Zuigerveerset

  • Zuigerveerset
  • Zuigerveerset, voorbeeld 2
  • Zuigerveerset, voorbeeld 3

Productnummer: 1279354 Fabrikantcode: 001 35 N0 EAN: 4009026524190

€  50,49

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Vul uw chassisnummer (VIN) in of selecteer handmatig

Of selecteer hier uw auto

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Verpakkingslengte [cm]19,0
    Verpakkingsbreedte [cm]19,00
    Verpakkingshoogte [cm]3,10
    Garantie2 jaar
    Componentennummer1. T3.0 IF PVD
    2. M3.0 IWU Cr
    3. DSF 4.0 N
    Nettogewicht [g]110,0
    Cilinderboring [mm]128,0

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    DT Spare Parts 4.90974
    KS KOLBENSCHMIDT 800052810000
    KS KOLBENSCHMIDT 800056810000
    MAHLE 47 90252 0 (dit product)
    MAHLE 001 35 N0 (dit product)
    WILMINK GROUP WG1025022
    WILMINK GROUP WG1025088
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1200225
    WILMINK GROUP WG1186855
    WILMINK GROUP WG1187482
    WILMINK GROUP WG1186712
    WILMINK GROUP WG1200844
    WILMINK GROUP WG2070595
  • Toepasbaarheid

    MERCEDES-BENZ
    ATRON
    ATRON | 2012.01-heden - 1635 S - 11967ccm, 345pk, 254KW - OM 457.914
    AXOR
    AXOR | 2002.01-2004.10 - 1835 LS - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.937
    AXOR | 2002.01-2004.10 - 1840 LS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937
    AXOR | 2002.01-2004.10 - 1843 LS - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937
    AXOR | 2002.01-2004.10 - 2535 LS - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR | 2002.01-2004.10 - 2540 LS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR | 2002.01-2004.10 - 2543 LS - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR 2
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 1835 LS - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 1836 LS, LLS - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 1840 LS, LLS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980, OM 457.955
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 1843 LS, LLS - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 2035 S, 2036 S, LS - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 2040 S, 2041 S, 2041 S, 2041 LS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 2044 S - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2436 LS, 2536 LS - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2440 LS, 2540 LS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.948, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2443 LS, 2543 LS - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2535 L, 2536 L, 2536 LL - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2535 S, 2535 LS - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.918, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2540 L, LL - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2540 S, 2541 S, LS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.918, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2543 L, LL - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2543 S, 2543 LS - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2544 S, 2544 LS - 11967ccm, 439pk, 323KW - OM 457.910, OM 457.922
    AXOR 2 | 2005.10-heden - 2635 B - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2636 - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2636 B - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2636 K - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2640 - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2640 B - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2640 K - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2640 S, 2641 S, LS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.918
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2643 - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2643 B - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2643 K - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 2644 S, LS - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937, OM 457.918, OM 457.948
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 2644 S, LS - 11967ccm, 441pk, 324KW - OM 457.910, OM 457.922
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3235 - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3236 B - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3236 K - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2005.03-heden - 3240 - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3240 B - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3240 K - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3243 - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3243 B - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3243 K - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3335 - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2004.10-2005.10 - 3335 B - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2009.06-heden - 3335 K - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2008.09-heden - 3335 S - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.962
    AXOR 2 | 2004.10-2005.10 - 3340 B - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3340 K, 3341 K - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.937, OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2009.06-heden - 3340 S, 3341 S - 11967ccm, 400pk, 295KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918, OM 457.962
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3340, 3341 - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937, OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3343 - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3343 B - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 3343 K - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 3343 S - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3344 - 11967ccm, 442pk, 325KW - OM 457.910, OM 457.961
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3344 K - 11967ccm, 442pk, 325KW - OM 457.910, OM 457.961
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 3344 K - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3344 S - 11967ccm, 442pk, 325KW - OM 457.910, OM 457.961
    AXOR 2 | 2009.06-heden - 3535 K - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2005.10-heden - 4135 B - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2009.06-heden - 4135 K - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 4140 - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 4140 B - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2009.06-heden - 4140 K - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 4143 B - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2009.06-heden - 4143 K - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 4143 K - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 4144 - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 4144 K - 11967ccm, 442pk, 325KW - OM 457.961
    CAPACITY
    CAPACITY | 2007.04-heden - CapaCity - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959
    CITARO
    CITARO (O 530) | 1998.01-heden - Citaro G, Citaro GN3, Citaro LÜ - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.943, OM 457.959
    CITARO (O 530) | 1998.01-heden - Citaro G, Citaro LÜ - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959
    CITARO (O 530) | 1998.01-heden - Citaro N - 11967ccm, 252pk, 185KW - OM 457.942
    CITARO (O 530) | 1998.01-heden - Citaro N, Citaro MUE - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.942, OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959, OM 457.934, OM 457.949
    CITARO (O 530) | 1998.01-heden - Citaro N, Citaro MUE - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.957, OM 457.942, OM 457.950, OM 457.973, OM 457.951, OM 457.959
    CONECTO
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO 12M - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.951
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO 12M - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.967
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO 18M - 11967ccm, 252pk, 185KW - OM 457.943
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO 18M - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.943, OM 447.947, OM 447.948
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO 18M - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.951, OM 457.975
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO C, H, M, UE - 11967ccm, 252pk, 185KW - OM 457.942
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO C, H, M, UE - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.942
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO C, H, M, UE - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.942
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO C, H, M, UE - 11967ccm, 252pk, 185KW - OM 457.942
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO C, H, M, UE - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.942
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO C, H, M, UE - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.942
    INTEGRO
    INTEGRO (O 550) | 2006.01-heden - Integro L - 11967ccm, 300pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965
    INTEGRO (O 550) | 2006.01-heden - Integro L - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952
    INTEGRO (O 550) | 2006.01-heden - Integro L - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952
    INTEGRO (O 550) | 2006.01-heden - Integro, Integro M - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965
    INTEGRO (O 550) | 2006.01-heden - Integro, Integro M - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.964
    INTOURO
    INTOURO | 2005.01-heden - Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.965
    INTOURO | 2005.01-heden - Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.965
    INTOURO | 2005.01-heden - Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.965
    O 403
    O 403 | 2003.09-heden - O 403 SHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944
    O 403 | 2003.09-heden - O 403 SHD - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944
    TOURISMO
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 RHD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 RHD - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.941
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 RHD - 11967ccm, 252pk, 185KW - OM 457.941
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.965, OM 457.953, OM 457.961, OM 457.941
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 RHD - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 SHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 SHD - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 16 RHD - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944, OM 457.953
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 16 RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 16 RHD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 16 RHD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 16 RHD - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 16 RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.944, OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 17 RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 17 RHD - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 17 RHD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 17 RHD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.09-heden - Tourismo RHD, SHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944
    TOURISMO (O 350) | 2003.09-heden - Tourismo RHD, SHD - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944
    TOURO
    TOURO (O 500) | 2001.01-heden - O 500 GL, GLE - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.915
    TOURO (O 500) | 2001.01-heden - O 500 RSD - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.927
    TOURO (O 500) | 2001.01-heden - O 500 RSD - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.916, OM 457.932
    TOURO (O 500) | 2001.10-heden - Touro - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944
    TOURO (O 500) | 2001.10-heden - Touro - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944
    TRAVEGO
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-15 RH - 11967ccm, 252pk, 185KW - OM 457.941
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-15 RH/RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961, OM 457.940
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-15 RH/RHD - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.936, OM 457.938
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-15 RHD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.944, OM 457.953
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-15 RHD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-15 SHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-16 RHD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961
    TRAVEGO (O 580) | 2003.01-heden - O 580-16 RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-16 RHD, O 580-17 RHD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.944
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-17 RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    MITSUBISHI
    Fuso
    Fuso | 2012.09-heden - FP41OG1 AIR - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM457-T3
    Fuso | 2011.11-heden - FP54SGR AIR - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM457-T3
    Fuso | 2011.07-heden - FS470S1, FS470S2 - 11967ccm, 455pk, 335KW - OM457-T5
    Fuso | 2011.11-heden - FS52SS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM457-T3
    Fuso | 2011.11-heden - FS52SS - 11967ccm, 455pk, 335KW - OM457-T5
    Fuso | 2011.07-heden - FV470J1 - 11967ccm, 455pk, 335KW - OM457-T5
    Fuso | 2011.07-heden - FV470K1 - 11967ccm, 455pk, 335KW - OM457-T5
    Fuso | 2011.11-heden - FV51SK - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM457-T2
    Fuso | 2011.11-heden - FV51SK - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM457-T3
    Fuso | 2011.11-heden - FV51SK - 11967ccm, 455pk, 335KW - OM457-T5
    Fuso | 2011.11-heden - FV54JR AIR - 11967ccm, 455pk, 335KW - OM457-T5
    Fuso | 2011.11-heden - FV54ST AIR - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM457-T3
    SETRA
    Series 400
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT - 11967ccm, 252pk, 185KW - OM 457.941
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974, OM 457.941
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.944, OM 457.953, OM 457.974, OM 457.941
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974, OM 457.941
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT-HD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT-HD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT-HD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976, OM 457.941
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT-HD - 11967ccm, 421pk, 310KW - OM 457.944
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 421pk, 310KW - OM 457.944
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 417 GT-HD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 417 GT-HD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.965, OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 417 GT-HD - 11967ccm, 422pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 417 GT-HD - 11967ccm, 421pk, 310KW - OM 457.944
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 412 UL - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 412 UL - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 412 UL - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 H - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 H - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 H - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 NF - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 NF - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 UL - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974, OM 457.950
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 UL - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 UL - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.961, OM 457.964, OM 457.974, OM 457.950
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 H - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 H - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 H - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 NF - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 NF - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 UL - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 UL - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 UL - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 417 UL - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 417 UL - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 417 UL - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 419 UL - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 419 UL - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 419 UL - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2010.01-heden - S 415 H - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2001.10-heden - TopClass S 415 HD - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2001.10-heden - TopClass S 415 HD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2003.10-heden - TopClass S 415 HD - 11967ccm, 455pk, 335KW - OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2008.01-heden - TopClass S 415 HD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2001.10-heden - TopClass S 415 HDH - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2001.10-heden - TopClass S 415 HDH - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2001.10-heden - TopClass S 415 HDH - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961
    Series 400 | 2008.01-heden - TopClass S 415 HDH - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2002.10-heden - TopClass S 416 HDH - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2003.01-heden - TopClass S 416 HDH - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2003.01-heden - TopClass S 416 HDH - 11967ccm, 455pk, 335KW - OM 457.961
    Series 400 | 2008.01-heden - TopClass S 416 HDH - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - TopClass S 417 HDH - 11967ccm, 421pk, 310KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2003.10-heden - TopClass S 417 HDH - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2003.10-heden - TopClass S 417 HDH - 11967ccm, 455pk, 335KW - OM 457.961
    Series 400 | 2008.01-heden - TopClass S 417 HDH - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961
  • Origineel nummers

    4570371416MERCEDES-BENZ
    A457 030 09 24MERCEDES-BENZ
    A457 037 08 16MERCEDES-BENZ
    A457 037 08 17MERCEDES-BENZ
    A457 037 04 18MERCEDES-BENZ
    A457 037 02 17MERCEDES-BENZ
    A457 037 08 18MERCEDES-BENZ
    457 037 11 16MERCEDES-BENZ
    457 037 08 16MERCEDES-BENZ
    457 030 08 24MERCEDES-BENZ
    A457 030 04 24MERCEDES-BENZ
    457 037 04 18MERCEDES-BENZ
    457 037 02 17MERCEDES-BENZ
    457 037 08 17MERCEDES-BENZ
    A457 037 12 18MERCEDES-BENZ
    457 037 08 18MERCEDES-BENZ
    A4570371416MERCEDES-BENZ
    A457 037 09 18MERCEDES-BENZ
    460 030 03 24MERCEDES-BENZ
    A457 030 08 24MERCEDES-BENZ
    A457 037 03 16MERCEDES-BENZ
    457 030 04 24MERCEDES-BENZ
    A4570301324MERCEDES-BENZ
    A4570301024MERCEDES-BENZ
    A457 037 07 17MERCEDES-BENZ
    A457 037 05 17MERCEDES-BENZ
    A460 030 03 24MERCEDES-BENZ
    457 037 12 18MERCEDES-BENZ
    457 030 09 24MERCEDES-BENZ
    457 037 07 17MERCEDES-BENZ
    4570301024MERCEDES-BENZ
    457 037 09 18MERCEDES-BENZ
    457 037 03 16MERCEDES-BENZ
    457 037 05 17MERCEDES-BENZ
    4570301324MERCEDES-BENZ
    A457 037 11 16MERCEDES-BENZ
  • Fabrikant

    Mahle

    Mahle Knecht filters heeft zich gespecialiseerd in alles wat met de interne verbrandingsmotor en zijn onmiddellijke omgeving te maken heeft
    Meer dan 140 gerenommeerde motor- en voertuigfabrikanten rusten ondertussen hun motoren standaard met motoronderdelen en filters van MAHLE uit.

    Bij Winparts bieden we van Mahle onder andere de volgende artikelen aan: 

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,