Zuigerveerset

  • Zuigerveerset
  • Zuigerveerset, voorbeeld 2
  • Zuigerveerset, voorbeeld 3

Productnummer: 1235572 Fabrikantcode: 030 55 N0 EAN: 4009026579305

€ 39,28

€  28,48

Incl. BTW
-28%

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Vul uw chassisnummer (VIN) in of selecteer handmatig

Of selecteer hier uw auto

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Verpakkingslengte [cm]12,5
    Verpakkingsbreedte [cm]12,50
    Verpakkingshoogte [cm]2,90
    Garantie2 jaar
    Componentennummer1. R 1.75 CrK
    2. M 2.0 IFU
    3. DSF 3.0 Cr
    Nettogewicht [g]33,0
    Cilinderboring [mm]79,51

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    Borsehung B19040
    FAI AutoParts PR56-000
    FRECCIA FR10-504800
    HASTINGS PISTON RING 2D5854
    KS KOLBENSCHMIDT 800072510000
    MAHLE 47 90759 0 (dit product)
    MAHLE 47 90405 0 (dit product)
    MAHLE 47 90229 0 (dit product)
    MAHLE 030 55 N0 (dit product)
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1010838
    WILMINK GROUP WG1096224
    WILMINK GROUP WG1096519
    WILMINK GROUP WG1212075
    WILMINK GROUP WG1254711
    WILMINK GROUP WG1145333
    WILMINK GROUP WG1025218
    WILMINK GROUP WG1946031
  • Toepasbaarheid

    AUDI
    A1
    A1 (8X1, 8XK) | 2010.05-2015.04 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    A1 (8X1, 8XK) | 2011.03-2015.04 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    A1 Sportback
    A1 Sportback (8XA, 8XF) | 2011.11-2015.04 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    A1 Sportback (8XA, 8XF) | 2011.11-2015.04 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    A2
    A2 (8Z0) | 2000.02-2005.08 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF, BHC
    A2 (8Z0) | 2003.11-2005.08 - 1.4 TDI - 1422ccm, 90pk, 66KW - ATL
    A3
    A3 (8L1) | 1996.09-2001.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    A3 (8L1) | 1997.08-2001.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    A3 (8L1) | 2000.08-2003.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    A3 (8L1) | 2000.10-2003.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR, ATD
    A3 (8L1) | 2000.08-2003.05 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    A3 (8P1) | 2009.05-2012.08 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    A3 (8P1) | 2009.05-2012.08 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    A3 (8P1) | 2003.05-2010.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    A3 Cabriolet
    A3 Cabriolet (8P7) | 2009.05-2013.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    A3 Cabriolet (8P7) | 2008.04-2009.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    A3 Sportback
    A3 Sportback (8PA) | 2009.05-2013.03 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    A3 Sportback (8PA) | 2009.05-2013.03 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2010.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    A4 B5
    A4 B5 (8D2) | 2000.03-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 116pk, 85KW - AJM
    A4 B5 (8D2) | 2000.03-2000.11 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 116pk, 85KW - AJM, ATJ
    A4 B5 Avant
    A4 B5 Avant (8D5) | 2000.03-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, ATJ
    A4 B5 Avant (8D5) | 2000.03-2001.09 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, ATJ
    A4 B6
    A4 B6 (8E2) | 2000.11-2004.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    A4 B6 (8E2) | 2001.05-2004.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    A4 B6 (8E2) | 2001.11-2004.12 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF
    A4 B6 Avant
    A4 B6 Avant (8E5) | 2001.09-2004.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    A4 B6 Avant (8E5) | 2001.11-2004.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    A4 B6 Avant (8E5) | 2001.11-2004.12 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF
    A4 B7
    A4 B7 (8EC) | 2004.11-2008.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 116pk, 85KW - BKE, BRB
    A4 B7 Avant
    A4 B7 Avant (8ED) | 2004.11-2008.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 116pk, 85KW - BKE, BRB
    A6 C5
    A6 C5 (4B2) | 2000.07-2005.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM
    A6 C5 (4B2) | 2001.08-2005.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    A6 C5 Avant
    A6 C5 Avant (4B5) | 2000.07-2005.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM
    A6 C5 Avant (4B5) | 2001.08-2005.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    FORD
    GALAXY I
    GALAXY I (WGR) | 1995.03-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ANU
    GALAXY I (WGR) | 2000.04-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AUY
    GALAXY I (WGR) | 2003.02-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    GALAXY I (WGR) | 2005.05-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - BTB
    GALAXY MK I VAN
    GALAXY MK I VAN (WGR) | 1996.09-2006.03 - 1.9 TDi - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ANU
    GALAXY MK I VAN (WGR) | 2000.05-2006.03 - 1.9 TDi - 1896ccm, 116pk, 85KW - AUY
    SEAT
    ALHAMBRA
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 1996.04-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ANU
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 2000.06-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AUY, BVK
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 2002.11-2008.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 131pk, 96KW - ASZ
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 2005.05-2007.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - BTB
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 2000.06-2010.03 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AUY, BVK
    ALHAMBRA VAN
    ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) | 2002.11-2008.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 131pk, 96KW - ASZ
    ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) | 2002.06-2008.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 116pk, 85KW - AUY, BVK
    ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) | 1996.03-2010.03 - TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ANU
    ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) | 2000.06-2010.03 - TDI - 1896ccm, 116pk, 85KW - AUY, BVK
    ALTEA
    ALTEA (5P1) | 2009.10-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    ALTEA (5P1) | 2010.11-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    ALTEA (5P1) | 2004.04-heden - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC, BJB
    ALTEA (5P1) | 2009.08-heden - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BXF
    ALTEA XL
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2009.10-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2010.11-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2006.10-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2009.08-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BXF
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2009.06-2010.12 - 1.9 TDI 4x4 - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    AROSA
    AROSA (6H1) | 2000.01-2004.06 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    AROSA (6H1) | 1997.08-2004.06 - 1.7 SDI - 1716ccm, 60pk, 44KW - AKU
    CORDOBA
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1999.06-2002.10 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.08-2002.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AGR, ALH
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1997.03-2002.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    CORDOBA (6L2) | 2002.10-2005.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    CORDOBA (6L2) | 2005.05-2009.11 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    CORDOBA (6L2) | 2005.06-2009.11 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    CORDOBA (6L2) | 2002.09-2009.11 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - ASY
    CORDOBA (6L2) | 2002.09-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR, ATD, BMT
    CORDOBA (6L2) | 2002.10-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 131pk, 96KW - ASZ, BLT
    CORDOBA Vario
    CORDOBA Vario (6K5) | 1999.06-2002.12 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    CORDOBA Vario (6K5) | 1996.08-2002.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AGR, ALH
    CORDOBA Vario (6K5) | 1997.07-2002.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    CORDOBA VARIO Bestelwagen/Bus
    CORDOBA VARIO Bestelwagen/Bus (6K5) | 2000.08-2002.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - ASV
    IBIZA II
    IBIZA II (6K1) | 1999.08-2002.02 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    IBIZA II (6K1) | 1996.08-2002.02 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AGR, ALH
    IBIZA II (6K1) | 1997.02-2002.02 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    IBIZA III
    IBIZA III (6L1) | 2002.05-2005.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    IBIZA III (6L1) | 2005.05-2009.11 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    IBIZA III (6L1) | 2005.06-2009.11 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    IBIZA III (6L1) | 2002.02-2005.12 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - ASY
    IBIZA III (6L1) | 2002.02-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR, ATD, BMT
    IBIZA III (6L1) | 2002.02-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 131pk, 96KW - ASZ, BLT
    IBIZA III (6L1) | 2004.03-2008.02 - 1.9 TDI Cupra R - 1896ccm, 160pk, 118KW - BPX, BUK
    IBIZA III (6L1) | 2003.07-2004.06 - 1.9 TDI Joya Racer - 1896ccm, 152pk, 112KW - ASZ
    IBIZA IV
    IBIZA IV (6J5, 6P1) | 2010.06-2015.05 - 1.2 TDI - 1199ccm, 75pk, 55KW - CFWA
    IBIZA IV (6J5, 6P1) | 2008.07-2010.06 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS
    IBIZA IV (6J5, 6P1) | 2009.05-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC, CLNA
    IBIZA IV (6J5, 6P1) | 2009.05-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    IBIZA IV (6J5, 6P1) | 2008.03-2010.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    IBIZA IV (6J5, 6P1) | 2008.07-2010.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BXJ
    IBIZA IV Hatchback/Van
    IBIZA IV Hatchback/Van (6J1) | 2010.05-2015.05 - 1.2 TDI - 1199ccm, 75pk, 55KW - CFWA
    IBIZA IV Hatchback/Van (6J1) | 2009.05-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    IBIZA IV SC
    IBIZA IV SC (6J1, 6P5) | 2010.05-2015.05 - 1.2 TDI - 1199ccm, 75pk, 55KW - CFWA
    IBIZA IV SC (6J1, 6P5) | 2008.07-2010.06 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS
    IBIZA IV SC (6J1, 6P5) | 2009.05-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    IBIZA IV SC (6J1, 6P5) | 2009.05-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    IBIZA IV SC (6J1, 6P5) | 2008.06-2010.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BXJ
    IBIZA IV SC (6J1, 6P5) | 2008.07-2010.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    IBIZA IV ST
    IBIZA IV ST (6J8, 6P8) | 2010.04-2015.05 - 1.2 TDI - 1199ccm, 75pk, 55KW - CFWA
    IBIZA IV ST (6J8, 6P8) | 2010.03-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    IBIZA IV ST (6J8, 6P8) | 2010.03-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC, CLNA
    INCA
    INCA (6K9) | 1995.11-2003.06 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY, AYQ
    INCA (6K9) | 1996.09-2003.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - ALH
    LEON
    LEON (1M1) | 1999.11-2006.06 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AQM
    LEON (1M1) | 1999.11-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    LEON (1M1) | 1999.11-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    LEON (1M1) | 2000.09-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    LEON (1M1) | 2003.05-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    LEON (1M1) | 2005.10-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR
    LEON (1M1) | 2002.05-2006.06 - 1.9 TDI Syncro - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    LEON (1P1) | 2010.02-2012.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    LEON (1P1) | 2010.11-2012.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    LEON (1P1) | 2005.07-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    LEON (1P1) | 2007.06-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BXF
    TOLEDO II
    TOLEDO II (1M2) | 1998.10-2004.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    TOLEDO II (1M2) | 1999.03-2004.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    TOLEDO II (1M2) | 2000.10-2004.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    TOLEDO II (1M2) | 2003.05-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    TOLEDO II (1M2) | 2000.10-2005.10 - 1.9 TDI 4Drive - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    TOLEDO III
    TOLEDO III (5P2) | 2004.10-2009.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC, BJB
    TOLEDO IV
    TOLEDO IV (KG3) | 2012.07-2015.06 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC, CLNA
    TOLEDO IV (KG3) | 2013.06-2015.06 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    SKODA
    FABIA I
    FABIA I (6Y2) | 2003.04-2008.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    FABIA I (6Y2) | 2005.10-2008.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    FABIA I (6Y2) | 2005.10-2008.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BNV
    FABIA I (6Y2) | 1999.12-2008.03 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - ASY
    FABIA I (6Y2) | 2000.01-2008.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR, ATD
    FABIA I (6Y2) | 2003.06-2008.03 - 1.9 TDI RS - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ, BLT
    FABIA I Combi
    FABIA I Combi (6Y5) | 2003.04-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    FABIA I Combi (6Y5) | 2005.10-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    FABIA I Combi (6Y5) | 2005.10-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BNV
    FABIA I Combi (6Y5) | 2000.04-2007.12 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - ASY
    FABIA I Combi (6Y5) | 2000.04-2007.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR, ATD
    FABIA I Praktik
    FABIA I Praktik (6Y5) | 2004.08-2005.10 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    FABIA I Praktik (6Y5) | 2005.10-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    FABIA I Praktik (6Y5) | 2001.07-2007.12 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - ASY
    FABIA I Praktik (6Y5) | 2000.01-2007.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR, ATD
    FABIA I Sedan
    FABIA I Sedan (6Y3) | 2003.04-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    FABIA I Sedan (6Y3) | 2005.10-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    FABIA I Sedan (6Y3) | 2005.10-2007.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BNV
    FABIA I Sedan (6Y3) | 1999.11-2007.12 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - ASY
    FABIA I Sedan (6Y3) | 2000.01-2007.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR, ATD
    FABIA II
    FABIA II (542) | 2010.05-2014.12 - 1.2 TDI - 1199ccm, 75pk, 55KW - CFWA
    FABIA II (542) | 2007.01-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    FABIA II (542) | 2007.02-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    FABIA II (542) | 2010.03-2014.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    FABIA II (542) | 2010.03-2014.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    FABIA II (542) | 2010.04-2014.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYA
    FABIA II (542) | 2007.04-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BSW
    FABIA II Combi
    FABIA II Combi (545) | 2010.05-2014.12 - 1.2 TDI - 1199ccm, 75pk, 55KW - CFWA
    FABIA II Combi (545) | 2007.10-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    FABIA II Combi (545) | 2007.10-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    FABIA II Combi (545) | 2010.03-2014.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    FABIA II Combi (545) | 2010.03-2014.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    FABIA II Combi (545) | 2010.04-2014.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYA
    FABIA II Combi (545) | 2007.10-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BSW
    FELICIA Cube Van
    FELICIA Cube Van (6U5) | 1997.03-2001.12 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    FELICIA I
    FELICIA I (6U1) | 1995.10-1998.03 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    FELICIA I Pick-up
    FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) | 1997.06-2002.04 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    FELICIA I Stationwagen
    FELICIA I Stationwagen (6U5) | 1995.10-1998.03 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    FELICIA II
    FELICIA II (6U1) | 1998.01-2001.06 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    FELICIA II Stationwagen
    FELICIA II Stationwagen (6U5) | 1998.01-2001.06 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    OCTAVIA I
    OCTAVIA I (1U2) | 1997.06-2003.12 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    OCTAVIA I (1U2) | 1996.09-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    OCTAVIA I (1U2) | 1997.08-2006.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    OCTAVIA I (1U2) | 2002.09-2004.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    OCTAVIA I (1U2) | 2005.10-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR
    OCTAVIA I Bestelwagen/Bus
    OCTAVIA I Bestelwagen/Bus (1U5) | 2000.08-2003.12 - 1.9 D - 1896ccm, 68pk, 50KW - AQM
    OCTAVIA I Bestelwagen/Bus (1U5) | 2000.08-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - ALH
    OCTAVIA I Combi
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 1998.07-2003.12 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 1998.07-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 1998.07-2006.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2000.08-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2002.09-2004.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 1999.11-2006.02 - 1.9 TDI 4x4 - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2000.09-2006.01 - 1.9 TDI 4x4 - 1896ccm, 100pk, 74KW - ATD
    OCTAVIA II
    OCTAVIA II (1Z3) | 2009.06-2013.04 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    OCTAVIA II (1Z3) | 2004.06-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC, BJB
    OCTAVIA II Combi
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2009.06-2013.04 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2009.06-2013.02 - 1.6 TDI 4x4 - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2004.09-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC, BJB
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2004.11-2010.12 - 1.9 TDI 4x4 - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    RAPID
    RAPID (NH3, NK3, NK6) | 2012.07-2019.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC, CLNA
    RAPID (NH3, NK3, NK6) | 2013.08-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    RAPID Spaceback
    RAPID Spaceback (NH1) | 2012.07-2019.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC, CLNA
    RAPID Spaceback (NH1) | 2013.08-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    ROOMSTER
    ROOMSTER (5J7) | 2010.03-2015.05 - 1.2 TDI - 1199ccm, 75pk, 55KW - CFWA
    ROOMSTER (5J7) | 2006.07-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    ROOMSTER (5J7) | 2006.09-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    ROOMSTER (5J7) | 2010.03-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    ROOMSTER (5J7) | 2010.03-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    ROOMSTER (5J7) | 2006.03-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR
    ROOMSTER (5J7) | 2006.09-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BSW
    ROOMSTER Praktik
    ROOMSTER Praktik (5J) | 2010.03-2015.05 - 1.2 TDI - 1199ccm, 75pk, 55KW - CFWA
    ROOMSTER Praktik (5J) | 2007.03-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    ROOMSTER Praktik (5J) | 2007.03-2010.03 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    ROOMSTER Praktik (5J) | 2010.03-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    SUPERB I
    SUPERB I (3U4) | 2001.12-2008.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    SUPERB I (3U4) | 2002.08-2005.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    SUPERB I (3U4) | 2005.10-2007.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BSV
    SUPERB I (3U4) | 2007.01-2008.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - BPZ
    SUPERB II
    SUPERB II (3T4) | 2010.09-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    SUPERB II (3T4) | 2008.03-2010.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE
    SUPERB II Stationwagen
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2010.09-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2010.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE
    YETI
    YETI (5L) | 2010.11-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    VOLKSWAGEN
    BEETLE
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2011.10-2016.07 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    BEETLE Cabriolet
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2011.12-2016.07 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    BORA I
    BORA I (1J2) | 1998.10-2005.05 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    BORA I (1J2) | 1998.10-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    BORA I (1J2) | 1998.10-2001.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    BORA I (1J2) | 1998.12-2002.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    BORA I (1J2) | 2000.05-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    BORA I (1J2) | 2000.09-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR, ATD, BEW
    BORA I (1J2) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    BORA I (1J2) | 1998.11-2002.04 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR
    BORA I (1J2) | 1999.02-2001.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    BORA I (1J2) | 2000.05-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    BORA I (1J2) | 2000.09-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 101pk, 74KW - ATD
    BORA I (1J2) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    BORA Variant
    BORA Variant (1J6) | 1999.05-2001.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    BORA Variant (1J6) | 1999.05-2001.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    BORA Variant (1J6) | 2000.09-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR, ATD
    BORA Variant (1J6) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    BORA Variant (1J6) | 2001.05-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    BORA Variant (1J6) | 2004.07-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    BORA Variant (1J6) | 1999.05-2001.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    BORA Variant (1J6) | 2000.09-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 101pk, 74KW - ATD
    BORA Variant (1J6) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    BORA Variant (1J6) | 2001.05-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    CADDY ALLTRACK Hatchback/limousine
    CADDY ALLTRACK Hatchback/limousine (SAA) | 2015.05-2017.11 - 1.6 TDI - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYE
    CADDY ALLTRACK Hatchback/limousine (SAA) | 2015.05-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 102pk, 75KW - CAYD
    CADDY ALLTRACK MPV
    CADDY ALLTRACK MPV (SAB) | 2015.05-2017.11 - 1.6 TDI - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYE
    CADDY ALLTRACK MPV (SAB) | 2015.05-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 102pk, 75KW - CAYD
    CADDY II Hatchback/limousine
    CADDY II Hatchback/limousine (9K9A) | 1995.11-2004.01 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY, AYQ
    CADDY II Hatchback/limousine (9K9A) | 1996.09-2004.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE, ALH
    CADDY II MPV
    CADDY II MPV (9K9B) | 1995.11-2004.01 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY, AYQ
    CADDY II MPV (9K9B) | 1996.10-2004.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE, ALH
    CADDY II Pick-up
    CADDY II Pick-up (9U7) | 1996.06-2000.12 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    CADDY III Hatchback/limousine
    CADDY III Hatchback/limousine (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2010.08-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYE
    CADDY III Hatchback/limousine (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2010.08-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 102pk, 75KW - CAYD
    CADDY III Hatchback/limousine (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2004.04-2010.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BJB
    CADDY III Hatchback/limousine (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2005.09-2010.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 75pk, 55KW - BSU
    CADDY III Hatchback/limousine (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2008.11-2010.08 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    CADDY III MPV
    CADDY III MPV (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2010.08-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYE
    CADDY III MPV (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2010.08-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 102pk, 75KW - CAYD
    CADDY III MPV (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2004.04-2010.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BJB
    CADDY III MPV (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2005.09-2010.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 75pk, 55KW - BSU
    CADDY III MPV (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2008.05-2010.08 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    CADDY IV Hatchback/limousine
    CADDY IV Hatchback/limousine (SAA, SAH) | 2015.05-2017.11 - 1.6 TDI - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYE
    CADDY IV Hatchback/limousine (SAA, SAH) | 2015.05-2020.09 - 1.6 TDI - 1598ccm, 102pk, 75KW - CAYD
    CADDY IV MPV
    CADDY IV MPV (SAB, SAJ) | 2015.05-2017.11 - 1.6 TDI - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYE
    CADDY IV MPV (SAB, SAJ) | 2015.05-2020.09 - 1.6 TDI - 1598ccm, 102pk, 75KW - CAYD
    CALIFORNIA T5 Camper
    CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) | 2007.05-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 85pk, 63KW - AXC
    CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) | 2007.05-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - AXB
    CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) | 2007.05-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 102pk, 75KW - BRS
    FOX Hatchback
    FOX Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4) | 2005.04-2009.12 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM
    GOLF IV
    GOLF IV (1J1) | 1997.08-2005.06 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    GOLF IV (1J1) | 1997.08-2004.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    GOLF IV (1J1) | 1997.10-2004.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    GOLF IV (1J1) | 1998.12-2001.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    GOLF IV (1J1) | 2000.05-2005.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    GOLF IV (1J1) | 2000.09-2005.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR, ATD
    GOLF IV (1J1) | 2000.11-2005.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    GOLF IV (1J1) | 1998.07-2002.04 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR
    GOLF IV (1J1) | 1999.09-2001.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    GOLF IV (1J1) | 2000.02-2005.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    GOLF IV (1J1) | 2000.09-2005.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 101pk, 74KW - ATD
    GOLF IV (1J1) | 2000.11-2005.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    GOLF IV Van
    GOLF IV Van (1J1) | 1998.11-2004.05 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AQM
    GOLF IV Van (1J1) | 2000.05-2002.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR
    GOLF IV Van (1J1) | 2001.04-2004.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    GOLF IV Van (1J1) | 2000.01-2001.04 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 116pk, 85KW - AUY
    GOLF IV Variant
    GOLF IV Variant (1J5) | 1999.05-2006.06 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    GOLF IV Variant (1J5) | 1999.05-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    GOLF IV Variant (1J5) | 1999.05-2001.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    GOLF IV Variant (1J5) | 1999.08-2001.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, AUY
    GOLF IV Variant (1J5) | 2000.09-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR, ATD
    GOLF IV Variant (1J5) | 2000.11-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    GOLF IV Variant (1J5) | 2001.06-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    GOLF IV Variant (1J5) | 1999.05-2002.04 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR
    GOLF IV Variant (1J5) | 1999.05-2001.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM
    GOLF IV Variant (1J5) | 2000.09-2006.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 101pk, 74KW - ATD
    GOLF IV Variant (1J5) | 2000.11-2006.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    GOLF IV Variant (1J5) | 2002.05-2005.06 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    GOLF PLUS V
    GOLF PLUS V (5M1, 521) | 2009.02-2013.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    GOLF PLUS V (5M1, 521) | 2009.03-2013.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    GOLF PLUS V (5M1, 521) | 2005.01-2009.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    GOLF PLUS V (5M1, 521) | 2005.05-2008.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BRU, BXF, BXJ
    GOLF PLUS Van
    GOLF PLUS Van (521) | 2009.02-2014.08 - 1.6 TDi - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    GOLF PLUS Van (521) | 2009.02-2014.08 - 1.6 TDi - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    GOLF V
    GOLF V (1K1) | 2003.10-2008.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    GOLF V (1K1) | 2004.05-2008.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BRU, BXF, BXJ
    GOLF V (1K1) | 2004.08-2008.11 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    GOLF V Variant
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE
    GOLF V Variant (1K5) | 2008.01-2009.07 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    GOLF VAN IV Variant
    GOLF VAN IV Variant (1J5) | 1999.05-2006.05 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AQM
    GOLF VAN IV Variant (1J5) | 1999.05-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    GOLF VAN IV Variant (1J5) | 1999.05-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    GOLF VAN IV Variant (1J5) | 1999.05-2002.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 116pk, 85KW - AJM
    GOLF VAN IV Variant (1J5) | 2000.02-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR, ATD
    GOLF VAN IV Variant (1J5) | 2001.04-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 131pk, 96KW - ASZ
    GOLF VAN VI Variant
    GOLF VAN VI Variant (AJ5) | 2009.12-2012.10 - 1.6 TDi - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    GOLF VAN VI Variant (AJ5) | 2009.07-2014.05 - 1.6 TDi BlueMotion - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    GOLF VI
    GOLF VI (5K1) | 2009.02-2012.11 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    GOLF VI (5K1) | 2009.02-2012.11 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    GOLF VI Cabriolet
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2011.03-2016.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    GOLF VI Van
    GOLF VI Van (5K1_) | 2009.02-2012.11 - 1.6 TDi - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    GOLF VI Van (5K1_) | 2009.05-2012.11 - 1.6 TDi BlueMotion - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    GOLF VI Variant
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.12-2013.07 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 1.6 TDI 4motion - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    JETTA III
    JETTA III (1K2) | 2009.06-2010.10 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    JETTA III (1K2) | 2009.12-2010.10 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    JETTA III (1K2) | 2005.08-2010.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    JETTA IV
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2010.04-2015.07 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    LUPO I
    LUPO I (6X1, 6E1) | 1999.01-2005.07 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    LUPO I (6X1, 6E1) | 1998.09-2005.07 - 1.7 SDI - 1716ccm, 60pk, 44KW - AKU
    MULTIVAN V
    MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | 2003.04-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 85pk, 63KW - AXC
    MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | 2003.04-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - AXB
    MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | 2006.01-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 84pk, 62KW - BRR
    MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | 2006.06-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 102pk, 75KW - BRS
    NEW BEETLE
    NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 1998.01-2004.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - ALH
    NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 2001.02-2010.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR, ATD, BEW
    NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 2005.07-2010.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BSW
    NEW BEETLE Cabriolet
    NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) | 2003.06-2010.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR
    NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) | 2005.07-2010.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BSW
    PASSAT B5
    PASSAT B5 (3B2) | 1998.08-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, ATJ
    PASSAT B5 (3B2) | 2000.02-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    PASSAT B5 (3B2) | 1999.08-2000.11 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - ATJ
    PASSAT B5 Variant
    PASSAT B5 Variant (3B5) | 1998.08-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, ATJ
    PASSAT B5 Variant (3B5) | 2000.02-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    PASSAT B5 Variant (3B5) | 1999.08-2000.11 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AJM, ATJ
    PASSAT B5.5
    PASSAT B5.5 (3B3) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    PASSAT B5.5 (3B3) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    PASSAT B5.5 (3B3) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF
    PASSAT B5.5 Variant
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF
    PASSAT B6
    PASSAT B6 (3C2) | 2009.08-2010.07 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    PASSAT B6 (3C2) | 2005.03-2010.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    PASSAT B6 Variant
    PASSAT B6 Variant (3C5) | 2009.08-2010.11 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    PASSAT B6 Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    PASSAT B7
    PASSAT B7 (362) | 2010.08-2014.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    PASSAT B7 Bestelwagen/Bus
    PASSAT B7 Bestelwagen/Bus (365) | 2010.08-2014.12 - 1.6 TDi BlueMotion - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    PASSAT B7 Variant
    PASSAT B7 Variant (365) | 2010.08-2014.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    POLO
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.7 SDI - 1716ccm, 60pk, 44KW - AKU
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AGD, ASX
    POLO (9N_, 9A_) | 2001.10-2005.06 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF, BAY
    POLO (9N_, 9A_) | 2005.04-2009.11 - 1.4 TDI - 1422ccm, 80pk, 59KW - BMS, BNV
    POLO (9N_, 9A_) | 2005.04-2009.11 - 1.4 TDI - 1422ccm, 70pk, 51KW - BNM, BWB
    POLO (9N_, 9A_) | 2001.10-2009.11 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - ASY
    POLO (9N_, 9A_) | 2001.10-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AXR, ATD, BMT
    POLO (9N_, 9A_) | 2003.11-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ, BLT
    POLO III
    POLO III (6N1) | 1997.04-1999.10 - 1.7 SDI - 1716ccm, 57pk, 42KW - AHG
    POLO III (6N1) | 1997.08-1999.10 - 60 1.7 SDI - 1716ccm, 60pk, 44KW - AKU
    POLO III (6N1) | 1994.10-1999.10 - 64 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    POLO III (6N1) | 1996.07-1999.10 - 64 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AGD
    POLO III CLASSIC
    POLO III CLASSIC (6V2) | 1998.06-2002.01 - 110 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    POLO III CLASSIC (6V2) | 1997.07-2001.09 - 57 1.7 SDI - 1715ccm, 57pk, 42KW - AKW
    POLO III CLASSIC (6V2) | 1999.08-2002.01 - 68 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    POLO III CLASSIC (6V2) | 1996.09-2001.09 - 90 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ALE, AGR, ALH
    POLO IV Sedan
    POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) | 2003.07-2005.06 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF, BAY
    POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) | 2002.09-2012.04 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - ASY
    POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) | 2002.09-heden - 1.9 TDi - 1896ccm, 101pk, 74KW - ATD
    POLO IV Sedan (9N4) | 2003.07-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - ATD
    POLO V
    POLO V (6R1, 6C1) | 2009.10-heden - 1.2 TDI - 1199ccm, 75pk, 55KW - CFWA
    POLO V (6R1, 6C1) | 2009.06-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    POLO V (6R1, 6C1) | 2009.06-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC, CLNA
    POLO V (6R1, 6C1) | 2009.06-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYA
    POLO Van
    POLO Van (6R) | 2009.10-2014.05 - 1.2 TDi BlueMotion - 1199ccm, 75pk, 55KW - CFWA
    POLO Van (6R) | 2009.06-2014.05 - 1.6 TDi - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYA
    POLO Van (6R) | 2009.06-2014.05 - 1.6 TDi - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    POLO Van (6R) | 2009.06-2014.05 - 1.6 TDi BlueMotion - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    POLO Van Bestelwagen/Bus
    POLO Van Bestelwagen/Bus (6V5) | 1999.10-2001.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    POLO Variant
    POLO Variant (6V5) | 1997.08-2001.09 - 1.7 SDI - 1715ccm, 57pk, 42KW - AKW
    POLO Variant (6V5) | 1999.08-2001.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    POLO Variant (6V5) | 1997.05-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ALE, AGR, ALH
    POLO Variant (6V5) | 1998.06-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    SHARAN
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 1995.09-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ANU
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 2000.04-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - AUY, BVK
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 2002.11-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 2005.06-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - BTB
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 2000.03-2010.03 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 115pk, 85KW - AUY, BVK
    SHARAN VAN
    SHARAN VAN (7M_) | 2000.04-2010.03 - 1.9 TDI (7M6, 7M9) - 1896ccm, 116pk, 85KW - AUY
    SHARAN VAN (7M_) | 1996.09-2003.05 - 1.9 TDI (7M8, 7M9) - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ANU
    SHARAN VAN (7M_) | 2002.11-2003.05 - 1.9 TDI (7M9) - 1896ccm, 131pk, 96KW - ASZ
    TOURAN
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2003.02-2004.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AVQ
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2003.08-2010.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2004.11-2010.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BRU, BXF, BXJ
    TOURAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    TOURAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    TOURAN VAN
    TOURAN VAN (1T1, 1T2) | 2003.08-2006.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BXE, BKC
    TOURAN VAN (1T1, 1T2) | 2003.10-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVQ
    TOURAN VAN (1T1, 1T2) | 2004.11-2010.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BRU, BXF, BXJ
    TOURAN VAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    TOURAN VAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    TRANSPORTER IV Bestelwagen
    TRANSPORTER IV Bestelwagen (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 1997.08-2003.04 - 2.4 D - 2370ccm, 75pk, 55KW - AJA
    TRANSPORTER IV Bus
    TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 1997.08-2003.04 - 2.4 D - 2370ccm, 75pk, 55KW - AJA
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis
    TRANSPORTER IV Open laadbak/ Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7D | 1997.08-2003.04 - 2.4 D - 2370ccm, 75pk, 55KW - AJA
    TRANSPORTER V Bestelwagen
    TRANSPORTER V Bestelwagen (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | 2003.04-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 85pk, 63KW - AXC
    TRANSPORTER V Bestelwagen (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | 2003.04-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - AXB
    TRANSPORTER V Bestelwagen (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | 2006.01-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 84pk, 62KW - BRR
    TRANSPORTER V Bestelwagen (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | 2006.06-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 102pk, 75KW - BRS
    TRANSPORTER V Bus
    TRANSPORTER V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | 2003.04-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 85pk, 63KW - AXC
    TRANSPORTER V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | 2003.04-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - AXB
    TRANSPORTER V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | 2006.01-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 84pk, 62KW - BRR
    TRANSPORTER V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | 2006.06-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 102pk, 75KW - BRS
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ | 2003.04-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 85pk, 63KW - AXC
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ | 2003.04-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - AXB
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ | 2006.01-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 84pk, 62KW - BRR
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ | 2006.06-2009.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 102pk, 75KW - BRS
  • Origineel nummers

    038198151AAUDI
    038198151AUDI
    038196189AUDI
    038198151ACUPRA
    038198151CUPRA
    038196189CUPRA
    038 196 189VW
    038 198 151VW
    038 198 151 AVW
  • Fabrikant

    Mahle

    Mahle Knecht filters heeft zich gespecialiseerd in alles wat met de interne verbrandingsmotor en zijn onmiddellijke omgeving te maken heeft
    Meer dan 140 gerenommeerde motor- en voertuigfabrikanten rusten ondertussen hun motoren standaard met motoronderdelen en filters van MAHLE uit.

    Bij Winparts bieden we van Mahle onder andere de volgende artikelen aan: 

  • Levertijd

    5+ werkdagen

Eerder door u bekeken

Mahle
Zuigerveerset

Zuigerveerset


-28% 39,28

28,48

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Tijdelijk uitverkocht
,