Schokdemper E1008 Monroe

  • Schokdemper E1008 Monroe
  • Schokdemper E1008 Monroe, voorbeeld 2

Productnummer: 0170551 Fabrikantcode: E1008 EAN: 5412096476181

€ 96,29

€  60,59

Incl. BTW
-37%

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    SchokdempertypeGasdruk
    Schokdemper systeemDubbelpijp
    Schokdemper inbouwtypeVeerdragende schokdemper
    Garantie2 jaar
    Aantal in verpakking2
    Stuks nodig2
    PrijsPer stuk
    Schokdemper bevestigingstypePen bovenaan
    Oog onderaan

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AL-KO 108353
    AL-KO 106953
    AL-KO 810031
    ASHIKA MA-00508
    ASHIKA MA-00511
    ASHIKA MA-00548
    ASHIKA MA-00493
    AUTOMEGA 110096710
    AUTOMOTOR France ASG6077
    AUTOMOTOR France PSG6077
    BENDIX 060406HB
    BENDIX 060406GB
    BILSTEIN 19-019741
    DELPHI V20261113
    DELPHI D2252940
    DELPHI D2252777
    DELPHI D2252418
    DENCKERMANN DSC001O
    DIEDERICHS 9970092
    ESEN SKV 32SKV154
    GABRIEL G51206
    GABRIEL 51263
    GABRIEL G51263
    JAPANPARTS MM-00508
    JAPANPARTS MM-00511
    JAPANPARTS MM-00548
    JAPANPARTS MM-00493
    JAPKO MJ00548
    JAPKO MJ00493
    JAPKO MJ00511
    JAPKO MJ00508
    KAMOKA 20443031W
    KAYABA 343191
    KONI 80-2542SPORT
    KONI 80-2587SPORT
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    KONI 80-2761
    KONI 8050-1001
    KONI 80-2761SPORT
    KONI 8050-1007
    KONI 8050-1008
    KONI 8045-1083
    KRAFT AUTOMOTIVE 4010230
    MAGNETI MARELLI 351473080000
    MAGNETI MARELLI 351452070000
    MASTER-SPORT 105739-PCS-MS
    MASTER-SPORT 105776-PCS-MS
    MAXGEAR 11-0199
    MAXTRAC MCD0092
    METZGER 2340086
    METZGER 2340076
    MEYLE 126 715 0005
    NK 63991835
    NK 63991695
    NK 60991695
    OPEN PARTS SAB8116.32
    OPTIMAL A-1695G
    OPTIMAL A-1695H
    Omnicraft 2166174
    Omnicraft 2166192
    QUINTON HAZELL QAG179309
    SCT Germany Z 1695
    TOPRAN 103 059
    TRIALLI AG 18517
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.30.110
    TRW JGS181T
    TRW JHS181T
    TRW JGS151T
    VAICO V10-1751
    sbs 161060991695
    sbs 161363991695
  • Toepasbaarheid

    SEAT
    TOLEDO I
    TOLEDO I (1L2) | 1991.05-1999.03 - 1.6 i - 1595ccm, 73pk, 54KW - ABN, EZ
    TOLEDO I (1L2) | 1991.05-1993.12 - 1.6 i - 1595ccm, 71pk, 52KW - 1F
    TOLEDO I (1L2) | 1993.01-1999.03 - 1.6 i - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    TOLEDO I (1L2) | 1996.11-1999.03 - 1.6 i - 1595ccm, 101pk, 74KW - AFT
    TOLEDO I (1L2) | 1991.05-1999.03 - 1.8 16V - 1781ccm, 125pk, 92KW - PL
    TOLEDO I (1L2) | 1991.05-1996.12 - 1.8 i - 1781ccm, 88pk, 65KW - RP
    TOLEDO I (1L2) | 1993.11-1996.12 - 1.8 i - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ, ACC
    TOLEDO I (1L2) | 1991.05-1999.03 - 1.9 D - 1896ccm, 68pk, 50KW - 1Y
    TOLEDO I (1L2) | 1995.12-1999.03 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    TOLEDO I (1L2) | 1991.05-1999.03 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    TOLEDO I (1L2) | 1995.08-1999.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    TOLEDO I (1L2) | 1996.11-1999.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    TOLEDO I (1L2) | 1991.05-1999.03 - 2.0 i - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, AGG
    VOLKSWAGEN
    GOLF II
    GOLF II (19E, 1G1) | 1983.11-1985.08 - 1.0 - 1043ccm, 45pk, 33KW - GN
    GOLF II (19E, 1G1) | 1985.08-1991.10 - 1.0 - 1043ccm, 50pk, 37KW - HZ
    GOLF II (19E, 1G1) | 1983.08-1986.10 - 1.3 - 1272ccm, 58pk, 43KW - GT
    GOLF II (19E, 1G1) | 1983.08-1987.06 - 1.3 - 1272ccm, 55pk, 40KW - MH, HK
    GOLF II (19E, 1G1) | 1985.08-1987.12 - 1.3 - 1272ccm, 50pk, 37KW - NU
    GOLF II (19E, 1G1) | 1986.06-1992.12 - 1.3 Cat - 1272ccm, 55pk, 40KW - 2G, MH, NZ
    GOLF II (19E, 1G1) | 1983.08-1992.07 - 1.6 - 1595ccm, 75pk, 55KW - ABN, EZ
    GOLF II (19E, 1G1) | 1986.02-1991.10 - 1.6 - 1595ccm, 72pk, 53KW - RF
    GOLF II (19E, 1G1) | 1986.08-1991.07 - 1.6 - 1595ccm, 69pk, 51KW - PN, EZA
    GOLF II (19E, 1G1) | 1986.10-1992.12 - 1.6 - 1595ccm, 70pk, 51KW - PN
    GOLF II (19E, 1G1) | 1983.08-1991.10 - 1.6 D - 1588ccm, 54pk, 40KW - JP
    GOLF II (19E, 1G1) | 1983.08-1991.10 - 1.6 D - 1588ccm, 50pk, 37KW - ME
    GOLF II (19E, 1G1) | 1983.08-1991.10 - 1.6 TD - 1588ccm, 70pk, 51KW - JR
    GOLF II (19E, 1G1) | 1989.04-1991.10 - 1.6 TD - 1588ccm, 80pk, 59KW - RA, SB
    GOLF II (19E, 1G1) | 1989.08-1991.10 - 1.6 TD - 1588ccm, 60pk, 44KW - 1V
    GOLF II (19E, 1G1) | 1984.08-1991.10 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - GU, GX
    GOLF II (19E, 1G1) | 1986.08-1990.01 - 1.8 - 1781ccm, 84pk, 62KW - RH
    GOLF II (19E, 1G1) | 1983.08-1991.10 - 1.8 GTI - 1781ccm, 112pk, 82KW - DX, EV, PB
    GOLF II (19E, 1G1) | 1985.01-1985.07 - 1.8 GTI - 1781ccm, 105pk, 77KW - HT, RV
    GOLF II (19E, 1G1) | 1985.08-1987.10 - 1.8 GTI - 1781ccm, 107pk, 79KW - RD
    GOLF II (19E, 1G1) | 1987.01-1991.10 - 1.8 GTI Cat - 1781ccm, 107pk, 79KW - PF
    GOLF II (19E, 1G1) | 1987.08-1991.10 - 1.8 i Cat - 1781ccm, 90pk, 66KW - GX, RP
    GOLF III
    GOLF III (1H1) | 1991.10-1997.08 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - ABD, AEX
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.4 - 1390ccm, 55pk, 40KW - ABD, AEX
    GOLF III (1H1) | 1992.09-1997.08 - 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - ABU, AEA, AEE
    GOLF III (1H1) | 1995.07-1997.08 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT, AKS
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ, ACC
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    GOLF III (1H1) | 1995.07-1997.08 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.9 TD, GTD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    GOLF III (1H1) | 1993.08-1997.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III (1H1) | 1996.04-1997.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III (1H1) | 1995.08-1997.09 - 2.0 GL - 1984ccm, 107pk, 79KW - AEP
    GOLF III Cabriolet
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1994.10-1998.02 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT, AKS
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM, ANN
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ, ANP
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1995.08-1998.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1996.07-1998.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG, AKR
    GOLF III Van
    GOLF III Van (1H1) | 1991.08-1997.12 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    GOLF IV Cabriolet
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.6 - 1595ccm, 100pk, 74KW - AFT, AKS
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM, ANN
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ADZ, ANP
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ALE
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - AGG, AKR, ATU, AWF, AWG
    JETTA II
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1984.01-1986.10 - 1.3 - 1272ccm, 58pk, 43KW - GT
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1984.01-1987.06 - 1.3 - 1272ccm, 55pk, 40KW - MH, HK
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1987.06-1991.12 - 1.3 Cat - 1272ccm, 55pk, 40KW - 2G, MH, NZ
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1984.01-1992.07 - 1.6 - 1595ccm, 75pk, 55KW - ABN, EZ
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1986.03-1991.10 - 1.6 - 1595ccm, 72pk, 53KW - RF
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1986.10-1991.10 - 1.6 - 1595ccm, 70pk, 51KW - PN
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1984.01-1991.10 - 1.6 D - 1588ccm, 54pk, 40KW - JP
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1984.01-1991.10 - 1.6 TD - 1588ccm, 70pk, 51KW - JR
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1989.04-1991.10 - 1.6 TD - 1588ccm, 80pk, 59KW - RA, SB
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1990.01-1991.10 - 1.6 TD - 1588ccm, 60pk, 44KW - 1V
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1984.01-1991.10 - 1.8 - 1781ccm, 112pk, 82KW - EV, PB
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1984.08-1991.10 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - GU, GX
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1985.01-1992.12 - 1.8 - 1781ccm, 105pk, 77KW - HT, RV
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1985.08-1987.10 - 1.8 - 1781ccm, 107pk, 79KW - RD
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1986.08-1990.01 - 1.8 - 1781ccm, 84pk, 62KW - RH
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1987.01-1991.10 - 1.8 Cat - 1781ccm, 107pk, 79KW - PF
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1987.08-1991.10 - 1.8 Cat - 1781ccm, 90pk, 66KW - GX, RP
    VENTO
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.4 - 1390ccm, 55pk, 40KW - ABD, AEX
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - ABD, AEX
    VENTO (1H2) | 1992.09-1998.09 - 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - ABU, AEA, AEE
    VENTO (1H2) | 1994.10-1998.09 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT, AKS
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.9 D - 1896ccm, 65pk, 48KW - 1Y
    VENTO (1H2) | 1997.04-1998.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    VENTO (1H2) | 1993.09-1998.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    VENTO (1H2) | 1996.04-1998.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG, AKR
    VENTO (1H2) | 1996.05-1997.12 - 2.0 GL - 1984ccm, 107pk, 79KW - AEP
    YUGO
    FLORIDA
    FLORIDA (VX65) | 1989.08-2008.11 - 1.1 - 1116ccm, 60pk, 44KW - 138 B.0000
    FLORIDA (VX65) | 1991.03-2008.11 - 1.3 (103 A) - 1302ccm, 68pk, 50KW - 13 E.3.064
    FLORIDA (VX65) | 1991.10-1995.06 - 1.4 - 1372ccm, 69pk, 51KW - 160 A1.000
    FLORIDA (VX65) | 1988.10-2008.11 - 1.4 Cat - 1372ccm, 71pk, 52KW - 160 A1.000
    FLORIDA (VX65) | 1989.08-1995.06 - 1.6 - 1585ccm, 84pk, 62KW - 149 A.000
    SANA
    SANA | 1989.10-1993.10 - 1.4 - 1372ccm, 71pk, 52KW - 14FE
  • Origineel nummers

    1H0513031GVW
    1H0513031RVW
    1H0513031SVW
    1HM513031BVW
    46617466ZASTAVA
    1H0513031FVW
    1H0513031ELVW
    1H0513031DVW
    1H0513031VW
    191513033MVW
    191513033JVW
    191513033HVW
    191513033EVW
    191513033DVW
    191513033CVW
    191513033AVW
    191513033VW
    1L0513033LSEAT
    1L0513033ESEAT
    1L0513033DSEAT
    1L0513033CSEAT
    1L0513033BSEAT
    1L0513033ASEAT
    1L0513033SEAT
    1L0513031BSEAT
    1H0513031DSEAT
    1H0513031SEAT
    191513033DSEAT
    191513033SEAT
  • Fabrikant

    Monroe

    Monroe Shocks and Struts, een van de meest gerespecteerde producenten van schokdempers en veren voor personenvoertuigen. Het bedrijf dat opgericht is in 1916 in het plaatsje Monroe door monteur August F. Meyer, begon haar productie met bandenpompen voor de allereerste auto bezitters.

    Nadat het bedrijf naar Europa kwam in 1964 begon het bedrijf zich steeds meer te richten op innovaties in de automobiel industrie. Hieruit ontstond uiteindelijk in 1982 de eerste gas gevulde schokdemper onder de naam Gas-Matic. In 1999 de Reflex schokdempers en sinds 2003 het Quick-Strut gamma. Om de automobielindustrie te voorzien van gelijkwaardige vervangende schokdempers voor elke auto produceert Monroe sinds 2011 het OESpectrum gamma. Volledig gelijkwaardige schokdempers voor alle denkbare automodellen.

    Door de innovatiedrang van Monroe adopteerde de autobranche zeer snel nieuwe technieken die door Monroe werden geïntroduceerd. Of uw auto nu jong of oud is, de kans is groot dat de techniek die gebruikt wordt voor de schokdempers en veren uiteindelijk ontwikkeld is door Monroe. Dit is precies de reden waarom veel monteurs en service punten vertrouwen op schokdempers en veren van Monroe.

    Monroe producten onderscheiden zich op de volgende punten:

    • Voorzien van de laatste originele schokdemper techniek
    • Ontwikkeld om overeen te komen met het rijprofiel van de originele schokdempers en veren
    • Gelimiteerde levenslange garantie
    • Zeer goede roestwerende coating

    Op dit moment hebben we de volgende Monroe producten in ons assortiment:

    Schokdempers
    Veren
    Veerpootlagers & veerpootrubbers
    Aanslagrubbers

  • Levertijd

    1 week

  • Video

    Monroe, Importance of Priming shocks & struts

Tijdelijk uitverkocht
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK