Zuigerveerset

  • Zuigerveerset
  • Zuigerveerset, voorbeeld 2
  • Zuigerveerset, voorbeeld 3

Productnummer: 1295788 Fabrikantcode: 029 90 N0 EAN: 4009026527313

€  26,74

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Vul uw chassisnummer (VIN) in of selecteer handmatig

Of selecteer hier uw auto

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Verpakkingslengte [cm]12,5
    Verpakkingsbreedte [cm]12,50
    Verpakkingshoogte [cm]2,90
    Garantie2 jaar
    Componentennummer1. R1.75 IW Cr
    2. NM 2.0
    3. DSF 3.0 Cr
    Nettogewicht [g]32,0
    Cilinderboring [mm]81,01

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    Borsehung B19040
    GOETZE ENGINE 08-502000-00
    HASTINGS PISTON RING 2C4922
    HASTINGS PISTON RING 2C4922S
    HASTINGS PISTON RING 2D7255
    KS KOLBENSCHMIDT 800026410000
    MAHLE 47 90396 0 (dit product)
    MAHLE 029 90 N0 (dit product)
    WILMINK GROUP WG1104435
    WILMINK GROUP WG1254724
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1096258
    WILMINK GROUP WG2025505
    WILMINK GROUP WG1024551
    WILMINK GROUP WG1096450
    WILMINK GROUP WG1211911
    WILMINK GROUP WG1254571
    WILMINK GROUP WG1254721
    WILMINK GROUP WG1288004
    WILMINK GROUP WG1025156
    WILMINK GROUP WG2025496
  • Toepasbaarheid

    VOLKSWAGEN
    CALIFORNIA T4 Camper
    CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) | 1999.05-2003.04 - 2.5 - 2461ccm, 115pk, 85KW - APL, AVT
    TRANSPORTER IV Bestelwagen
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1990.12-1992.07 - 1.8 - 1781ccm, 67pk, 49KW - PD
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1990.07-2003.04 - 2.0 - 1968ccm, 84pk, 62KW - AAC
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1990.11-2003.04 - 2.5 - 2461ccm, 110pk, 81KW - AAF, ACU, AEN, AEU
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1996.08-2003.04 - 2.5 - 2461ccm, 115pk, 85KW - AET, APL, AVT
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1996.01-2001.11 - 2.5 Syncro - 2461ccm, 110pk, 81KW - ACU, AEU
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1996.08-2003.04 - 2.5 Syncro - 2461ccm, 115pk, 85KW - AET, APL, AVT
    TRANSPORTER IV Bus
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1990.12-1992.07 - 1.8 - 1781ccm, 67pk, 49KW - PD
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1990.09-2003.04 - 2.0 - 1968ccm, 84pk, 62KW - AAC
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1990.09-2003.06 - 2.5 - 2461ccm, 110pk, 81KW - AAF, ACU, AEN, AEU
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1996.08-2003.04 - 2.5 - 2461ccm, 115pk, 85KW - AET, APL, AVT
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1992.08-2003.04 - 2.5 Syncro - 2461ccm, 110pk, 81KW - AAF, ACU, AEU
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1996.07-2003.04 - 2.5 Syncro - 2461ccm, 115pk, 85KW - AET, APL, AVT
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1990.12-1992.07 - 1.8 - 1781ccm, 67pk, 49KW - PD
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1990.07-2003.04 - 2.0 - 1968ccm, 84pk, 62KW - AAC
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1990.11-2003.04 - 2.5 - 2461ccm, 110pk, 81KW - AAF, ACU, AEN, AEU
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1996.08-2003.04 - 2.5 - 2461ccm, 115pk, 85KW - AET, APL, AVT
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1992.11-2001.11 - 2.5 Syncro - 2461ccm, 110pk, 81KW - AAF, ACU, AEU
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1996.08-2003.04 - 2.5 Syncro - 2461ccm, 115pk, 85KW - AET, APL, AVT
  • Origineel nummers

    044107311AUDI
    044107321AUDI
    044107301AUDI
    044198151AUDI
    044107311CUPRA
    044107321CUPRA
    044107301CUPRA
    044198151CUPRA
    044 107 301VW
    044 107 311VW
    044 107 321VW
    044 198 151VW
  • Fabrikant

    Mahle

    Mahle Knecht filters heeft zich gespecialiseerd in alles wat met de interne verbrandingsmotor en zijn onmiddellijke omgeving te maken heeft
    Meer dan 140 gerenommeerde motor- en voertuigfabrikanten rusten ondertussen hun motoren standaard met motoronderdelen en filters van MAHLE uit.

    Bij Winparts bieden we van Mahle onder andere de volgende artikelen aan: 

  • Levertijd

    1-4 weken

Eerder door u bekeken

Mahle
Zuigerveerset

Zuigerveerset


26,74

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Tijdelijk uitverkocht
,