Nokkenas

Productnummer: 0125293 Fabrikantcode: 06024 EAN: 4027816060246

€ 166,52

€  80,05

Incl. BTW
-52%

Gewicht (kg): 2,2. Garantie: 3 jaar… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • 3 jaar garantie
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Specificaties

    Gewicht (kg)2,2
    Garantie3 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AE CAM369
    AJUSA 93008600
    BTS Turbo CP12252
    FRECCIA CM05-2135
    INA 428 0056 10
    KOLBENSCHMIDT 50006293
    LEMFÖRDER 14884
    RUVILLE 215354
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    STELLOX 10-10027-SX
    SWAG 40 31 0014
    WILMINK GROUP WG1017618
    WILMINK GROUP WG1155352
    WILMINK GROUP WG1170789
    WILMINK GROUP WG1171836
    WILMINK GROUP WG1780234
    WILMINK GROUP WG1054652
  • Toepasbaarheid

    OPEL
    ASTRA F
    ASTRA F (T92) | 1991.09-1998.09 - 1.4 i (F19, M19) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ, X 14 NZ
    ASTRA F CLASSIC Hatchback
    ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92) | 1998.01-2002.08 - 1.4 i (M08, M68, F08, F68) - 1389ccm, 60pk, 44KW - X 14 NZ
    ASTRA F CLASSIC Sedan
    ASTRA F CLASSIC Sedan (T92) | 1998.01-2002.08 - 1.4 i (F19, M19) - 1389ccm, 60pk, 44KW - X 14 NZ
    ASTRA F CLASSIC Stationwagen
    ASTRA F CLASSIC Stationwagen (T92) | 1998.01-2005.01 - 1.4 i (F35, M35) - 1389ccm, 60pk, 44KW - X 14 NZ
    ASTRA F Hatchback
    ASTRA F Hatchback (T92) | 1991.09-1998.01 - 1.4 i (F08, M08, F68, M68) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ, X 14 NZ
    ASTRA F Stationwagen
    ASTRA F Stationwagen (T92) | 1991.09-1998.01 - 1.4 i (F35, M35) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ, X 14 NZ
    ASTRA F Van
    ASTRA F Van (T92) | 1991.10-1999.01 - 1.4 i (F70) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ
    COMBO
    COMBO (71_) | 1994.07-2001.10 - 1.4 - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ, X 14 SZ
    CORSA A Hatchback
    CORSA A Hatchback (S83) | 1990.01-1993.03 - 1.4 i (F08, M08, F68, M68) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ
    CORSA A TR
    CORSA A TR (S83) | 1989.10-1993.03 - 1.4 i (F11, M11, F19, M19) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ
    CORSA B
    CORSA B (S93) | 1993.03-2000.09 - 1.4 i (F08, F68, M68) - 1389ccm, 54pk, 40KW - C 14 NZ, X 14 SZ
    CORSA B (S93) | 1993.03-2000.09 - 1.4 i (F08, F68, M68) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ, X 14 SZ
    KADETT E
    KADETT E (T85) | 1990.01-1991.08 - 1.4 i (C19, D19) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ
    KADETT E Bestelwagen
    KADETT E Bestelwagen (T85) | 1990.01-1991.08 - 1.4 i (C70, D70) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ
    KADETT E Cabriolet
    KADETT E Cabriolet (T85) | 1990.01-1991.08 - 1.4 i - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ
    KADETT E Combo
    KADETT E Combo (T85) | 1991.08-1994.07 - 1.4 i (C25, D25) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ
    KADETT E Hatchback
    KADETT E Hatchback (T85) | 1990.01-1991.08 - 1.4 i (C08, C48, D08, D48) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ
    KADETT E Stationwagen
    KADETT E Stationwagen (T85) | 1990.01-1991.08 - 1.4 i (C15, C35, D15, D35) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ
  • Origineel nummers

    90392539GENERAL MOTORS
    90444760GENERAL MOTORS
    90392539VAUXHALL
    90444760VAUXHALL
    090444760GENERAL MOTORS
    090392539GENERAL MOTORS
    06 36 010OPEL
    06 36 014OPEL
    6 36 010OPEL
    6 36 014OPEL
    090392539VAUXHALL
    090444760VAUXHALL
  • Fabrikant

    FEBI

    FeBi is een van onze grootste fabrikanten in remschijven, remblokken, draagarmen en onderstel producten.

    Bij FeBi vindt u alles voor de professionele reparatie van personenwagens, trailers, aanhangwagens en bestelwagens van alle gangbare merken en modellen. FeBi maakt gebruik van haar jarenlange ervaring, de modernste productietechnologieën en investeren continu in het uitbouwen van de eigen productie.

    FeBi onderscheidt zich op de volgende zaken van andere fabrikanten:

    • Zeer ruim aanbod van >30.000 producten
    • 95% ligt op voorraad bij Febi en wordt dus snel geleverd
    • FeBi produceert zelf en garandeert daarmee een hoge Duitse kwaliteit
    • Groot aanbod voor zeer recente automodellen

    Op dit moment hebben wij FeBi producten in de volgende productgroepen:

    • Remblokkensets
    • Remschijven
    • Gasdrukveren
    • Draagarmen
    • Veren
    • Distributiesets
    • Filters
    • Bobines
    • Koeldelen (Koelwaterflens, slangen)
    • Bougies
    • Stuurkogels en Stuurstangen
    • Draagarmrubbers
    • Wiellagers
    • Sensoren
    • Elektrische delen

    FeBi levert tegenwoordig ook haar eigen Pro-kit. De Febi Pro-kit is een complete reparatieset en bevat alle materialen om een reparatie volledig volgens voorschriften te vervangen. Handig, want zo hoef je niet zelf alle producten bij elkaar te zoeken en past het altijd.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Nokkenas

Nokkenas

€  80,05

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK