Zuiger

Productnummer: 1247799 Fabrikantcode: 40558600 EAN: 4028977672361

€ 153,12

€  129,01

Incl. BTW
-16%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Vul uw chassisnummer (VIN) in of selecteer handmatig

Of selecteer hier uw auto

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aantal3
    Productienummer081188
    Komdiameter [mm]50,88
    Komdiepte 1 [mm]12,7
    Bout-Ø [mm]26
    Garantie2 jaar
    Boutlengte [mm]66
    Componentennummer63501
    63504
    63507
    Lengte [mm]68,8
    Standaardmaat
    Compressiehoogte [mm]45,8
    Cilinderzuiger doorsnede [mm]81,01

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    Borsehung B11132
    ET ENGINETEAM PM012200
    FAI AutoParts PK1-000
    IPSA PI004100
    MAHLE ORIGINAL 028 PI 00129 000
    NE 7150290000
    NÜRAL 87-432300-00
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG2136753
    WILMINK GROUP WG2192635
    WILMINK GROUP WG1016663
    WILMINK GROUP WG1094143
    WILMINK GROUP WG1309224
    WILMINK GROUP WG2022612
  • Toepasbaarheid

    AUDI
    A3
    A3 (8P1) | 2003.05-2012.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, AZV, CBAA
    A3 (8P1) | 2006.03-2012.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB, BMN
    A3 (8P1) | 2003.05-2012.08 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CLJA, BKD, CBAB
    A3 (8P1) | 2004.08-2012.08 - 2.0 TDI 16V quattro - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, BKD, CBAB
    A3 (8P1) | 2006.03-2012.08 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB, BMN
    A3 Cabriolet
    A3 Cabriolet (8P7) | 2008.04-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CBAB
    A3 Cabriolet (8P7) | 2008.04-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, CBAA
    A3 Sportback
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2013.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, AZV, CBAA
    A3 Sportback (8PA) | 2006.03-2013.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB, BMN
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2013.03 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CLJA, BKD, CBAB
    A3 Sportback (8PA) | 2005.11-2013.03 - 2.0 TDI 16V quattro - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, BKD, CBAB
    A3 Sportback (8PA) | 2006.03-2013.03 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB, BMN
    A4 Allroad B8
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2009.04-2016.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB, CNHC
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2009.04-2016.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2009.09-2016.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2009.09-2016.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 136pk, 100KW - CJCB, CSUB, CAGB
    A4 B8
    A4 B8 (8K2) | 2007.11-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CJCB, CSUB, CAGB
    A4 B8 (8K2) | 2007.11-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA, CMEA, CMFA
    A4 B8 (8K2) | 2008.01-2012.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A4 B8 (8K2) | 2008.06-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 120pk, 88KW - CAGC, CJCC
    A4 B8 (8K2) | 2008.08-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB, CNHC
    A4 B8 (8K2) | 2008.01-2012.03 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A4 B8 (8K2) | 2008.11-2015.12 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA
    A4 B8 Avant
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.04-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA, CMEA, CMFA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.04-2012.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.04-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CJCB, CSUB, CAGB
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.06-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 120pk, 88KW - CAGC, CJCC
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.08-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB, CNHC
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.04-2015.12 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.08-2012.03 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A5
    A5 (8T3) | 2008.08-2012.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A5 (8T3) | 2008.08-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB, CNHC
    A5 (8T3) | 2008.08-2012.03 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A5 Cabriolet
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.05-2012.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.05-2014.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB
    A5 Sportback
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2012.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB, CNHC
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CJCB, CSUB, CAGB
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA, CMEA, CMFA
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2012.03 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A6 C6
    A6 C6 (4F2) | 2004.07-2011.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - BRF, BNA, CAGB
    A6 C6 (4F2) | 2008.11-2011.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A6 C6 (4F2) | 2009.04-2011.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CAHB
    A6 C6 Avant
    A6 C6 Avant (4F5) | 2005.06-2011.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - BRF, BNA, CAGB
    A6 C6 Avant (4F5) | 2008.10-2011.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A6 C6 Avant (4F5) | 2009.04-2011.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CAHB
    Q5
    Q5 (8RB) | 2008.11-2017.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB, CNHC, CGLA
    Q5 (8RB) | 2008.11-2012.09 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA, CGLB, CMGA
    Q5 (8RB) | 2009.08-2013.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA
    Q5 (8RB) | 2009.08-2017.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 136pk, 100KW - CJCB, CSUB, CAGB
    Q5 Van
    Q5 Van (8RB) | 2008.11-2012.09 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA, CGLB
    TT
    TT (8J3) | 2008.06-2014.06 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    TT Roadster
    TT Roadster (8J9) | 2008.06-2014.06 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    SEAT
    ALTEA
    ALTEA (5P1) | 2006.03-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN, CEGA
    ALTEA XL
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2007.06-2013.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN, CEGA
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2007.06-2013.06 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFJA, BMN, CEGA
    EXEO
    EXEO (3R2) | 2008.12-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 120pk, 88KW - CAGC, CJCC
    EXEO (3R2) | 2008.12-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA
    EXEO (3R2) | 2009.02-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA, CGLB
    EXEO ST
    EXEO ST (3R5) | 2009.05-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA
    EXEO ST (3R5) | 2009.05-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA, CGLB
    EXEO ST (3R5) | 2009.07-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 120pk, 88KW - CAGC, CJCC
    LEON
    LEON (1P1) | 2006.05-2012.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFJA, BMN, CEGA
    TOLEDO III
    TOLEDO III (5P2) | 2006.01-2009.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN, CEGA
    SKODA
    OCTAVIA II
    OCTAVIA II (1Z3) | 2006.04-2013.02 - 2.0 TDI RS - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN, CEGA
    OCTAVIA II Combi
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2006.04-2013.02 - 2.0 TDI RS - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN, CEGA
    SUPERB II
    SUPERB II (3T4) | 2008.07-2015.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    SUPERB II (3T4) | 2008.09-2015.05 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    SUPERB II Stationwagen
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2015.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2015.05 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    YETI
    YETI (5L) | 2009.05-2017.12 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CLCB, CBDB
    YETI (5L) | 2009.11-2015.05 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFJA, CEGA
    VOLKSWAGEN
    AMAROK
    AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) | 2010.09-2012.08 - 2.0 BiTDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CDCA
    AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) | 2010.09-2012.08 - 2.0 BiTDI 4motion - 1968ccm, 163pk, 120KW - CDCA
    AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) | 2010.09-2013.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 122pk, 90KW - CDBA, CNFA
    AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) | 2010.09-2013.10 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 122pk, 90KW - CDBA, CNFA
    AMAROK Open laadbak/ Chassis
    AMAROK Open laadbak/ Chassis (S1B, S6B, S7B) | 2011.09-2013.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 122pk, 90KW - CDBA, CNFA
    BEETLE
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2011.04-2016.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CJAA
    BEETLE Cabriolet
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2012.04-2016.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CJAA
    CALIFORNIA T5 Camper
    CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 84pk, 62KW - CAAA
    CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CAAB
    CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC, CCHA
    CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) | 2010.05-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CAAE, CCHB
    CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) | 2011.05-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 114pk, 84KW - CAAD
    CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) | 2009.10-2015.08 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC, CCHA
    CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) | 2010.01-2015.08 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) | 2010.05-2015.08 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 136pk, 100KW - CAAE, CCHB
    CALIFORNIA T6 Camper
    CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) | 2015.04-2019.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) | 2015.04-2019.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CAAB, CXGB
    CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) | 2015.04-2019.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC
    CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) | 2015.06-2019.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC
    CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) | 2015.06-2019.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    EOS
    EOS (1F7, 1F8) | 2008.05-2015.08 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CBAB
    GOLF PLUS V
    GOLF PLUS V (5M1, 521) | 2005.05-2013.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFHB, AZV, CBDA
    GOLF PLUS V (5M1, 521) | 2009.01-2013.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CLCA, CBDC
    GOLF PLUS V (5M1, 521) | 2005.01-2013.12 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, BKD, CBDB
    GOLF V Variant
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - AZV, CBDA
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - BKD, CBDB
    GOLF VAN VI Variant
    GOLF VAN VI Variant (AJ5) | 2009.07-2014.05 - 2.0 TDi - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CBDB
    GOLF VI
    GOLF VI (5K1) | 2008.10-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CJAA, CBAB
    GOLF VI (5K1) | 2008.10-2012.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CLCA, CBDC
    GOLF VI (5K1) | 2008.10-2012.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, CBAA
    GOLF VI (5K1) | 2009.04-2012.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    GOLF VI (5K1) | 2009.05-2012.11 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CBAB
    GOLF VI Van
    GOLF VI Van (5K1_) | 2009.09-2012.11 - 2.0 TDi - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CJAA
    GOLF VI Variant
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFHB, CBDA
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CJAA, CBDB
    JETTA III
    JETTA III (1K2) | 2005.09-2010.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - AZV, CBDA
    JETTA III (1K2) | 2006.10-2010.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN, CEGA
    JETTA III (1K2) | 2005.08-2010.10 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CJAA, BKD, CBDB
    JETTA IV
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2011.02-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CFHC, CJAA, CLCB
    MULTIVAN V
    MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | 2009.09-2015.08 - 2.0 BiTDI - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | 2009.09-2015.08 - 2.0 BiTDI 4motion - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CAAB
    MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC, CCHA
    MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 84pk, 62KW - CAAA
    MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | 2010.05-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CAAE, CCHB
    MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | 2011.05-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 114pk, 84KW - CAAD
    MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC, CCHA
    MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | 2010.05-2015.08 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 136pk, 100KW - CAAE, CCHB
    MULTIVAN VI
    MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) | 2015.04-2019.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CAAB, CXGB
    MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) | 2015.04-2019.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC
    MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) | 2015.04-2019.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) | 2015.06-2019.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC
    MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) | 2015.06-2019.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    PASSAT B6
    PASSAT B6 (3C2) | 2009.01-2010.11 - 2.0 BlueTDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CBAC
    PASSAT B6 (3C2) | 2005.03-2010.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CBAA, BMA
    PASSAT B6 (3C2) | 2005.08-2010.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMR, CBBB
    PASSAT B6 (3C2) | 2008.11-2010.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CBDC
    PASSAT B6 (3C2) | 2005.03-2010.07 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CBAB, BKP
    PASSAT B6 (3C2) | 2005.03-2010.08 - 2.0 TDI 16V 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CBAB, BKP
    PASSAT B6 (3C2) | 2009.05-2010.07 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 170pk, 125KW - CBBB
    PASSAT B6 Variant
    PASSAT B6 Variant (3C5) | 2009.01-2010.11 - 2.0 BlueTDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CBAC
    PASSAT B6 Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CBAA, BMA
    PASSAT B6 Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMR, CBBB
    PASSAT B6 Variant (3C5) | 2008.11-2010.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CBDC
    PASSAT B6 Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CBAB, BKP
    PASSAT B6 Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 2.0 TDI 16V 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CBAB, BKP
    PASSAT B6 Variant (3C5) | 2009.05-2010.11 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 170pk, 125KW - CBBB
    PASSAT B7
    PASSAT B7 (A32, A33) | 2011.04-2015.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CKRA
    PASSAT CC B6
    PASSAT CC B6 (357) | 2009.05-2010.11 - 2.0 BlueTDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CBAC
    PASSAT CC B6 (357) | 2008.05-2011.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CBBA
    PASSAT CC B6 (357) | 2008.06-2012.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CLLA, CBBB
    PASSAT CC B6 (357) | 2008.06-2011.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, CBAA
    PASSAT CC B6 (357) | 2008.06-2012.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CBAB
    PASSAT CC B6 (357) | 2009.08-2012.01 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CBAB
    PASSAT CC B6 (357) | 2009.11-2012.01 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    SCIROCCO III
    SCIROCCO III (137, 138) | 2008.08-2017.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CBDB
    SCIROCCO III (137, 138) | 2009.05-2017.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    TIGUAN
    TIGUAN (5N_) | 2008.03-2018.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CBAB
    TIGUAN (5N_) | 2007.09-2018.07 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CLJA, CBAB
    TIGUAN (5N_) | 2007.09-2018.07 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    TIGUAN (5N_) | 2007.11-2018.07 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, CBAA
    TIGUAN (5N_) | 2008.02-2009.08 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 163pk, 120KW - CBBA
    TIGUAN VAN
    TIGUAN VAN (5N_) | 2007.11-2018.07 - 2.0 TDI 4motion (5N1, 5N2) - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CLJA, CBAB
    TRANSPORTER V Bestelwagen
    TRANSPORTER V Bestelwagen (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | 2009.09-2015.08 - 2.0 BiTDI - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    TRANSPORTER V Bestelwagen (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | 2009.09-2015.08 - 2.0 BiTDI 4motion - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    TRANSPORTER V Bestelwagen (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC, CCHA
    TRANSPORTER V Bestelwagen (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 84pk, 62KW - CAAA
    TRANSPORTER V Bestelwagen (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CAAB
    TRANSPORTER V Bestelwagen (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | 2010.05-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CAAE, CCHB
    TRANSPORTER V Bestelwagen (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | 2011.05-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 114pk, 84KW - CAAD
    TRANSPORTER V Bestelwagen (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC, CCHA
    TRANSPORTER V Bestelwagen (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | 2010.05-2015.08 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 136pk, 100KW - CAAE, CCHB
    TRANSPORTER V Bus
    TRANSPORTER V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | 2009.09-2015.08 - 2.0 BiTDI - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    TRANSPORTER V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | 2009.09-2015.08 - 2.0 BiTDI 4motion - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    TRANSPORTER V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC, CCHA
    TRANSPORTER V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CAAB
    TRANSPORTER V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 84pk, 62KW - CAAA
    TRANSPORTER V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | 2010.05-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CAAE, CCHB
    TRANSPORTER V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | 2011.05-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 114pk, 84KW - CAAD
    TRANSPORTER V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC, CCHA
    TRANSPORTER V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | 2010.05-2015.08 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 136pk, 100KW - CAAE, CCHB
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ | 2009.09-2015.08 - 2.0 BiTDI - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ | 2009.09-2015.08 - 2.0 BiTDI 4motion - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC, CCHA
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 84pk, 62KW - CAAA
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CAAB
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ | 2010.05-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CAAE
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ | 2011.05-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 114pk, 84KW - CAAD
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ | 2009.09-2015.08 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC, CCHA
    TRANSPORTER V Open laadbak/ Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ | 2010.05-2015.08 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 136pk, 100KW - CAAE, CCHB
    TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Bus
    TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) | 2015.04-2019.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC
    TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) | 2015.04-2019.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) | 2015.04-2019.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CAAB, CXGB
    TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) | 2015.04-2019.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 84pk, 62KW - CAAA, CXGA
    TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) | 2015.06-2019.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) | 2015.06-2019.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC
    TRANSPORTER VI Bestelwagen
    TRANSPORTER VI Bestelwagen (SGA, SGH, SHA, SHH) | 2015.04-2019.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 84pk, 62KW - CAAA, CXGA
    TRANSPORTER VI Bestelwagen (SGA, SGH, SHA, SHH) | 2015.04-2019.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CAAB, CXGB
    TRANSPORTER VI Bestelwagen (SGA, SGH, SHA, SHH) | 2015.04-2019.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    TRANSPORTER VI Bestelwagen (SGA, SGH, SHA, SHH) | 2015.04-2019.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC
    TRANSPORTER VI Bestelwagen (SGA, SGH, SHA, SHH) | 2015.06-2019.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC
    TRANSPORTER VI Bestelwagen (SGA, SGH, SHA, SHH) | 2015.06-2019.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    TRANSPORTER VI Open laadbak/ Chassis
    TRANSPORTER VI Open laadbak/ Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJ | 2015.04-2019.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC
    TRANSPORTER VI Open laadbak/ Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJ | 2015.04-2019.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    TRANSPORTER VI Open laadbak/ Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJ | 2015.04-2019.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CAAB, CXGB
    TRANSPORTER VI Open laadbak/ Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJ | 2015.04-2019.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 84pk, 62KW - CAAA, CXGA
    TRANSPORTER VI Open laadbak/ Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJ | 2015.06-2019.11 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 180pk, 132KW - CFCA
    TRANSPORTER VI Open laadbak/ Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJ | 2015.06-2019.11 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CAAC
  • Origineel nummers

    03L 107 065 GVW
    03L 107 065 KVW
    03L 107 065 ADVW
    03L 107 065 MVW
    03L 107 065 NVW
  • Fabrikant

    KS Kolbenschmidt

    KS Kolbenschmidt staat ook wel bekend onder de naam Rheinmetall-automotive. 
    Rheinmetall-automotive behoort tot 's werelds meest vooraanstaande makers en ontwikkelingspartners van systeemcomponenten voor de basismotor. 
    KS Kolbenschmidt biedt onder andere Zuigers, Waterpompen en Nokkenassen.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,