Schokdemper 341951 Kayaba

Productnummer: 0288602 Fabrikantcode: 341951 EAN: 4909500300442

€ 159,24

€  99,75

Incl. BTW
-37%

Inbouwplaats: Achteras. Aantal in verpakking: 1. Schokdempertype: Gasdruk. Schokdbreker bevestigingstype: Oog onderaan, Pen bovenaan… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    InbouwplaatsAchteras
    SchokdempertypeGasdruk
    Schokdbreker bevestigingstypeOog onderaan
    Pen bovenaan
    Aantal in verpakking1
    Schokdemper systeemDubbelpijp
    Garantie2 jaar
    Stuks nodig2
    PrijsPer stuk

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AL-KO 101233
    AUTOMEGA 110024010
    BENDIX 060036GB
    BENDIX 060046GB
    BILSTEIN 19-029337
    BOGE 27-B84-0
    DENCKERMANN DSC005G
    DIEDERICHS 9970054
    DJ PARTS DS1949GT
    GABRIEL G51082 € 55,54
    GABRIEL G51081 € 83,90
    KAMOKA 20341159
    KAMOKA 20441159
    KRAFT AUTOMOTIVE 4012335
    MAGNETI MARELLI 351318070000
    MAGNETI MARELLI 351352070000
    MAGNETI MARELLI 351354070000
    MAPCO 20629
    MASTER-SPORT 200370-PCS-MS
    MASTER-SPORT 200370-O-PCS-MS
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAXTRAC MCD0054
    METZGER 2340054
    MEYLE 726 715 0000
    MONROE E1156
    MONROE S1154
    MONROE 23830
    MONROE 23831
    MONROE 23832 € 76,43
    MONROE 23835 € 73,72
    MONROE 23836
    MONROE E1155
    Maysan Mando PN7310614
    OPTIMAL A-1109G
    OPTIMAL A-1123G
    SACHS 200 404 € 90,65
    STELLOX 4203-9491-SX
    TOPRAN 301 043
    TRW JGS124T € 67,32
    TRW JGS125T € 77,88
    VAICO V25-0367
  • Toepasbaarheid

    FORD
    ESCORT CLASSIC
    ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) | 1998.10-2000.07 1.6 16V L1E
    ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) | 1998.10-2000.07 1.8 TD RFD, RFK
    ESCORT VII
    ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-2002.08 1.3 J4B, J6A
    ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-2002.08 1.4 F4B
    ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-2002.08 1.6 16V L1E
    ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-2002.08 1.6 i 16V L1H
    ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-2002.08 1.8 16V RDA
    ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-2002.08 1.8 16V RKC
    ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-2002.08 1.8 D RTE, RTF, RTH
    ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-2002.08 1.8 TD RFD, RFK
    ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-2002.08 1.8 Turbo D RVA
    ESCORT VII Cabriolet
    ESCORT VII Cabriolet (ALL) | 1995.02-2000.08 1.4 F4B
    ESCORT VII Cabriolet (ALL) | 1995.02-2000.08 1.8 TD RFD, RFK
    ESCORT VII Cabriolet (ALL) | 1995.02-2000.08 1.8 Turbo D RVA
    ESCORT VII Saloon
    ESCORT VII Saloon (GAL, AFL) | 1995.01-2002.08 1.3 J4B, J6A
    ESCORT VII Saloon (GAL, AFL) | 1995.01-2002.08 1.4 F4B, FUH
    ESCORT VII Saloon (GAL, AFL) | 1995.01-2002.08 1.6 i 16V L1E, L1K
    ESCORT VII Saloon (GAL, AFL) | 1995.01-2002.08 1.6 i 16V L1H
    ESCORT VII Saloon (GAL, AFL) | 1995.01-2002.08 1.8 16V RDA
    ESCORT VII Saloon (GAL, AFL) | 1995.01-2002.08 1.8 16V RKC
    ESCORT VII Saloon (GAL, AFL) | 1995.01-2002.08 1.8 D RTE, RTF, RTH
    ESCORT VII Saloon (GAL, AFL) | 1995.01-2002.08 1.8 TD RFD, RFK
    ESCORT VII Saloon (GAL, AFL) | 1995.01-2002.08 1.8 Turbo D RVA
  • Origineel nummers

    1092485BMW
    1092918BMW
    33521092485BMW
    1010887FORD
    1012352FORD
    1012354FORD
    1012355FORD
    1012357FORD
    1012359FORD
    1012360FORD
    1016319FORD
    1022125FORD
    1022128FORD
    1022130FORD
    1026788FORD
    1026791FORD
    1026947FORD
    1033028FORD
    1046477FORD
    1058285FORD
    1058286FORD
    1058289FORD
    1058294FORD
    1106738FORD
    1106741FORD
    1106746FORD
    1309063FORD
    1309065FORD
    5031022FORD
    5031024FORD
    5031025FORD
    5031027FORD
    5031028FORD
    5031029FORD
    6965867FORD
    7385550FORD
    7385551FORD
    7385552FORD
    7385553FORD
    7385555FORD
    7385556FORD
    7385557FORD
    93AB18K076AAFORD
    95AB18K076ACFORD
    95AB18K076ADFORD
    95AB18K076AEFORD
    95AB18K076AFFORD
    95AB18K076BCFORD
    95AB18K076BDFORD
    95AB18K076BEFORD
    95AB18K076CCFORD
    95AB18K076CDFORD
    95AB18K076CEFORD
    95AB18K076DCFORD
    95AB18K076DDFORD
    95AB18K076DEFORD
    95AB18K076DFFORD
    95AB18K076EDFORD
    95AB18K076EEFORD
    95AB18K076FAFORD
    95AB18K076FBFORD
    95AB18K076GAFORD
    95AB18K076GBFORD
    95AB18K076JCFORD
    95AB18K076JDFORD
    95AB18K076JEFORD
    95AB18K076JFFORD
    95AB18K076KCFORD
    95AB18K076KDFORD
    95AB18K076KEFORD
    95AX18A076AFFORD
    95AX18A76AFFORD
    95AX18K076ACFORD
    95AX18K076ADFORD
    95AX18K076AEFORD
    95AX18K076BDFORD
    95AX18K076BEFORD
    95AX18K076CCFORD
    95AX18K076CDFORD
    95AX18K076CEFORD
    95AX18K076DCFORD
    95AX18K076DDFORD
    95AX18K076DEFORD
    95AX18K076DFFORD
    95AX18K076EDFORD
    95AX18K076EEFORD
    95AX18K076FAFORD
    95AX18K076FBFORD
    95AX18K076GAFORD
    95AX18K076GBFORD
    95AX18K076JCFORD
    95AX18K076JDFORD
    95AX18K076JEFORD
    95AX18K076KCFORD
    95AX18K076KDFORD
    95AX18K076KEFORD
    AM95AX18K076AFFORD
    AM95AX18K076CCFORD
  • Informatie over de fabrikant

    Kayaba

  • Informatie over de levertijd

    1 week

  • Stel een productvraag

    • 0288602. Schokdemper
    • =
Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X