Zuiger

Productnummer: 1237337 Fabrikantcode: 40846600 EAN: 4028977845215

€ 129,82

€  117,59

Incl. BTW
-9%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Vul uw chassisnummer (VIN) in of selecteer handmatig

Of selecteer hier uw auto

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Productienummer076212
    Komdiepte 1 [mm]4,57
    Bout-Ø [mm]19
    Garantie2 jaar
    Boutlengte [mm]54
    Lengte [mm]49,97
    Standaardmaat
    Compressiehoogte [mm]28,97
    Klepdiepte 1 [mm]4
    Klepdiepte 2 [mm]1,3
    Zuigerovermaat [mm]2
    Cilinderzuiger doorsnede [mm]76,51

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ET ENGINETEAM PM004900
    ET ENGINETEAM PM004900ET
    ET ENGINETEAM PM004900KS
    ET ENGINETEAM PM004900ETVR1
    ET ENGINETEAM PM004900KSVR1
    MAHLE 028 PI 00117 000
    NE 7150330000
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    NÜRAL 87-433900-10
    WILMINK GROUP WG1148595
    WILMINK GROUP WG2022620
    WILMINK GROUP WG1268162
    WILMINK GROUP WG1724361
    WILMINK GROUP WG1892621
    WILMINK GROUP WG2195955
  • Toepasbaarheid

    AUDI
    A1
    A1 (8X1, 8XK) | 2011.01-2015.04 - 1.4 TFSI - 1390ccm, 185pk, 136KW - CAVG, CTHG
    A1 Sportback
    A1 Sportback (8XA, 8XF) | 2011.11-2015.04 - 1.4 TFSI - 1390ccm, 185pk, 136KW - CAVG, CTHG
    SEAT
    ALHAMBRA
    ALHAMBRA (710, 711) | 2010.06-2015.04 - 1.4 TSI - 1390ccm, 150pk, 110KW - CAVA, CNWB, CTHA
    IBIZA IV SC
    IBIZA IV SC (6J1, 6P5) | 2009.06-2015.05 - 1.4 TSI Cupra - 1390ccm, 180pk, 132KW - CAVE, CTHE, CTJC
    SKODA
    FABIA II
    FABIA II (542) | 2010.05-2014.12 - 1.4 TSI RS - 1390ccm, 180pk, 132KW - CAVE, CTHE
    FABIA II Combi
    FABIA II Combi (545) | 2010.05-2014.12 - 1.4 TSI RS - 1390ccm, 180pk, 132KW - CAVE, CTHE
    VOLKSWAGEN
    BEETLE
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2011.10-2016.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA, CTHD, CTKA
    BEETLE Cabriolet
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2011.12-2016.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA, CTHD, CTKA
    CC B7
    CC B7 (358) | 2011.11-2016.12 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CTHD
    EOS
    EOS (1F7, 1F8) | 2008.05-2015.08 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CTHD
    GOLF PLUS V
    GOLF PLUS V (5M1, 521) | 2006.05-2008.06 - 1.4 TSI - 1390ccm, 140pk, 103KW - BMY
    GOLF PLUS V (5M1, 521) | 2006.05-2008.06 - 1.4 TSI - 1390ccm, 170pk, 125KW - BLG
    GOLF PLUS V (5M1, 521) | 2008.06-2013.12 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA, CTHD
    GOLF PLUS Van
    GOLF PLUS Van (521) | 2009.01-2012.09 - 1.4 TSi - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD
    GOLF V
    GOLF V (1K1) | 2005.11-2008.11 - 1.4 TSI - 1390ccm, 170pk, 125KW - BLG
    GOLF V (1K1) | 2006.05-2008.11 - 1.4 TSI - 1390ccm, 140pk, 103KW - BMY
    GOLF V Variant
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 140pk, 103KW - BMY
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 170pk, 125KW - BLG
    GOLF V Variant (1K5) | 2008.07-2009.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD
    GOLF VAN VI Variant
    GOLF VAN VI Variant (AJ5) | 2009.07-2012.10 - 1.4 TSi - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD
    GOLF VI
    GOLF VI (5K1) | 2008.10-2012.11 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA, CTHD
    GOLF VI Cabriolet
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2011.03-2016.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA, CTHD, CTKA
    GOLF VI Van
    GOLF VI Van (5K1_) | 2008.10-2012.11 - 1.4 TSi - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD
    GOLF VI Variant
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA, CTHD, CTKA
    JETTA III
    JETTA III (1K2) | 2006.07-2010.10 - 1.4 TSI - 1390ccm, 140pk, 103KW - BMY
    JETTA III (1K2) | 2006.07-2010.10 - 1.4 TSI - 1390ccm, 170pk, 125KW - BLG
    JETTA III (1K2) | 2008.07-2010.10 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD
    JETTA IV
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2011.04-heden - 1.4 TSI - 1390ccm, 150pk, 110KW - CAVA, CTHA
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2011.04-heden - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CTHD
    PASSAT B7
    PASSAT B7 (362) | 2012.11-2014.12 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CTHD
    PASSAT B7 Variant
    PASSAT B7 Variant (365) | 2012.11-2014.12 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CTHD
    POLO V
    POLO V (6R1, 6C1) | 2010.05-heden - 1.4 GTI - 1390ccm, 180pk, 132KW - CAVE, CTHE
    POLO Van
    POLO Van (6R) | 2010.05-2014.05 - 1.4 GTi - 1390ccm, 179pk, 132KW - CAVE
    SCIROCCO III
    SCIROCCO III (137, 138) | 2008.05-2017.11 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA, CTHD, CTKA
    SHARAN
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2010.05-heden - 1.4 TSI - 1390ccm, 150pk, 110KW - CAVA, CNWB, CTHA
    SHARAN VAN
    SHARAN VAN (7N1, 7N2) | 2010.05-2015.11 - 1.4 TSI - 1390ccm, 150pk, 110KW - CAVA, CTHA
    TIGUAN
    TIGUAN (5N_) | 2008.05-2018.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 150pk, 110KW - CAVA, CTHA, BWK
    TIGUAN (5N_) | 2011.05-2018.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CTHD
    TIGUAN (5N_) | 2007.09-2018.07 - 1.4 TSI 4motion - 1390ccm, 150pk, 110KW - CAVA, CTHA, BWK
    TIGUAN (5N_) | 2011.05-2018.07 - 1.4 TSI 4motion - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CTHD
    TIGUAN VAN
    TIGUAN VAN (5N_) | 2008.05-2010.05 - 1.4 TSI (5N1) - 1390ccm, 150pk, 110KW - CAVA
    TIGUAN VAN (5N_) | 2012.09-2018.07 - 1.4 TSI (5N2) - 1390ccm, 160pk, 118KW - CTHD
    TIGUAN VAN (5N_) | 2012.09-2018.07 - 1.4 TSI 4motion (5N2) - 1390ccm, 160pk, 118KW - CTHD
    TOURAN
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2006.02-2010.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 140pk, 103KW - BMY, CAVC
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2006.11-2010.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 170pk, 125KW - BLG, CAVB
    TOURAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 140pk, 103KW - CAVC, CTHC
    TOURAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 170pk, 125KW - CAVB, CTHB
    TOURAN VAN
    TOURAN VAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 170pk, 125KW - CAVB, CTHB
    TOURAN VAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 140pk, 103KW - CAVC, CTHC
  • Origineel nummers

    03C 107 065 AHVW
    03C 107 065 AQVW
    03C 107 065 ASVW
    03C 107 065 BFVW
    03C 107 065 BLVW
    03C 107 065 CEVW
    03C 107 065 CFVW
    03C 107 065 CKVW
  • Fabrikant

    KS Kolbenschmidt

    KS Kolbenschmidt staat ook wel bekend onder de naam Rheinmetall-automotive. 
    Rheinmetall-automotive behoort tot 's werelds meest vooraanstaande makers en ontwikkelingspartners van systeemcomponenten voor de basismotor. 
    KS Kolbenschmidt biedt onder andere Zuigers, Waterpompen en Nokkenassen.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,