Nokkenas

Productnummer: 0125285 Fabrikantcode: 12241 EAN: 4027816122418

€ 148,07

€  91,42

Incl. BTW
-38%

Gewicht (kg): 2,44. Garantie: 3 jaar… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • 3 jaar garantie
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Specificaties

    Gewicht (kg)2,44
    Garantie3 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AE CAM453
    AJUSA 93042700
    BGA CS2314
    BTS Turbo CP12240
    FAI AutoParts C220
    FRECCIA CM05-2230
    INA 428 0060 10
    KOLBENSCHMIDT 50006297
    LEMFÖRDER 21119
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    RUVILLE 215398
    SWAG 40 91 2241
    WILMINK GROUP WG1017622
    WILMINK GROUP WG1171044
    WILMINK GROUP WG1171864
    WILMINK GROUP WG1490431
    WILMINK GROUP WG1779066
    WILMINK GROUP WG1780237
    WILMINK GROUP WG1429814
  • Toepasbaarheid

    OPEL
    COMBO
    COMBO (71_) | 1994.07-2001.10 - 1.2 - 1195ccm, 45pk, 33KW - C 12 NZ, X 12 SZ
    CORSA A Hatchback
    CORSA A Hatchback (S83) | 1989.09-1993.03 - 1.2 i (F08, M08, F68, M68) - 1195ccm, 45pk, 33KW - C 12 NZ
    CORSA B
    CORSA B (S93) | 1993.03-2000.09 - 1.2 i (F08, F68, M68) - 1195ccm, 45pk, 33KW - 12 NZ
    CORSA B (S93) | 1993.03-2000.09 - 1.2 i (F08, F68, M68) - 1195ccm, 45pk, 33KW - C 12 NZ, X 12 SZ
  • Origineel nummers

    90392735GENERAL MOTORS
    90444758GENERAL MOTORS
    90444758VAUXHALL
    90392735VAUXHALL
    090392735GENERAL MOTORS
    090444758GENERAL MOTORS
    06 36 011OPEL
    06 36 202OPEL
    6 36 011OPEL
    6 36 202OPEL
    090392735VAUXHALL
    090444758VAUXHALL
  • Fabrikant

    FEBI

    FeBi is een van onze grootste fabrikanten in remschijven, remblokken, draagarmen en onderstel producten.

    Bij FeBi vindt u alles voor de professionele reparatie van personenwagens, trailers, aanhangwagens en bestelwagens van alle gangbare merken en modellen. FeBi maakt gebruik van haar jarenlange ervaring, de modernste productietechnologieën en investeren continu in het uitbouwen van de eigen productie.

    FeBi onderscheidt zich op de volgende zaken van andere fabrikanten:

    • Zeer ruim aanbod van >30.000 producten
    • 95% ligt op voorraad bij Febi en wordt dus snel geleverd
    • FeBi produceert zelf en garandeert daarmee een hoge Duitse kwaliteit
    • Groot aanbod voor zeer recente automodellen

    Op dit moment hebben wij FeBi producten in de volgende productgroepen:

    • Remblokkensets
    • Remschijven
    • Gasdrukveren
    • Draagarmen
    • Veren
    • Distributiesets
    • Filters
    • Bobines
    • Koeldelen (Koelwaterflens, slangen)
    • Bougies
    • Stuurkogels en Stuurstangen
    • Draagarmrubbers
    • Wiellagers
    • Sensoren
    • Elektrische delen

    FeBi levert tegenwoordig ook haar eigen Pro-kit. De Febi Pro-kit is een complete reparatieset en bevat alle materialen om een reparatie volledig volgens voorschriften te vervangen. Handig, want zo hoef je niet zelf alle producten bij elkaar te zoeken en past het altijd.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Nokkenas

Nokkenas

€  91,42

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK