Schokdemper 334626 Kayaba

Productnummer: 0287995 Fabrikantcode: 334626 EAN: 4909500659465

€ 148,59

€  93,08

Incl. BTW
-37%

Inbouwplaats: Vooras links. Aantal in verpakking: 1. Schokdempertype: Gasdruk… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    InbouwplaatsVooras links
    SchokdempertypeGasdruk
    Aantal in verpakking1
    Artikelnummer paar334625
    Schokdemper systeemDubbelpijp
    Schokdemper inbouwtypeVeerpoot
    Demper met aanslagveer
    Stuks nodig2
    PrijsPer stuk

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASHIKA MA-00058
    BENDIX 060944GLB
    BILSTEIN 22-144249
    BOGE 32-K78-A
    GABRIEL G54213 € 101,93
    GABRIEL G54217 € 69,42
    GABRIEL G54216 € 69,42
    GABRIEL G54212 € 101,93
    GABRIEL G54211 € 73,51
    GABRIEL G54210 € 73,51
    JAPANPARTS MM-00058
    JAPKO MJ00058
    JP GROUP 1442102670
    KAMOKA 20334023
    KRAFT AUTOMOTIVE 4002822
    MAGNETI MARELLI 351230070200
    MAPCO 40673
    MAXGEAR 11-0454
    METZGER 2340442
    MEYLE 326 623 0042
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MONROE G8213 € 80,04
    MONROE 742041SP € 96,05
    Magnum Technology AGB076MT
    NK 651531941
    OPTIMAL A-3457GL
    Omnicraft 2165760
    Omnicraft 2165776
    Omnicraft 2165758
    Omnicraft 2165672
    Omnicraft 2165668
    Omnicraft 2165778
    QUINTON HAZELL QAG878118
    SACHS 310 982 € 108,56
    STELLOX 4203-9245-SX
    TOPRAN 501 628
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.30.071
    TRW JGM1127T € 90,50
    TRW JGM1129T € 90,50
    TRW JGM1133T € 90,50
  • Toepasbaarheid

    BMW
    1
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 116 d N47 D20 A, N47 D20 C
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 116 i N43 B16 A, N43 B16 AA
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 116 i N43 B20 A
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 116 i N45 B16 A
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 118 d N47 D20 A, N47 D20 C
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 118 i N43 B20 A
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 118 i N46 B20 B
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 120 d N47 D20 A, N47 D20 C
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 120 i N43 B20 A
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 120 i N46 B20 B, N46 B20 C
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 123 d N47 D20 B, N47 D20 D
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 130 i N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BF
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 116 d N47 D20 A
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 116 d N47 D20 C
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 116 i N43 B16 A
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 116 i N43 B20 A
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 116 i N45 B16 A
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 118 d M47 D20 (204D4)
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 118 d N47 D20 A, N47 D20 C
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 118 i N43 B20 A
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 118 i N46 B20 B
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 120 d M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 120 d N47 D20 A, N47 D20 C
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 120 i N43 B20 A
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 120 i N46 B20 A, N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 C, N46 B20 CC
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 120 i N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 C, N46 B20 CC
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 123 d N47 D20 B, N47 D20 C, N47 D20 D
    1 (E87) | 2003.03-2013.01 130 i N52 B30 A, N52 B30 AF, N52 B30 B, N52 B30 BF
    1 Cabriolet
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 118 d N47 D20 A, N47 D20 C
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 118 i N43 B20 A
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 118 i N46 B20 B
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 120 d N47 D20 A, N47 D20 C
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 120 d N47 D20 C
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 120 i N43 B20 A
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 120 i N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 E
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 123 d N47 D20 B, N47 D20 D
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 125 i N52 B30 A
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 135 i N54 B30 A, N55 B30 A
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 135 i N55 B30 A
    1 Coupé
    1 Coupé (E82) | 2006.10-2013.10 118 d N47 D20 C
    1 Coupé (E82) | 2006.10-2013.10 120 d N47 D20 A, N47 D20 C
    1 Coupé (E82) | 2006.10-2013.10 120 i N43 B20 A
    1 Coupé (E82) | 2006.10-2013.10 120 i N46 B20 B
    1 Coupé (E82) | 2006.10-2013.10 123 d N47 D20 B, N47 D20 D
    1 Coupé (E82) | 2006.10-2013.10 125 i N52 B30 A
    1 Coupé (E82) | 2006.10-2013.10 135 i N54 B30 A, N55 B30 A
  • Origineel nummers

    31316768915BMW
    31316771178BMW
    31316771553BMW
    31316782329BMW
    31316783988BMW
    31316783995BMW
    31316786017BMW
    6768915BMW
    6768916BMW
    6771178BMW
    6771553BMW
    6771723BMW
    6772918BMW
    6772921BMW
    6780075BMW
    6782329BMW
    6783988BMW
    6783995BMW
    6786017BMW
  • Informatie over de fabrikant

    Kayaba

  • Informatie over de levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is morgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0287995. Schokdemper
    • =
Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X