Multiriem 6PK1033 Contitech

Productnummer: 0337449 Fabrikantcode: 6PK1033 EAN: 4010858521608

€ 30,25

€  13,82

Incl. BTW
-54%

Gewicht (kg): 0,111. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    -Aantal tanden: 6
    -Lengte: 1033m
    -Info: vanaf ch.nr: 1H-T-240 001
    -voor voertuigen zonder airco
    -aangedreven agg.: alternator
    -spanrol: automatisch


    Gewicht (kg)0,111
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASHIKA 112-6PK1035
    ASHUKI VM6-1035
    ASHUKI VM6-1040
    ASHUKI VM6-1020
    AUTEX 6PK1033
    BGA 6PK1033
    BLUE PRINT AD06R1036
    BLUE PRINT ADT39636
    BLUE PRINT AD06R1030
    BLUE PRINT AD06R1025
    BOSCH 1 987 946 051
    BOSCH 1 987 946 054
    CONTITECH 6PK1030
    DAYCO 6PK1033
    DELPHI MR61033
    DT SPARE PARTS 3.34303
    FEBI 28913
    FEBI 38423
    FEBI 39786
    FLENNOR 6PK1028
    FLENNOR 6PK1033
    GATES 6PK1028
    GATES 6PK1033
    GATES 6PK1029EMD
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1061020
    HUTCHINSON 1030 K 6
    HUTCHINSON 1036 K 6
    INA FB 6PK1033
    IPD 29-6PK1033
    JAPANPARTS DV-6PK1035
    JAPKO 6PK1035
    JP GROUP 1118113000
    KAVO PARTS DMV-3507
    KAVO PARTS DMV-9056
    KAVO PARTS DMV-9123
    KLAXCAR FRANCE 6PK1035
    MAGNETI MARELLI 340611001030
    MAGNETI MARELLI 340611001033
    MAGNETI MARELLI 341200004403
    MAPCO 261025
    MAPCO 261030
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    METZGER 6PK1025
    METZGER 6PK1033
    METZGER 6PK1035
    MEYLE 050 006 1035
    NIPPARTS J1061035
    OPTIBELT 6 PK 1035
    OPTIBELT 6 PK 1025
    Omnicraft 2329793
    Omnicraft 2330446
    ROULUNDS RUBBER 6K1030
    ROULUNDS RUBBER 6K1033
    SASIC 6PK1035
    SCT Germany 6R368
    SKF VKMV 6PK1025
    SKF VKMV 6PK1030
    SKF VKMV 6PK1032
    SKF VKMV 6PK1033
    SKF VKMV 6PK1035
    SNR CA6PK1036
    SNR CA6PK1030
    SNR CA6PK1025
    STELLOX 06-01030-SX
    STELLOX 06-01035-SX
    SWAG 30 92 8913
    SWAG 70 93 9786
    SWAG 74 93 8423
    TOPRAN 100 742
    TRISCAN 8640 601028
    TRISCAN 8640 601033
    VEYANCE 6PK1033G
    VEYANCE 6PK1033
    VEYANCE 6PK1030
    WILMINK GROUP WG1153008
    WILMINK GROUP WG1428708
    WILMINK GROUP WG1431699
    WILMINK GROUP WG1431801
    WILMINK GROUP WG1781524
    WILMINK GROUP WG1783676
    WILMINK GROUP WG1783941
    WILMINK GROUP WG1907022
  • Origineel nummers

    60653027ALFA ROMEO
    60676137ALFA ROMEO
    5750S4CITROËN
    5750PWCITROËN
    9656847780CITROËN
    9649183680CITROËN
    9660896980CITROËN
    5750RPCITROËN
    60676137FIAT
    96294872FIAT
    55192075FIAT
    8944411480ISUZU
    9008091239LEXUS
    51968200329MAN
    11287518250MINI
    119200E000NISSAN
    119200E001NISSAN
    119202F200NISSAN
    119202F205NISSAN
    119209F500NISSAN
    119209F505NISSAN
    1192053J00NISSAN
    1192053J01NISSAN
    1192053J10NISSAN
    1192070J00NISSAN
    1192070J05NISSAN
    119205U011NISSAN
    5750S3PEUGEOT
    5750X1PEUGEOT
    7700260886RENAULT
    06A260849KSEAT
    037903137HSEAT
    06A260849GSKODA
    9008091087TOYOTA
    9091602401TOYOTA
    06A260849KVW
    06A260849GVW
    037903137HVW
    A1920-53J01NISSAN
    119200E010NISSAN
    04L260849GVW
    04L260849MVW
  • Fabrikant

    Contitech

    Contitech is een divisie binnen Continental en dat zich focust op het produceren van auto onderdelen die rubber en plastic bevatten. Contitech is een innoverend bedrijf dat samen met verschillende auto fabrikanten de focus legt op het maken van de hoogste kwaliteit aandrijfriemen voor personenwagens.

    Contitech maakt producten van de hoogste kwaliteit rubber en garandeert daarmee zeer slijtvaste en duurzame producten. Ook kunnen de rubber soorten van Contitech extreem goed tegen temperatuursveranderingen en drogen ze vrijwel niet uit gedurende enkele jaren gebruik, waardoor ze goed geschikt zijn voor het gebruik in personenwagens.

    Contitech riemen worden door veel auto fabrikanten gebruikt als eerste montage, wat de kwaliteit verder onderstreept. Vooral de distributieriem is een zeer belangrijk onderdeel in de motor. Wanneer een distributieriem faalt kan dit ernstige schade veroorzaken aan de motor en moet dus te allen tijde goed presteren.

    Riemen en riemsets van Contitech onderscheiden zich op de volgende punten:

    • Duurzaam en zeer slijtvast
    • Complete installatiekit van kwaliteit onderdelen
    • Conti dekt 90% van ons wagenpark af met haar producten

    Op dit moment hebben wij de volgende Contitech producten in ons assortiment:

    • Distributieriem sets (inclusief waterpomp en spanners)
    • Multiriem sets (inclusief spanners)
    • Multiriemen
    • Distributieriemen
    • V snaren
    • Spanners en spanrollen

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 16:00 uur besteld is morgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0337449. Multiriem
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Klanten die dit kochten, kochten ook

Multiriem 6PK1033 Contitech

Multiriem 6PK1033 Contitech

€  13,82

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X