Nokkenas

Productnummer: 0125160 Fabrikantcode: 24701 EAN: 4027816247012

€ 275,08

€  109,91

Incl. BTW
-60%

Gewicht (kg): 2,57. Garantie: 3 jaar… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • 3 jaar garantie
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Specificaties

    Gewicht (kg)2,57
    Garantie3 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AE CAM653
    AJUSA 93077700
    BGA CS9324
    BTS Turbo CP16382
    FRECCIA CM05-2114
    INA 428 0100 10
    KOLBENSCHMIDT 50006266
    RUVILLE 215802
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    SWAG 70 92 4701
    WILMINK GROUP WG1017598
    WILMINK GROUP WG1155331
    WILMINK GROUP WG1171379
    WILMINK GROUP WG1171898
    WILMINK GROUP WG1490615
    WILMINK GROUP WG1780276
    WILMINK GROUP WG1054890
  • Toepasbaarheid

    FIAT
    DOBLO Cargo
    DOBLO Cargo (223_) | 2001.03-heden - 1.9 D (223ZXB1A) - 1910ccm, 63pk, 46KW - 223 A6.000
    DOBLO Cargo (223_) | 2003.07-heden - 1.9 JTD - 1910ccm, 105pk, 77KW - 223 A7.000, 223 B1.000
    DOBLO Cargo (223_) | 2001.10-heden - 1.9 JTD (223ZXE1A) - 1910ccm, 100pk, 74KW - 182 B9.000
    DOBLO MPV
    DOBLO MPV (119_, 223_) | 2001.03-heden - 1.9 D (223AXB1A) - 1910ccm, 63pk, 46KW - 223 A6.000
    DOBLO MPV (119_, 223_) | 2003.07-heden - 1.9 JTD - 1910ccm, 105pk, 77KW - 223 A7.000, 223 B1.000
    DOBLO MPV (119_, 223_) | 2001.10-heden - 1.9 JTD (223AXE1A) - 1910ccm, 100pk, 74KW - 182 B9.000, 223 B2.000
    PALIO Weekend
    PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_) | 2001.03-heden - 1.9 D - 1910ccm, 63pk, 46KW - 223 A6.000
    PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_) | 2001.09-heden - 1.9 JTD - 1910ccm, 80pk, 59KW - 188 A2.000
    PUNTO
    PUNTO (188_) | 1999.09-2012.03 - 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) - 1910ccm, 60pk, 44KW - 188 A3.000
    PUNTO (188_) | 2001.10-2012.03 - 1.9 JTD - 1910ccm, 86pk, 63KW - 188 A7.000
    PUNTO (188_) | 1999.09-2012.03 - 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) - 1910ccm, 80pk, 59KW - 188 A2.000
    PUNTO Van
    PUNTO Van (188_) | 2000.02-2009.10 - 1.9 D 60 - 1910ccm, 60pk, 44KW - 188 A3.000
    PUNTO Van (188_) | 2000.02-2009.10 - 1.9 JTD - 1910ccm, 86pk, 63KW - 188 A7.000
    STRADA Pick-up
    STRADA Pick-up (178_) | 2000.12-heden - 1.9 D - 1910ccm, 63pk, 46KW - 223 A6.000
    STRADA Pick-up (178_) | 2003.04-heden - 1.9 JTD - 1910ccm, 80pk, 59KW - 188 A2.000
  • Origineel nummers

    46523711FIAT
  • Fabrikant

    FEBI

    FeBi is een van onze grootste fabrikanten in remschijven, remblokken, draagarmen en onderstel producten.

    Bij FeBi vindt u alles voor de professionele reparatie van personenwagens, trailers, aanhangwagens en bestelwagens van alle gangbare merken en modellen. FeBi maakt gebruik van haar jarenlange ervaring, de modernste productietechnologieën en investeren continu in het uitbouwen van de eigen productie.

    FeBi onderscheidt zich op de volgende zaken van andere fabrikanten:

    • Zeer ruim aanbod van >30.000 producten
    • 95% ligt op voorraad bij Febi en wordt dus snel geleverd
    • FeBi produceert zelf en garandeert daarmee een hoge Duitse kwaliteit
    • Groot aanbod voor zeer recente automodellen

    Op dit moment hebben wij FeBi producten in de volgende productgroepen:

    • Remblokkensets
    • Remschijven
    • Gasdrukveren
    • Draagarmen
    • Veren
    • Distributiesets
    • Filters
    • Bobines
    • Koeldelen (Koelwaterflens, slangen)
    • Bougies
    • Stuurkogels en Stuurstangen
    • Draagarmrubbers
    • Wiellagers
    • Sensoren
    • Elektrische delen

    FeBi levert tegenwoordig ook haar eigen Pro-kit. De Febi Pro-kit is een complete reparatieset en bevat alle materialen om een reparatie volledig volgens voorschriften te vervangen. Handig, want zo hoef je niet zelf alle producten bij elkaar te zoeken en past het altijd.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Nokkenas

Nokkenas

€  109,91

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK