Pakking, inlaatspruitstuk 984.826 Elring

Productnummer: 0440524 Fabrikantcode: 984.826 EAN: 4041248736364

€ 7,01

€  3,03

Incl. BTW
-57%

Vereist aantal stuks: 2. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Vereist aantal stuks2
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 13138400
    BGA MG3583
    CORTECO 023152H
    ELWIS ROYAL 0244204
    GLASER X56780-01
    PAYEN JD551
    VIKTOR REINZ 71-38817-00
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1007764
    WILMINK GROUP WG1085965
    WILMINK GROUP WG1090694
    WILMINK GROUP WG1161858
    WILMINK GROUP WG1221304
    WILMINK GROUP WG1248190
  • Toepasbaarheid

    CITROEN
    AX
    AX (ZA-_) | 1986.07-1998.12 - 10 - 954ccm, 45pk, 33KW - CDY (TU9M)
    AX (ZA-_) | 1986.09-1992.06 - 10 - 954ccm, 44pk, 32KW - C1A
    AX (ZA-_) | 1987.02-1998.12 - 10 - 954ccm, 50pk, 37KW - CDZ (TU9M)
    AX (ZA-_) | 1986.12-1988.12 - 10 E - 954ccm, 41pk, 30KW - C3A
    AX (ZA-_) | 1986.09-1997.12 - 11 - 1124ccm, 60pk, 44KW - H1B, HDZ (TU1M)
    AX (ZA-_) | 1986.12-1994.04 - 11 - 1124ccm, 54pk, 40KW - H1A, H1B
    AX (ZA-_) | 1991.06-1992.07 - 11 4x4 - 1124ccm, 54pk, 40KW - H1A
    AX (ZA-_) | 1988.09-1989.12 - 11 Cat (ZA_) - 1124ccm, 54pk, 40KW - HAZ (TU1CP)
    AX (ZA-_) | 1986.12-1988.12 - 14 - 1360ccm, 60pk, 44KW - KAY (TU3CP)
    AX (ZA-_) | 1988.01-1992.12 - 14 - 1360ccm, 85pk, 62KW - K2A, K2B
    AX (ZA-_) | 1988.01-1992.12 - 14 - 1360ccm, 84pk, 61KW - K2A
    AX (ZA-_) | 1988.06-1989.12 - 14 - 1360ccm, 67pk, 49KW - K1F
    AX (ZA-_) | 1987.04-1997.04 - 14 (ZA) - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDX (TU3M/Z), KDY (TU3FM), KDY (TU3M), KDZ (TU3M/Z)
    AX (ZA-_) | 1991.08-1996.12 - 14 4x4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDX (TU3M/Z), KDY (TU3FM), KDY (TU3M), KDZ (TU3M/Z)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Bestelwagen
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Bestelwagen (M_) | 1996.07-2008.03 - 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV
    BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF, GJK, GFK) | 1996.07-2008.05 - 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)
    BX
    BX (XB-_) | 1988.10-1992.06 - 11 - 1124ccm, 55pk, 40KW - HDZ (TU1M)
    BX (XB-_) | 1989.01-1989.12 - 14 - 1360ccm, 64pk, 47KW - K1H (TU3A)
    BX (XB-_) | 1989.01-1993.02 - 14 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3M), KDZ (TU3M/Z)
    BX (XB-_) | 1983.04-1989.07 - 14 E - 1360ccm, 71pk, 52KW - 150C, K1G
    BX Break
    BX Break (XB-_) | 1987.01-1992.01 - 1.4 - 1360ccm, 60pk, 44KW - K1F
    BX Break (XB-_) | 1989.01-1993.02 - 14 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3M)
    BX Break (XB-_) | 1989.01-1989.12 - 14 - 1360ccm, 64pk, 47KW - K1H (TU3A)
    C15
    C15 (VD-_) | 1984.10-1997.12 - 1.0 - 954ccm, 45pk, 33KW - TU9, XV8
    C15 (VD-_) | 1988.11-1996.07 - 1.1 - 1124ccm, 54pk, 40KW - H1A
    C15 (VD-_) | 1988.07-1996.12 - 1.1 i - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    C15 (VD-_) | 1987.07-1996.12 - 1.4 - 1360ccm, 67pk, 49KW - K1H (TU3A)
    C15 (VD-_) | 1991.05-1996.12 - 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3FM), KDY (TU3M)
    C15 Stationwagen
    C15 Stationwagen | 1988.08-1996.07 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    C15 Stationwagen | 1988.10-1992.10 - 1.1 - 1124ccm, 54pk, 40KW - HDZ (TU1M)
    C15 Stationwagen | 1991.05-1996.07 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3M)
    SAXO
    SAXO (S0, S1) | 1996.05-1998.11 - 1.0 X - 954ccm, 45pk, 33KW - CDZ (TU9M)
    SAXO (S0, S1) | 1998.05-2003.06 - 1.0 X - 954ccm, 50pk, 37KW - CDZ (TU9M)
    SAXO (S0, S1) | 1996.05-2003.09 - 1.1 X,SX - 1124ccm, 54pk, 40KW - HDZ (TU1M)
    SAXO (S0, S1) | 1996.05-2003.09 - 1.1 X,SX - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)
    ZX
    ZX (N2) | 1991.03-1993.08 - 1,1 - 1124ccm, 54pk, 40KW - H1A, H1B
    ZX (N2) | 1991.03-1997.06 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    ZX (N2) | 1991.03-1997.06 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDZ (TU3M/Z)
    ZX (N2) | 1991.03-1997.06 - 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDX (TU3M/Z), KDZ (TU3M/Z), KFX (TU3JP)
    ZX Break
    ZX Break (N2) | 1993.10-1997.10 - 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDX (TU3M/Z), KDY (TU3M), KFX (TU3JP)
    MEGA
    CLUB
    CLUB | 1992.01-1999.06 - 1.1 i - 1124ccm, 60pk, 44KW - TU1MC
    CLUB | 1992.01-1999.06 - 1.4 i - 1361ccm, 75pk, 55KW - TU3FMC2
    CLUB | 1992.01-1999.06 - 1.4 i 4x4 - 1361ccm, 75pk, 55KW - TU3FMC2
    CLUB II
    CLUB II | 1999.06-heden - 1.4 i - 1361ccm, 75pk, 55KW - TU3FMC2
    PEUGEOT
    106 I
    106 I (1A, 1C) | 1991.09-1996.04 - 1.0 - 954ccm, 50pk, 37KW - CDZ (TU9M)
    106 I (1A, 1C) | 1991.09-1996.04 - 1.0 - 954ccm, 45pk, 33KW - CDY (TU9M), TU9
    106 I (1A, 1C) | 1991.09-1996.04 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    106 I (1A, 1C) | 1991.08-1996.03 - 1.4 - 1360ccm, 69pk, 51KW - K5A (TU3)
    106 I (1A, 1C) | 1991.09-1996.04 - 1.4 - 1361ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3M), KDX (TU3MC)
    106 II
    106 II (1A_, 1C_) | 1996.04-2001.03 - 1.0 i - 954ccm, 50pk, 37KW - CDZ (TU9M)
    106 II (1A_, 1C_) | 1996.05-1999.10 - 1.0 i - 954ccm, 45pk, 33KW - CDY (TU9M)
    106 II (1A_, 1C_) | 1996.04-2001.03 - 1.1 BiFuel - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M+)
    106 II (1A_, 1C_) | 1996.05-2004.07 - 1.1 i - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)
    106 II (1A_, 1C_) | 1997.01-2001.03 - 1.1 i - 1124ccm, 54pk, 40KW - HDY (TU1M)
    106 Van II Hatchback/Van
    106 Van II Hatchback/Van (1S_) | 1996.04-2001.03 - 1.0 - 954ccm, 45pk, 33KW - CDY (TU9M), TU9
    205 Bestelwagen
    205 Bestelwagen | 1987.08-1990.07 - 1.1 - 1124ccm, 54pk, 40KW - H1B (TU1)
    205 I Cabriolet
    205 I Cabriolet (741B, 20D) | 1987.08-1994.12 - 1.1 - 1124ccm, 54pk, 40KW - H1B (TU1)
    205 I Cabriolet (741B, 20D) | 1989.10-1994.12 - 1.1 CJ - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    205 I Cabriolet (741B, 20D) | 1989.03-1994.12 - 1.4 CJ - 1360ccm, 67pk, 49KW - K1D (TU3A)
    205 I Cabriolet (741B, 20D) | 1991.05-1994.12 - 1.4 CJ - 1361ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3M), KDZ (TU3M)
    205 I Cabriolet (741B, 20D) | 1989.01-1993.09 - 1.4 CJ Cat - 1361ccm, 60pk, 44KW - KAY (TU3CP)
    205 II
    205 II (20A/C) | 1987.10-1998.09 - 1.0 - 954ccm, 45pk, 33KW - TU9
    205 II (20A/C) | 1992.08-1997.05 - 1.0 - 954ccm, 50pk, 37KW - CDZ (TU9M)
    205 II (20A/C) | 1987.10-1992.07 - 1.1 - 1124ccm, 54pk, 40KW - H1B (TU1)
    205 II (20A/C) | 1989.07-1998.09 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    205 II (20A/C) | 1987.06-1989.12 - 1.4 - 1360ccm, 84pk, 62KW - K2B (TU3S)
    205 II (20A/C) | 1987.10-1990.10 - 1.4 - 1360ccm, 67pk, 49KW - K1D (TU3A)
    205 II (20A/C) | 1988.07-1998.09 - 1.4 - 1361ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3M), KFX (TU3JP), KDZ (TU3M)
    205 II (20A/C) | 1988.07-1998.09 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3M), KDZ (TU3M), KDX (TU3MC), TU32
    205 II (20A/C) | 1987.08-1993.09 - 1.4 Cat - 1360ccm, 60pk, 44KW - KAY (TU3CP)
    306
    306 (7B, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    306 (7B, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 1.4 SL - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KDX (TU3MC), KFW (TU3JP)
    306 Hatchback
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1993.05-2001.05 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1993.04-2001.07 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KDX (TU3MC), KFW (TU3JP)
    309 Hatchback/Van
    309 Hatchback/Van (10S, 3S) | 1989.09-1993.10 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3M)
    309 I
    309 I (10C, 10A) | 1988.08-1989.08 - 1.4 - 1360ccm, 84pk, 62KW - K2B (TU3S)
    309 I (10C, 10A) | 1989.03-1989.07 - 1.4 - 1360ccm, 67pk, 49KW - K1D (TU3A)
    309 I (10C, 10A) | 1989.03-1989.07 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3M), KDZ (TU3M)
    309 II
    309 II (3C, 3A) | 1990.08-1993.12 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    309 II (3C, 3A) | 1989.07-1993.12 - 1.4 - 1361ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3M), KDZ (TU3M)
    309 II (3C, 3A) | 1990.07-1993.12 - 1.4 - 1361ccm, 67pk, 49KW - K1D (TU3A)
    405 I
    405 I (15B) | 1987.01-1992.07 - 1.4 - 1360ccm, 64pk, 47KW - K5A (TU3)
    405 I (15B) | 1987.06-1992.07 - 1.4 - 1360ccm, 68pk, 50KW -
    405 I Break
    405 I Break (15E) | 1988.05-1992.07 - 1.4 - 1360ccm, 64pk, 47KW - K5A (TU3)
    405 II
    405 II (4B) | 1992.08-1995.10 - 1.4 - 1361ccm, 75pk, 55KW - KDX (TU3MC)
    405 II Break
    405 II Break (4E) | 1992.08-1996.10 - 1.4 - 1361ccm, 75pk, 55KW - KDX (TU3MC)
    PARTNER Bestelwagen
    PARTNER Bestelwagen (5) | 1996.06-2005.09 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    PARTNER Combispace
    PARTNER Combispace (5F) | 1996.06-2002.10 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)
  • Fabrikant

    Elring

    Elring levert als OE leverancier aan diverse fabrikanten. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, volkswagen en nog veel meer merken behoren tot de vaste afnemers. Het programma van Elring omvat: Koppakkingen, oliekeerringen, carterpakkingen, inlaat- en uitlaat-spruitstukpakkingen, kleprubbers, klepdekselpakkingen, nokkenaskeerringen, MLS (metalen) koppakkingen, kopbouten/ cilinderkoprekbouten, en oliekeerringen met schild. Deze worden los verkocht en in kop of cartersets.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0440524. Pakking, inlaatspruitstuk
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Pakking, inlaatspruitstuk 984.826 Elring

Pakking, inlaatspruitstuk 984.826 Elring

€  3,03

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X