Zuigerveerset

  • Zuigerveerset
  • Zuigerveerset, voorbeeld 2
  • Zuigerveerset, voorbeeld 3

Productnummer: 1296490 Fabrikantcode: 227 33 N0 EAN: 4009026550670

€  45,88

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Vul uw chassisnummer (VIN) in of selecteer handmatig

Of selecteer hier uw auto

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Verpakkingslengte [cm]19,0
    Verpakkingsbreedte [cm]19,00
    Verpakkingshoogte [cm]3,10
    Garantie2 jaar
    Componentennummer1. T 3.0 CrK
    2. M 2.5
    3. DSF 4.0 Cr
    Nettogewicht [g]74,0
    Cilinderboring [mm]108,0

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    DT Spare Parts 3.90037
    DT Spare Parts 3.90225
    ET ENGINETEAM R1006200
    FRECCIA FR10-117300
    GOETZE ENGINE 08-285900-00
    KS KOLBENSCHMIDT 800014610000
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAHLE 47 90551 0 (dit product)
    MAHLE 227 33 N0 (dit product)
    WILMINK GROUP WG1024237
    WILMINK GROUP WG1150008
    WILMINK GROUP WG1213949
    WILMINK GROUP WG1100726
  • Toepasbaarheid

    BREDAMENARINIBUS
    M-Serie
    M-Serie | 1994.01-2002.12 - M230 - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LOH 05
    ERF
    ECM
    ECM | 2002.04-2007.12 - 7.22 RD2 - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18, D 0836 LF 04
    GÜLERYÜZ
    COBRA
    COBRA | 2006.01-heden - GM 220 - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LOH 03, D 0826 LOH 19
    MAN
    EL
    EL | 1993.01-1997.06 - EL 202,EL 222 - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LUH 03, D 0826 LUH 05, D 0826 LUH 12
    EM
    EM | 1993.10-1997.06 - EM 192 - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LOH 06
    EM | 1996.02-heden - EM 222,EM 223 - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LUH 12, D 0826 LOH 15
    HOCL
    HOCL | 1987.08-2004.04 - 10.190 HOCL - 6871ccm, 186pk, 137KW - D 0826 TOH
    HOCL | 1987.08-2004.04 - 11.190 HOCL - 6871ccm, 186pk, 137KW - D 0826 TOH
    HOCL | 2001.09-2004.04 - 13.220 HOCL/R - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LOH 15, D 0826 LOH 17, D 0826 LOH 03, D 0826 LOH 04, D 0826 LOH 05
    HOCL | 1998.01-heden - 14.220 HOCL/R-NL - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LOH 15, D 0826 LOH 17, D 0826 LUH 11
    HOCL | 1993.08-2001.05 - 18.220 HOCL/R-NL, HOCL/SKD(SL) - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LOH 15, D 0826 LOH 17, D 0836 LOH 03, D 0826 LOH 03, D 0826 LOH 04, D 0826 LOH 05
    HOCL | 1993.08-2001.05 - 18.250 HOCL-NL, HOCL-SKD(SL) - 6871ccm, 250pk, 184KW - D 0836 LOH 61, D 0826 LOH 10
    L2000
    L2000 | 1993.06-2006.04 - 10.153 F - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05
    L2000 | 1994.06-2007.02 - 10.153 FA - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 10.153 LC,10.153 LLC - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 10.153 LK - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05
    L2000 | 2000.09-heden - 10.155 LC, LLC, LLRC, LRC, LLRC - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05, D 0824 LFL 06
    L2000 | 2004.02-heden - 10.155 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LK-L - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05, D 0824 LFL 06
    L2000 | 1993.06-2006.04 - 10.163 F - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 06
    L2000 | 1994.06-2007.02 - 10.163 FA - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 06
    L2000 | 1994.05-heden - 10.163 LAC, LAEC, LARC, LAERC - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1995.01-heden - 10.163 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1994.05-heden - 10.163 LC,10.163 LLC - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 2000.09-heden - 10.163 LC,10.163 LLC, LRC, LLRC (LE160C) - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 09
    L2000 | 1994.05-heden - 10.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1994.05-heden - 10.163 LLS, LLRS - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1995.02-heden - 10.220 FOC,10.220 FOCL - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1993.06-2002.04 - 10.223 F, 10.223 FL - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL06
    L2000 | 1994.06-2002.04 - 10.223 FA - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL06
    L2000 | 1995.01-1996.06 - 10.223 LAEC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL06
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 10.223 LC,10.223 LLC - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LFL06, D 0826 LFL02
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 10.223 LK - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LFL06, D 0826 LFL02
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 10.223 LLS - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LFL06, D 0826 LFL02
    L2000 | 1993.06-2002.04 - 10.224 F, 10.224 FL - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1994.06-2002.04 - 10.224 FA - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1995.01-heden - 10.224 LAC, LAEC, LARC, LAERC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10
    L2000 | 1995.01-heden - 10.224 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1994.05-heden - 10.224 LC,10.224 LLC, LRC, LLRC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10
    L2000 | 1994.05-heden - 10.224 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1994.05-heden - 10.224 LLS, LLRS - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1995.08-heden - 8.113 LC, 8.113 LLC - 4580ccm, 110pk, 81KW - D 0824 LFL 04
    L2000 | 2000.09-heden - 8.113 LC,8.113 LLC, LRC, LLRC(LE110C) - 4580ccm, 113pk, 83KW - D 0824 LFL 08
    L2000 | 1995.08-heden - 8.113 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L - 4580ccm, 110pk, 81KW - D 0824 LFL 04
    L2000 | 1995.08-heden - 8.113 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L - 4580ccm, 110pk, 81KW - D 0824 LFL 04
    L2000 | 1993.10-1997.07 - 8.153 LC,8.153 LLC - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05
    L2000 | 1993.10-1997.07 - 8.153 LK - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 8.153 LLS - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05
    L2000 | 2004.02-heden - 8.155 L, LR, LC, LLC, LRC, LLRC, L-LF - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05, D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 09
    L2000 | 2004.02-heden - 8.155 LC, LLC, LRC, LLRC - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05, D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 09
    L2000 | 2004.02-heden - 8.155 LK, L-KI, LR-KI, LRK-L, LK-L - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05, D 0824 LFL 06
    L2000 | 2004.02-heden - 8.155 LK, LRK - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05, D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02
    L2000 | 2004.02-heden - 8.155 LLS, LLRS - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05, D 0824 LFL 06
    L2000 | 2004.02-heden - 8.155 LLS, LLRS - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05, D 0824 LFL 06
    L2000 | 1995.01-heden - 8.163 LAC, LAEC, LARC, LAERC - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1995.01-heden - 8.163 LAC, LAEC, LARC, LAERC, LA-LF, LAE-LF - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1995.01-heden - 8.163 LA-LF, LAE-LF - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 2000.09-heden - 8.163 LC, LLC, LLRC, LRC (LE160C) - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 09
    L2000 | 1994.05-heden - 8.163 LC,8.163 LLC - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1994.05-heden - 8.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1994.05-heden - 8.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1994.05-heden - 8.163 L-LF - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1994.05-heden - 8.163 LLS, LLRS - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1994.05-heden - 8.163 LLS, LLRS - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1995.04-heden - 8.220 FOC,8.220 FOCL - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1995.01-1996.06 - 8.223 LAEC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL06
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 8.223 LC,8.223 LLC - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LFL06, D 0826 LFL02
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 8.223 LK - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LFL06, D 0826 LFL02
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 8.223 LLS - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LFL06, D 0826 LFL02
    L2000 | 1995.01-heden - 8.224 LAC, LAEC, LARC, LAERC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1995.01-heden - 8.224 LAC, LAEC, LARC, LAERC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1995.01-heden - 8.224 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK, LARK-L - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1995.01-heden - 8.224 LAK, LAEK, LARK, LAERK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1994.05-heden - 8.224 LC, LLC, LRC, LLRC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1994.05-heden - 8.224 LC,8.224 LLC, LRC, LLRC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1994.05-heden - 8.224 LK, LRK, L-KI, LR-KI - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1994.05-heden - 8.224 LK, LRK, L-KI, LR-KI - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1994.05-heden - 8.224 LLS, LLRS - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1994.05-heden - 8.224 LLS, LLRS - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 2000.09-heden - 8.225 LC,8.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL10, D 0836 LFL 02
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 9.153 LC,9.153 LLC - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 9.153 LK - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05
    L2000 | 1993.10-1995.12 - 9.153 LLS - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05
    L2000 | 2004.02-heden - 9.155 L, LC, LLC, LRC, LLRC - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05, D 0824 LFL 06
    L2000 | 2004.02-heden - 9.155 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05, D 0824 LFL 06
    L2000 | 2004.02-heden - 9.155 LLS, LLRS - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 01, D 0824 LFL 05, D 0824 LFL 06
    L2000 | 1994.05-heden - 9.163 LC,9.163 LLC, LRC, LLRC - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1995.08-1997.03 - 9.163 LK - 4580ccm, 141pk, 104KW - D 0824 LFL 07
    L2000 | 1994.05-heden - 9.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1994.05-heden - 9.163 LLS, LLRS - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 02, D 0824 LFL 09
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 9.223 LC,9.223 LLC - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LFL06, D 0826 LFL02
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 9.223 LK - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LFL06, D 0826 LFL02
    L2000 | 1993.10-1996.06 - 9.223 LLS - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LFL06, D 0826 LFL02
    L2000 | 1994.05-heden - 9.224 LC,9.224 LLC, LRC, LLRC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1994.05-heden - 9.224 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    L2000 | 1994.05-heden - 9.224 LLS, LLRS - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03
    LION´S CITY
    LION´S CITY | 1998.07-heden - A 20 - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LUH 13
    M 2000 L
    M 2000 L | 1995.08-heden - 12.163 LC, LLC, LRC, LLRC - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 09
    M 2000 L | 1995.08-heden - 12.224 LC, LLC, LRC, LLRC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10
    M 2000 L | 1995.08-heden - 12.224, 12.225, LK, LRK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10
    M 2000 L | 1995.08-heden - 14.163 LC, LLC, LRC, LLRC - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 09
    M 2000 L | 1995.08-heden - 14.224 LAC, LARC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10
    M 2000 L | 1995.08-heden - 14.224 LAK, LARK, LAK-L - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10
    M 2000 L | 1995.08-heden - 14.224 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10
    M 2000 L | 1995.08-heden - 14.224 LK, LRK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10
    M 2000 L | 2003.07-heden - 14.224, 14.225, LA-LF - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10, D 0836 LFL 02
    M 2000 L | 1995.08-heden - 14.263, 14.264 LAC, LARC - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 L | 1995.08-heden - 14.263, 14.264 LAK, LARK, LAK-L - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 L | 1995.08-heden - 14.263, 14.264 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 L | 1995.08-heden - 14.263, 14.264 LK, LRK - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 L | 2003.07-heden - 14.264 LA-LF - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 L | 1995.08-heden - 15.163 LC, LLC, LLLC, LLLRC, LLRC, LRC - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LFL 06, D 0824 LFL 09
    M 2000 L | 1995.08-heden - 15.224 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10
    M 2000 L | 1995.08-heden - 15.224 LK, LRK, LK-L - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10
    M 2000 L | 1995.08-heden - 15.263, 15.264 LC, LLC, LLLC, LRC,LLRC, LLLRC - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 L | 1995.08-heden - 15.263, 15.264 LK, LRK, LK-L - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 L | 1995.08-heden - 18.224, 18.225, LAC, LARC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10, D 0836 LFL 02
    M 2000 L | 1995.08-heden - 18.224, 18.225, LAK, LARK, LAK-L - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10
    M 2000 L | 1995.08-heden - 18.224, 18.225, LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10, D 0836 LFL 02
    M 2000 L | 1995.08-heden - 18.224, 18.225, LK, LK-L, LLK, LLK-L, LLRK, LRK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL10
    M 2000 L | 2001.05-heden - 18.224, 18.225, L-KO, LR-KO - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL06, D 0826 LFL08, D 0826 LFL10, D 0836 LFL 02
    M 2000 L | 1995.08-heden - 18.263, 18.264, LAC, LARC - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 L | 1995.08-heden - 18.263, 18.264, LAK, LARK, LAK-L - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 L | 1995.08-heden - 18.263, 18.264, LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 L | 1995.08-heden - 18.263, 18.264, LK, LK-L, LLK, LLK-L,LLRK, LRK - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 L | 2001.05-heden - 18.263, 18.264, L-KO, LR-KO - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 L | 2001.05-heden - 19.224, 19.225, LC, LLC,LLC, LLLRC, LLRC, LRC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL06, D 0826 LFL08, D 0826 LFL10, D 0836 LFL 02
    M 2000 L | 2001.05-heden - 19.264 LC, LLC, LLLC, LLLRC, LLRC, LRC - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 L | 2001.05-heden - 20.224 LNLC, LNLLC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL06, D 0826 LFL08, D 0826 LFL10, D 0836 LFL 02
    M 2000 L | 2001.05-heden - 20.224, 20225 LNLC, LNLLC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LFL03, D 0826 LFL06, D 0826 LFL08, D 0826 LFL10, D 0836 LFL 02
    M 2000 L | 2001.05-heden - 20.264 LNLC, LNLLC - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LFL09
    M 2000 M
    M 2000 M | 2003.02-2005.12 - 12.224 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18, D 0836 LF 04
    M 2000 M | 2003.02-2005.12 - 12.224 MLS, MLRS - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18, D 0836 LF 04
    M 2000 M | 2003.02-2005.12 - 12.264 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M 2000 M | 2003.02-2005.12 - 12.264 MLS, MLRS - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 14.224 MAK, MAK-L, MARK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18
    M 2000 M | 2002.11-2005.12 - 14.224 MA-KO, MA-LF - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18, D 0836 LF 04
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 14.224 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18, D 0826 LF10
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 14.224 MK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 14.224 MLS, MLRS - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18
    M 2000 M | 1995.08-2005.07 - 14.225 MAK, MAK-L, MARK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18, D 0836 LF 04
    M 2000 M | 2003.02-2005.12 - 14.225 MA-KO, MA-LF - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18, D 0836 LF 04
    M 2000 M | 2002.11-2005.12 - 14.264 MAK, MAK-L, MARK - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M 2000 M | 2002.11-2005.12 - 14.264 MA-KO, MA-LF - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 14.264 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 14.264 MLS, MLRS - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 18.224 MAC, MARC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 18.224 MAK, MAK-L, MARK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 18.224 MC, MLC, MLLC, MRC, MLRC, MLLRC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 18.224 MK, MK-L, MLK, MLRK, MRK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18
    M 2000 M | 2000.02-2005.12 - 18.224 M-KO, MR-KO - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0836 LF 04
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 18.224 MLS, MLRS - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18
    M 2000 M | 1996.01-2005.07 - 18.225 MAK, MAK-L, MARK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18, D 0836 LF 04
    M 2000 M | 2000.10-2005.12 - 18.225 MK, MK-L, MLK, MLRK, MRK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18, D 0836 LF 04
    M 2000 M | 2003.02-2005.12 - 18.225 M-KO, MR-KO - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18, D 0836 LF 04
    M 2000 M | 2003.02-2005.12 - 18.225 MLS, MLRS - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18, D 0836 LF 04
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 18.264 MAC, MARC - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 18.264 MAK, MAK-L, MARK - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 18.264 MC, MLC, MLLC, MRC, MLRC, MLLRC - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 18.264 MK, MK-L, MLK, MLRK, MRK - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M 2000 M | 2000.02-2005.12 - 18.264 M-KO, MR-KO - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 18.264 MLS, MLRS - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 25.224 MNLC, MNLLC, MNLRC, MNLLRC, MVLC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18, D 0826 LFL10
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 25.224 MNLC, MNLLC, MNLRC, MNLLRC, MVLC - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF15, D 0826 LF18, D 0826 LFL10
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 25.264 MNLC, MNLLC, MNLRC, MNLLRC, MVLC - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M 2000 M | 1995.08-2005.12 - 25.264 MNLC, MNLLC, MNLRC, MNLLRC, MVLC - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF17
    M90
    M90 | 1990.07-1996.06 - 12.192 F,12.192 FL - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1992.10-1996.06 - 12.192 FA - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1992.10-1996.06 - 12.192 FAK - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1990.07-1996.06 - 12.192 FK - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1990.07-1996.06 - 12.192 FS,12.192 FLS - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1994.05-1996.06 - 12.222 F,12.222 FL - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1994.05-1996.06 - 12.222 FA - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1994.05-1996.06 - 12.222 FAK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1994.05-1996.06 - 12.222 FK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1994.05-1996.06 - 12.222 FLS - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1988.08-1996.06 - 12.232 F,12.232 FL - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1990.05-1996.06 - 12.232 FA - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1990.05-1996.06 - 12.232 FAK - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1988.08-1996.06 - 12.232 FK - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1988.08-1996.06 - 12.232 FS,12.232 FLS - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1995.08-1996.06 - 12.262 F,12.262 FL - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF13
    M90 | 1995.08-1996.06 - 12.262 FS,12.262 FLS - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF13
    M90 | 1992.10-1996.06 - 12.272 F,12.272 FL - 6871ccm, 269pk, 198KW - D 0826 LF04
    M90 | 1992.10-1996.06 - 12.272 FK - 6871ccm, 269pk, 198KW - D 0826 LF04
    M90 | 1992.10-1996.06 - 12.272 FS,12.272 FLS - 6871ccm, 269pk, 198KW - D 0826 LF04
    M90 | 1994.05-1996.06 - 14.152 F,14.152 FL - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LF 01
    M90 | 1994.05-1996.06 - 14.152 FK - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LF 01
    M90 | 1994.05-1996.06 - 14.152 FS,14.152 FLS - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LF 01
    M90 | 1995.08-1996.06 - 14.162 F,14.162 FL - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LF 02
    M90 | 1995.08-1996.06 - 14.162 FK - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LF 02
    M90 | 1995.08-1996.06 - 14.162 FS,14.162 FLS - 4580ccm, 160pk, 118KW - D 0824 LF 02
    M90 | 1988.08-1990.06 - 14.192 F,14.192 FL - 6596ccm, 186pk, 137KW - D 0826 TF
    M90 | 1990.07-1996.06 - 14.192 F,14.192 FL - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1988.08-1990.06 - 14.192 FA - 6596ccm, 186pk, 137KW - D 0826 TF
    M90 | 1988.08-1990.06 - 14.192 FK - 6596ccm, 186pk, 137KW - D 0826 TF
    M90 | 1990.07-1996.06 - 14.192 FK - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1988.08-1990.06 - 14.192 FS,14.192 FLS - 6596ccm, 186pk, 137KW - D 0826 TF
    M90 | 1990.07-1996.06 - 14.192 FS,14.192 FLS - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1994.05-1996.06 - 14.222 F,14.222 FL - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1994.05-1996.06 - 14.222 FK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1994.05-1996.06 - 14.222 FLS - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1988.08-1996.06 - 14.232 F,14.232 FL - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1990.05-1995.04 - 14.232 F,14.232 FL - 6870ccm, 218pk, 160KW - D 0826 LF/217/Silent
    M90 | 1988.08-1996.06 - 14.232 FK - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1988.08-1996.06 - 14.232 FS,14.232 FLS - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1990.05-1995.04 - 14.232 FS,14.232 FLS - 6870ccm, 218pk, 160KW - D 0826 LF/217/Silent
    M90 | 1995.08-1996.06 - 14.262 F,14.262 FL - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF13
    M90 | 1995.08-1996.06 - 14.262 FK - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF13
    M90 | 1995.08-1996.06 - 14.262 FS,14.262 FLS - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF13
    M90 | 1992.10-1996.06 - 14.272 F,14.272 FL - 6871ccm, 269pk, 198KW - D 0826 LF04
    M90 | 1992.10-1996.06 - 14.272 FK - 6871ccm, 269pk, 198KW - D 0826 LF04
    M90 | 1992.12-1996.06 - 14.272 FS,14.272 FLS - 6871ccm, 269pk, 198KW - D 0826 LF04
    M90 | 1988.08-1990.06 - 17.192 F,17.192 FL - 6596ccm, 186pk, 137KW - D 0826 TF
    M90 | 1990.07-1995.04 - 17.192 F,17.192 FL - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05
    M90 | 1989.02-1990.06 - 17.192 FA - 6596ccm, 186pk, 137KW - D 0826 TF
    M90 | 1990.07-1996.06 - 17.192 FA - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1989.02-1990.06 - 17.192 FAK - 6596ccm, 186pk, 137KW - D 0826 TF
    M90 | 1990.07-1996.06 - 17.192 FAK - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1988.08-1990.06 - 17.192 FK - 6596ccm, 186pk, 137KW - D 0826 TF
    M90 | 1990.07-1991.01 - 17.192 FK - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01
    M90 | 1988.08-1990.06 - 17.192 FS,17.192 FLS - 6596ccm, 186pk, 137KW - D 0826 TF
    M90 | 1990.07-1995.04 - 17.192 FS,17.192 FLS - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05
    M90 | 1994.05-1996.06 - 17.222 FA - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1994.05-1996.06 - 17.222 FAK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1988.08-1995.04 - 17.232 F,17.232 FL - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06
    M90 | 1990.05-1995.04 - 17.232 F,17.232 FL - 6870ccm, 218pk, 160KW - D 0826 LF/217/Silent
    M90 | 1989.02-1996.06 - 17.232 FA - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1990.05-1995.04 - 17.232 FA - 6870ccm, 218pk, 160KW - D 0826 LF/217/Silent
    M90 | 1989.02-1996.06 - 17.232 FAK - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1990.05-1995.04 - 17.232 FAK - 6870ccm, 218pk, 160KW - D 0826 LF/217/Silent
    M90 | 1988.08-1991.01 - 17.232 FK - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02
    M90 | 1990.05-1991.01 - 17.232 FK - 6870ccm, 218pk, 160KW - D 0826 LF/217/Silent
    M90 | 1988.08-1995.04 - 17.232 FS,17.232 FLS - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06
    M90 | 1990.05-1995.04 - 17.232 FS,17.232 FLS - 6870ccm, 218pk, 160KW - D 0826 LF/217/Silent
    M90 | 1992.10-1995.05 - 17.272 FLS - 6871ccm, 269pk, 198KW - D 0826 LF04
    M90 | 1990.09-1996.06 - 18.192 F,18.192 FL,18.192 FLL - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1990.09-1996.06 - 18.192 FK - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1994.05-1996.06 - 18.222 F,18.222 FL,18.222 FLL - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1994.05-1996.06 - 18.222 FK - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1990.09-1996.06 - 18.232 F,18.232 FL,18.232 FLL - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1990.09-1996.06 - 18.232 FK - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1995.08-1996.06 - 18.262 F,18.262 FL,18.262 FLL - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF13
    M90 | 1995.08-1996.06 - 18.262 FK - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF13
    M90 | 1992.10-1996.06 - 18.272 F,18.272 FL,18.272 FLL - 6871ccm, 269pk, 198KW - D 0826 LF04
    M90 | 1992.10-1996.06 - 18.272 FK - 6871ccm, 269pk, 198KW - D 0826 LF04
    M90 | 1989.07-1996.06 - 24.192 FNL,24.192 FNLL,24.192 FVL - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1989.07-1996.06 - 24.192 FNL,24.192 FNLL,24.192 FVL - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LF01, D 0826 LF05, D 0826 LF07
    M90 | 1994.05-1996.06 - 24.222 FNL,24.222 FNLL,24.222 FVL - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1994.05-1996.06 - 24.222 FNL,24.222 FNLL,24.222 FVL - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LF11
    M90 | 1990.05-1995.04 - 24.232 FNL - 6870ccm, 218pk, 160KW - D 0826 LF/217/Silent
    M90 | 1989.07-1996.06 - 24.232 FNL,24.232 FNLL,24.232 FVL - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1989.07-1996.06 - 24.232 FNL,24.232 FNLL,24.232 FVL - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LF02, D 0826 LF06, D 0826 LF08
    M90 | 1995.08-1996.06 - 24.262 FNL,24.262 FNLL,24.262 FVL - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LF13
    M90 | 1992.10-1996.06 - 24.272 FNL,24.272 FNLL,24.272 FVL - 6871ccm, 269pk, 198KW - D 0826 LF04
    M90 | 1992.10-1996.06 - 24.272 FNL,24.272 FNLL,24.272 FVL - 6871ccm, 269pk, 198KW - D 0826 LF04
    NÜ | 1998.07-heden - NÜ 263 - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LUH 13
    NG
    NG | 1992.08-1998.07 - NG 262, NG 272 - 6871ccm, 269pk, 198KW - D 0826 LUH 01
    NL
    NL | 1992.08-heden - NL 202, NL 222, NL 223 - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LUH 03, D 0826 LUH 12
    NM
    NM | 1992.04-1997.03 - NM 152 - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LOH 01
    NM | 1990.05-1997.03 - NM 182, NM 192 - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LOH 01
    NM | 1996.02-heden - NM 222, NM 223 - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LUH 12, D 0826 LOH 15
    SM
    SM | 1987.11-1995.02 - SM 182,SM 192 - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LOH 01
    NEOPLAN
    Centroliner
    Centroliner | 1998.10-heden - N 4416 - 6871ccm, 220pk, 162KW - D 0826 LUH 12, D 0826 LOH 17, D 0836 LOH 03
    Centroliner | 1999.01-2001.12 - N 4416 - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LUH 13
    Jetliner
    Jetliner | 1990.09-1993.09 - N 208 - 6871ccm, 230pk, 169KW - D 0826 LOH 03, D 0826 LOH 04
    Jetliner | 1992.09-1993.09 - N 208 - 6871ccm, 190pk, 140KW - D 0826 LOH 02
    SOLARIS
    URBINO
    URBINO | 1999.01-heden - Urbino 12 - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LOH 18
    URBINO | 1999.01-heden - Urbino 15 - 6871ccm, 260pk, 191KW - D 0826 LOH 18
    URBINO | 1999.01-heden - Urbino 9 - 4580ccm, 155pk, 114KW - D 0824 LOH 05
  • Origineel nummers

    51 02503 0754MAN
    51 02503 0755MAN
    51 02503 0766MAN
    51 02503 0684MAN
    51 02503 0782MAN
    51 02503 0726MAN
    51 02503 7003MAN
    51025030800MAN
    51 02503 0728MAN
    R45130FEDERAL
  • Fabrikant

    Mahle

    Mahle Knecht filters heeft zich gespecialiseerd in alles wat met de interne verbrandingsmotor en zijn onmiddellijke omgeving te maken heeft
    Meer dan 140 gerenommeerde motor- en voertuigfabrikanten rusten ondertussen hun motoren standaard met motoronderdelen en filters van MAHLE uit.

    Bij Winparts bieden we van Mahle onder andere de volgende artikelen aan: 

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,