K9B) | 1995.11-2004.01 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    CADDY II Stationwagen (9K9B) | 1995.11-2004.01 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY, AYQ
    CADDY II Stationwagen (9K9B) | 1996.10-2004.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE, ALH
    GOLF III
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    GOLF III (1H1) | 1995.07-1997.08 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.9 TD,GTD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    GOLF III (1H1) | 1993.08-1997.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III (1H1) | 1996.04-1997.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III (1H1) | 1995.08-1997.08 - 1.9 TDI Syncro (1HX1) - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Cabriolet
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1995.08-1998.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1996.07-1998.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III Variant
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    GOLF III Variant (1H5) | 1995.07-1999.04 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    GOLF III Variant (1H5) | 1994.03-1999.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Variant (1H5) | 1996.04-1999.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III Variant (1H5) | 1995.07-1999.04 - 1.9 TDI Syncro - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF IV Cabriolet
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    LUPO
    LUPO (6X1, 6E1) | 1998.09-2005.07 - 1.7 SDI - 1716ccm, 60pk, 44KW - AKU
    PASSAT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1991.03-1996.08 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    PASSAT (3A2, 35I) | 1993.10-1996.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    PASSAT (3A2, 35I) | 1996.03-1996.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    PASSAT (3B2) | 1996.10-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, AHH
    PASSAT (3B2) | 1996.10-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    PASSAT (3B2) | 1997.06-2000.08 - 1.9 TDI Syncro/4motion - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    PASSAT Variant
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1991.03-1997.05 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1993.10-1997.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1996.03-1997.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    PASSAT Variant (3B5) | 1997.06-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, AHH
    PASSAT Variant (3B5) | 1997.06-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    PASSAT Variant (3B5) | 1997.06-2000.08 - 1.9 TDI Syncro/4motion - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    POLO
    POLO (6N1) | 1997.04-1999.10 - 1.7 SDI - 1716ccm, 57pk, 42KW - AHG
    POLO (6N1) | 1997.08-1999.10 - 60 1.7 SDI - 1716ccm, 60pk, 44KW - AKU
    POLO (6N1) | 1994.10-1999.10 - 64 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    POLO (6N1) | 1996.07-1999.10 - 64 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AGD
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.7 SDI - 1716ccm, 60pk, 44KW - AKU
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AGD, ASX
    POLO CLASSIC
    POLO CLASSIC (6V2) | 1998.06-2002.01 - 110 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    POLO CLASSIC (6V2) | 1997.07-2001.09 - 57 1.7 SDI - 1716ccm, 57pk, 42KW - AKW
    POLO CLASSIC (6V2) | 1995.12-1999.08 - 64 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    POLO CLASSIC (6V2) | 1996.09-2001.09 - 90 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ALE, AGR, ALH
    POLO Variant
    POLO Variant (6V5) | 1997.08-2001.09 - 1.7 SDI - 1716ccm, 57pk, 42KW - AKW
    POLO Variant (6V5) | 1997.06-2001.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    POLO Variant (6V5) | 1997.05-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ALE, AGR, ALH
    POLO Variant (6V5) | 1998.06-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    SHARAN
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 1995.09-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ANU
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 1996.09-2000.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    TRANSPORTER IV Bestelwagen
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1990.07-1995.12 - 1.9 D - 1896ccm, 61pk, 45KW - 1X
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1990.09-1995.12 - 1.9 D - 1896ccm, 60pk, 44KW - 1X
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1992.10-2003.04 - 1.9 TD - 1896ccm, 68pk, 50KW - ABL
    TRANSPORTER IV Bus
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1990.09-1995.12 - 1.9 D - 1896ccm, 60pk, 44KW - 1X
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1990.09-1995.12 - 1.9 D - 1896ccm, 61pk, 45KW - 1X
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1992.10-2003.04 - 1.9 TD - 1896ccm, 68pk, 50KW - ABL
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1990.07-1995.12 - 1.9 D - 1896ccm, 61pk, 45KW - 1X
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1990.09-1995.12 - 1.9 D - 1896ccm, 60pk, 44KW - 1X
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1992.10-2003.04 - 1.9 TD - 1896ccm, 68pk, 50KW - ABL
    VENTO
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.9 D - 1896ccm, 65pk, 48KW - 1Y
    VENTO (1H2) | 1997.04-1998.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    VENTO (1H2) | 1993.09-1998.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    VENTO (1H2) | 1996.04-1998.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
  • Origineel nummers

    028 145 101 AAUDI
    028 145 101 FAUDI
    1030353FORD
    95VW-2A451-ABFORD
    028 145 101 ASEAT
    028 145 101 FSEAT
    028 145 101 ASKODA
    028 145 101 FSKODA
    028 145 101 AVW
    028 145 101 FVW
  • Fabrikant

    Pierburg

    Pierburg is een OE toeleverancier voor diverse automerken en is sinds 1909 actief als partner in de automotive branch.  Pierburg produceert elektrische waterpompen, DC-motor aangedreven uitlaatgasrecirculatie systemen af te leiden-ventielen, evenals de vele verschillende versies van de drive modules.  - OE kwaliteit - 1 jaar volledige garantie

  • Levertijd

    1 tot 3 werkdagen

Onderdrukpomp, remsysteem 7.24808.51.0 Pierburg

Onderdrukpomp, remsysteem 7.24808.51.0 Pierburg

€  157,28

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK