Schokdemper JHE273T TRW

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Vul uw chassisnummer (VIN) in of selecteer handmatig

Of selecteer hier uw auto

  • Schokdemper JHE273T TRW
  • Schokdemper JHE273T TRW, voorbeeld 2

Productnummer: 0170430 Fabrikantcode: JHE273T EAN: 3322937504138

€  59,63

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op bestelling
Bestellen
veilig betalen

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie
Whatsapp, chat en telefoon:

Direct beschikbaar in de chatwidget

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Vul uw chassisnummer (VIN) in of selecteer handmatig

Of selecteer hier uw auto

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    toepassing: achteras:

    Specificaties
    InbouwplaatsAchteras
    SchokdempertypeOliedruk
    Lengte 1 [mm]458
    Zuigerstangdiameter [mm]14
    Versterkte uitvoering
    Let op technische data
    Lengte 2 [mm]295
    Schokdemper systeemDubbelpijp
    Schokdemper inbouwtypeTelescoop-schokdemper
    Aantal per as1
    Garantie2 jaar
    Diameter [mm]49
    Aantal in verpakking2
    Stuks nodig2
    PrijsPer stuk
    Schokdemper bevestigingstypeOog bovenaan
    Oog onderaan

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    BSG BSG 25-300-006
    DIEDERICHS 9970209
    Dr!ve+ DP1610.10.0201
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J4320827
    KAMOKA 20345008
    KAMOKA 2000887
    MAGNETI MARELLI 351968070000
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    METZGER 2340348
    MONROE 25506
    NK 63231218
    OCAP 82125RU
    OPEN PARTS SAB8018.32
    SNR SA95811.16
  • Toepasbaarheid

    FIAT
    DOBLO MPV
    DOBLO MPV (119_, 223_) | 2001.03-heden - 1.2 (223AXA1A) - 1242ccm, 65pk, 48KW - 223 A5.000
    DOBLO MPV (119_, 223_) | 2004.12-2005.05 - 1.3 JTD 16V - 1248ccm, 70pk, 51KW - 188 A9.000
    DOBLO MPV (119_, 223_) | 2001.10-heden - 1.6 16V (223AXD1A) - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    DOBLO MPV (119_, 223_) | 2001.03-heden - 1.9 D (223AXB1A) - 1910ccm, 63pk, 46KW - 223 A6.000
    DOBLO MPV (119_, 223_) | 2003.07-heden - 1.9 JTD - 1910ccm, 105pk, 77KW - 223 A7.000, 223 B1.000
    DOBLO MPV (119_, 223_) | 2001.10-heden - 1.9 JTD (223AXE1A) - 1910ccm, 100pk, 74KW - 182 B9.000, 223 B2.000
    DOBLO Open laadbak/ Chassis
    DOBLO Open laadbak/ Chassis (263_) | 2011.02-heden - 1.6 D Multijet (263HXE1B, 263HXS1B, 263HXY1B, 263YXE1B,... - 1598ccm, 101pk, 74KW - 263 A3.000, 263 A9.000, 552 80 444
  • Origineel nummers

    46749274FIAT
    51735982FIAT
    46825166FIAT
    51733086FIAT
  • Fabrikant

    TRW

    TRW aftermarket is een van de grootste leveranciers van originele auto onderdelen en onderdelen van OE kwaliteit. TRW is voor veel automerken dé partner voor de eerste montage op voertuigen. TRW is bekend geworden door onderdelen van het remsysteem, stuurinrichting en onderstel van uitzonderlijke kwaliteit te produceren.

    TRW investeert in eigen productielijnen waardoor het grootste gedeelte van de producten binnen de EU worden gefabriceerd. Omdat TRW staat voor kwaliteit worden de producten niet alleen in-house getest, maar worden ook onafhankelijke externe partijen ingeschakeld om de kwaliteit van de TRW producten te garanderen.
    TRW producten kenmerken zich op de volgende punten:

    • Origineel geleverd op meer dan 250 automodellen
    • 40 grote autofabrikanten onderstrepen TRW kwaliteit bij de eerste montage
    • Zeer hoge kwaliteit, gelijk aan origineel

    Op dit moment hebben wij de volgende TRW producten in ons assortiment:

    Schokdempers & Veren
    Remblokken, Remschoenen & remklauwen
    Remschijven
    Stuurkogels
    Fuseekogels
    Draagarmen
    Draagarmrubbers
    Rem- en koppelingscilinders
    Druklagers
    Remslangen

  • Levertijd

    1 week

Bestellen
veilig betalen
Ecommerce Europe Trustmark

Nieuwsbrief

Schrijf je in en ontvang 10% korting op je volgende bestelling!

Aanmelden