Onderdrukpomp, remsysteem 7.22300.69.0 Pierburg

Productnummer: 0641708 Fabrikantcode: 7.22300.69.0 EAN: 4028977327483

€ 312,18

€  187,23

Incl. BTW
-40%

Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met afdichtring. Aantal aansluitingen: 1. Werkwijze: Mechanisch. Vorm: Recht. Brandstoftype: Diesel. Technisch informatienummer: SI 1066. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Specificaties


    Test/testwaarden >> Tips & informatie vacuümpomp tester: vac
    uümpompentester 4.07370.06.0
    Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2Met afdichtring
    Aantal aansluitingen1
    WerkwijzeMechanisch
    VormRecht
    BrandstoftypeDiesel
    Technisch informatienummerSI 1066
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ACI-AVESA ABT-006
    AUTOMEGA 120013510
    BSG BSG 60-235-003
    BSG BSG 90-235-001
    BUGIAD BGT00001
    DIPASPORT PAV132PRBN
    ERA 559051A
    ESEN SKV 18SKV005
    FEBI 23248
    FISPA 89.128
    HOFFER 8091022
    JP GROUP 1117100500
    MAXGEAR 44-0009
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MEAT & DORIA 91022
    METZGER 8010009
    SIDAT 89.128
    STANDARD 89016
    STELLOX 10-02500-SX
    SWAG 32 92 3248
    TOPRAN 113 911
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.36.001
    VAICO V10-0735
    WILMINK GROUP WG1014461
    WILMINK GROUP WG1054603
    WILMINK GROUP WG1026760
    WILMINK GROUP WG2015848
  • Toepasbaarheid

    VOLKSWAGEN
    CRAFTER 30-35 Bus
    CRAFTER 30-35 Bus (2E_) | 2006.04-2011.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 88pk, 65KW - BJJ, CEBA
    CRAFTER 30-35 Bus (2E_) | 2006.04-2013.05 - 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80KW - BJK, CEBB
    CRAFTER 30-35 Bus (2E_) | 2006.04-2013.05 - 2.5 TDI - 2461ccm, 136pk, 100KW - BJL, CECA
    CRAFTER 30-35 Bus (2E_) | 2006.04-2011.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 163pk, 120KW - BJM, CECB
    CRAFTER 30-50 Bestelwagen
    CRAFTER 30-50 Bestelwagen (2E_) | 2006.04-2011.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 88pk, 65KW - BJJ, CEBA
    CRAFTER 30-50 Bestelwagen (2E_) | 2006.04-2013.05 - 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80KW - BJK, CEBB
    CRAFTER 30-50 Bestelwagen (2E_) | 2006.04-2013.05 - 2.5 TDI - 2461ccm, 136pk, 100KW - BJL, CECA
    CRAFTER 30-50 Bestelwagen (2E_) | 2006.04-2011.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 163pk, 120KW - BJM, CECB
    CRAFTER 30-50 Open laadbak/ Chassis
    CRAFTER 30-50 Open laadbak/ Chassis (2F_) | 2006.04-2011.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 88pk, 65KW - BJJ, CEBA
    CRAFTER 30-50 Open laadbak/ Chassis (2F_) | 2006.04-2013.05 - 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80KW - BJK, CEBB
    CRAFTER 30-50 Open laadbak/ Chassis (2F_) | 2006.04-2013.05 - 2.5 TDI - 2461ccm, 136pk, 100KW - BJL, CECA
    CRAFTER 30-50 Open laadbak/ Chassis (2F_) | 2006.04-2011.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 163pk, 120KW - BJM, CECB
    LT 28-35 I Bestelwagen
    LT 28-35 I Bestelwagen (281-363) | 1979.01-1992.07 - 2.4 D - 2383ccm, 75pk, 55KW - CP, DW
    LT 28-35 I Bestelwagen (281-363) | 1990.07-1996.05 - 2.4 D - 2383ccm, 69pk, 51KW - 1S, ACT
    LT 28-35 I Bestelwagen (281-363) | 1986.02-1992.08 - 2.4 TD - 2383ccm, 102pk, 75KW - DV
    LT 28-35 I Bestelwagen (281-363) | 1988.08-1992.08 - 2.4 TD - 2383ccm, 92pk, 68KW - 1G
    LT 28-35 I Bestelwagen (281-363) | 1992.06-1996.05 - 2.4 TD - 2383ccm, 95pk, 70KW - ACL
    LT 28-35 I Bus
    LT 28-35 I Bus (281-363) | 1979.01-1992.07 - 2.4 D - 2383ccm, 75pk, 55KW - CP, DW
    LT 28-35 I Bus (281-363) | 1989.08-1996.06 - 2.4 D - 2383ccm, 70pk, 51KW - 1S, ACT
    LT 28-35 I Bus (281-363) | 1982.12-1989.07 - 2.4 TD - 2383ccm, 102pk, 75KW - DV
    LT 28-35 I Bus (281-363) | 1989.08-1992.08 - 2.4 TD - 2383ccm, 92pk, 68KW - 1G
    LT 28-35 I Bus (281-363) | 1992.09-1996.06 - 2.4 TD - 2383ccm, 95pk, 70KW - ACL
    LT 28-35 I Open laadbak/ Chassis
    LT 28-35 I Open laadbak/ Chassis (281-363) | 1978.12-1991.02 - 2.4 D - 2383ccm, 75pk, 55KW - CP, DW
    LT 28-35 I Open laadbak/ Chassis (281-363) | 1990.08-1996.06 - 2.4 D - 2383ccm, 69pk, 51KW - 1S, ACT
    LT 28-35 I Open laadbak/ Chassis (281-363) | 1991.08-1992.07 - 2.4 D Syncro - 2383ccm, 75pk, 55KW - DW
    LT 28-35 I Open laadbak/ Chassis (281-363) | 1991.08-1992.07 - 2.4 D Syncro - 2383ccm, 69pk, 51KW - 1S
    LT 28-35 I Open laadbak/ Chassis (281-363) | 1982.12-1993.09 - 2.4 TD - 2383ccm, 102pk, 75KW - DV
    LT 28-35 I Open laadbak/ Chassis (281-363) | 1990.08-1992.08 - 2.4 TD - 2383ccm, 92pk, 68KW - 1G
    LT 28-35 I Open laadbak/ Chassis (281-363) | 1992.08-1996.06 - 2.4 TD - 2383ccm, 95pk, 70KW - ACL
    LT 28-35 II Bus
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 1996.07-2006.07 - 2.5 SDI - 2461ccm, 75pk, 55KW - AGX
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 1996.05-1999.08 - 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75KW - AHD
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 1999.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 90pk, 66KW - APA
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 1999.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80KW - ANJ, AVR
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 2001.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 83pk, 61KW - BBE
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 2001.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 95pk, 70KW - BBF
    LT 28-46 II Bestelwagen
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 1996.09-2006.07 - 2.5 SDI - 2461ccm, 75pk, 55KW - AGX
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 1996.05-1999.08 - 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75KW - AHD
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 1999.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 90pk, 66KW - APA
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 1999.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80KW - ANJ, AVR
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 2001.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 83pk, 61KW - BBE
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 2001.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 95pk, 70KW - BBF
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 1996.09-2006.07 - 2.5 SDI - 2461ccm, 75pk, 55KW - AGX
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 1996.06-1999.08 - 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75KW - AHD
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 1999.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 90pk, 66KW - APA
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 1999.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80KW - ANJ, AVR
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 2001.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 83pk, 61KW - BBE
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 2001.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 95pk, 70KW - BBF
    LT 40-55 I Bestelwagen
    LT 40-55 I Bestelwagen (291-512) | 1979.01-1992.07 - 2.4 D - 2383ccm, 75pk, 55KW - CP, DW
    LT 40-55 I Bestelwagen (291-512) | 1990.07-1996.05 - 2.4 D - 2383ccm, 69pk, 51KW - 1S, ACT
    LT 40-55 I Bestelwagen (291-512) | 1979.01-1986.03 - 2.4 D 4WD - 2383ccm, 75pk, 55KW - DW
    LT 40-55 I Bestelwagen (291-512) | 1986.02-1992.08 - 2.4 TD - 2383ccm, 102pk, 75KW - DV
    LT 40-55 I Bestelwagen (291-512) | 1988.08-1992.08 - 2.4 TD - 2383ccm, 92pk, 68KW - 1G
    LT 40-55 I Bestelwagen (291-512) | 1992.06-1996.05 - 2.4 TD - 2383ccm, 95pk, 70KW - ACL
    LT 40-55 I Bestelwagen (291-512) | 1978.08-1992.07 - 2.4 TD 4WD - 2383ccm, 102pk, 75KW - DV
    LT 40-55 I Open laadbak/ Chassis
    LT 40-55 I Open laadbak/ Chassis (293-909) | 1978.12-1991.02 - 2.4 D - 2383ccm, 75pk, 55KW - CP, DW
    LT 40-55 I Open laadbak/ Chassis (293-909) | 1990.08-1996.06 - 2.4 D - 2383ccm, 69pk, 51KW - 1S, ACT
    LT 40-55 I Open laadbak/ Chassis (293-909) | 1982.12-1993.09 - 2.4 TD - 2383ccm, 102pk, 75KW - DV
    LT 40-55 I Open laadbak/ Chassis (293-909) | 1988.08-1991.07 - 2.4 TD - 2383ccm, 92pk, 68KW - 1G
    LT 40-55 I Open laadbak/ Chassis (293-909) | 1992.08-1996.06 - 2.4 TD - 2383ccm, 95pk, 70KW - ACL
    TRANSPORTER IV Bestelwagen
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1990.07-1998.04 - 2.4 D - 2370ccm, 78pk, 57KW - AAB
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1997.08-2003.04 - 2.4 D - 2370ccm, 75pk, 55KW - AJA
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1992.10-1998.09 - 2.4 D Syncro - 2370ccm, 78pk, 57KW - AAB
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1995.09-2003.04 - 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75KW - ACV, AUF, AYC
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1998.12-2003.04 - 2.5 TDI - 2461ccm, 88pk, 65KW - AJT, AYY
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 2000.09-2003.04 - 2.5 TDI - 2461ccm, 151pk, 111KW - AHY, AXG
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1995.09-2003.04 - 2.5 TDI Syncro - 2461ccm, 102pk, 75KW - ACV, AXL
    TRANSPORTER IV Bus
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1990.09-1998.04 - 2.4 D - 2370ccm, 78pk, 57KW - AAB
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1997.08-2003.04 - 2.4 D - 2370ccm, 75pk, 55KW - AJA
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1992.10-1998.09 - 2.4 D Syncro - 2370ccm, 78pk, 57KW - AAB
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1995.09-2003.04 - 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75KW - ACV, AUF, AYC
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1998.05-2003.04 - 2.5 TDI - 2461ccm, 88pk, 65KW - AJT, AYY
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1998.05-2003.04 - 2.5 TDI - 2461ccm, 151pk, 111KW - AHY, AXG
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1996.01-2003.04 - 2.5 TDI Syncro - 2461ccm, 102pk, 75KW - ACV, AXL
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1990.09-1998.04 - 2.4 D - 2370ccm, 78pk, 57KW - AAB
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1997.08-2003.04 - 2.4 D - 2370ccm, 75pk, 55KW - AJA
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1992.10-1998.09 - 2.4 D Syncro - 2370ccm, 78pk, 57KW - AAB
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1995.09-2003.04 - 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75KW - ACV, AUF, AYC
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1998.05-2003.04 - 2.5 TDI - 2461ccm, 88pk, 65KW - AJT, AYY
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1998.05-2003.04 - 2.5 TDI Syncro - 2461ccm, 102pk, 75KW - ACV, AXL
  • Origineel nummers

    072 145 100 CVW
    074 145 100 AVW
    076 145 100VW
  • Fabrikant

    Pierburg

    Pierburg is een OE toeleverancier voor diverse automerken en is sinds 1909 actief als partner in de automotive branch.  Pierburg produceert elektrische waterpompen, DC-motor aangedreven uitlaatgasrecirculatie systemen af te leiden-ventielen, evenals de vele verschillende versies van de drive modules.  - OE kwaliteit - 1 jaar volledige garantie

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Onderdrukpomp, remsysteem 7.22300.69.0 Pierburg

Onderdrukpomp, remsysteem 7.22300.69.0 Pierburg

€  187,23

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK