Schokdemper 11753 Monroe

  • Schokdemper 11753 Monroe
  • Schokdemper 11753 Monroe, voorbeeld 2
  • Schokdemper 11753 Monroe, voorbeeld 3
  • Schokdemper 11753 Monroe, voorbeeld 4

Productnummer: 0176675 Fabrikantcode: 11753 EAN: 5412096516986

€ 102,49

€  65,39

Incl. BTW
-36%

Aantal in verpakking: 1. Schokdempertype: Oliedruk… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    SchokdempertypeOliedruk
    Aantal in verpakking1
    Schokdemper systeemDubbelpijp
    Schokdemper inbouwtypeVeerpoot
    Stuks nodig2
    PrijsPer stuk

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AL-KO 300694
    ASHIKA MA-00379
    ASHIKA MA-00378
    AUTOMEGA 110148310
    AUTOMOTOR France ASH4204
    AUTOMOTOR France PSH4204
    BOGE 32-D92-0
    GABRIEL G35199 € 60,44
    JAPANPARTS MM-00378
    JAPANPARTS MM-00379
    JAPKO MJ00378
    JAPKO MJ00379
    KAYABA 333727 € 78,01
    KAYABA 633727 € 69,64
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    KONI 8741-1335RSPORT € 215,73
    KONI 8750-1069R € 90,72
    KRAFT AUTOMOTIVE 4005675
    KRAFT AUTOMOTIVE 4005701
    MAGNETI MARELLI 357037070100
    MAGNETI MARELLI 357037070200
    MAGNETI MARELLI 357039070100
    MAGNETI MARELLI 357039070200
    Magnum Technology AGP048MT
    NK 653730011
    NK 653730692
    Omnicraft 2165806
    SACHS 200 846 € 78,81
    TRW JGM2148T € 73,69
  • Toepasbaarheid

    PEUGEOT
    406
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 1.6 BFZ (XU5JP)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 1.8 LFX (XU7JB)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 1.8 LFZ (XU7JP), L6A (XU7JP)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 1.8 16V 6FZ (EW7J4)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 1.8 16V LFY (XU7JP4)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 1.9 D DHW (XUD9SD)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 1.9 TD D8B (XUD9TE)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 1.9 TD DHX (XUD9TE)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 1.9 TD DHY (XUD9TE)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 2.0 16V RFN (EW10J4)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 2.0 16V RFR (DEW10J4), RFR (EW10J4)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 2.0 16V RFV (XU10J4R)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 2.0 16V HPi RLZ (EW10D)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 2.0 HDI 110 RHS (DW10ATED), RHZ (DW10ATED)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 2.0 HDI 110 RHZ (DW10ATED)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 2.0 HDI 90 RHY (DW10TD)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 2.0 Turbo RGX (XU10J2TE)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 2.1 TD 12V P8C (XUD11BTE)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 2.2 3FZ (EW12J4)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 2.2 HDi 4HX (DW12TED4/FAP)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 3.0 24V XFZ (ES9J4)
    406 (8B) | 1995.10-2005.01 3.0 V6 XFX (ES9J4S)
    406 Break
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 1.8 LFX (XU7JB)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 1.8 16V 6FZ (EW7J4)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 1.8 16V LFY (XU7JP4)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 1.9 D DHW (XUD9SD)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 1.9 TD DHX (XUD9TE)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 2.0 16V RFN (EW10J4)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 2.0 16V RFR (DEW10J4), RFR (EW10J4)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 2.0 16V RFV (XU10J4R)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 2.0 16V HPi RLZ (EW10D)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 2.0 HDI 110 RHS (DW10ATED), RHZ (DW10ATED)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 2.0 HDI 110 RHZ (DW10ATED)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 2.0 HDI 90 RHY (DW10TD)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 2.0 Turbo RGX (XU10J2TE)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 2.1 TD 12V P8C (XUD11BTE)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 2.2 3FZ (EW12J4)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 2.2 HDi 4HX (DW12TED4/FAP)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 3.0 24V XFZ (ES9J4)
    406 Break (8E/F) | 1996.10-2004.10 3.0 V6 XFX (ES9J4S)
    406 Coupé
    406 Coupé (8C) | 1997.03-2004.12 2.0 16V RFN (EW10J4), RFV (XU10J4R)
    406 Coupé (8C) | 1997.03-2004.12 2.0 16V RFR (DEW10J4), RFR (EW10J4)
    406 Coupé (8C) | 1997.03-2004.12 2.0 16V RFV (XU10J4R)
    406 Coupé (8C) | 1997.03-2004.12 2.2 3FZ (EW12J4)
    406 Coupé (8C) | 1997.03-2004.12 2.2 HDi 4HX (DW12TED4/FAP)
    406 Coupé (8C) | 1997.03-2004.12 3.0 V6 XFX (ES9J4S)
    406 Coupé (8C) | 1997.03-2004.12 3.0 V6 24V XFZ (ES9J4)
  • Origineel nummers

    5202L1PEUGEOT
    5202Q8PEUGEOT
    5202X9PEUGEOT
    5202Z5PEUGEOT
  • Informatie over de fabrikant

    Monroe

    Monroe Shocks and Struts, een van de meest gerespecteerde producenten van schokdempers en veren voor personenvoertuigen. Het bedrijf dat opgericht is in 1916 in het plaatsje Monroe door monteur August F. Meyer, begon haar productie met bandenpompen voor de allereerste auto bezitters.

    Nadat het bedrijf naar Europa kwam in 1964 begon het bedrijf zich steeds meer te richten op innovaties in de automobiel industrie. Hieruit ontstond uiteindelijk in 1982 de eerste gas gevulde schokdemper onder de naam Gas-Matic. In 1999 de Reflex schokdempers en sinds 2003 het Quick-Strut gamma. Om de automobielindustrie te voorzien van gelijkwaardige vervangende schokdempers voor elke auto produceert Monroe sinds 2011 het OESpectrum gamma. Volledig gelijkwaardige schokdempers voor alle denkbare automodellen.

    Door de innovatiedrang van Monroe adopteerde de autobranche zeer snel nieuwe technieken die door Monroe werden geïntroduceerd. Of uw auto nu jong of oud is, de kans is groot dat de techniek die gebruikt wordt voor de schokdempers en veren uiteindelijk ontwikkeld is door Monroe. Dit is precies de reden waarom veel monteurs en service punten vertrouwen op schokdempers en veren van Monroe.

    Monroe producten onderscheiden zich op de volgende punten:

    • Voorzien van de laatste originele schokdemper techniek
    • Ontwikkeld om overeen te komen met het rijprofiel van de originele schokdempers en veren
    • Gelimiteerde levenslange garantie
    • Zeer goede roestwerende coating

    Op dit moment hebben we de volgende Monroe producten in ons assortiment:

    • Schokdempers
    • Veren
    • Veerpootlagers & veerpootrubbers
    • Aanslagrubbers

  • Informatie over de levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0176675. Schokdemper
    • =

Ons nummer:

+31 6 29 15 12 60

Voeg ons nummer toe aan uw WhatsApp en stel ons uw vraag!

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X