Pakking, inlaatspruitstuk 888.524 Elring

Productnummer: 0440166 Fabrikantcode: 888.524 EAN: 4041248519004

€  6,16

Incl. BTW

Lengte (mm): 31,5. Klepsteeldiameter [mm]: 6. Materiaal: PE (Polyethyleen)… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Lengte (mm): 31,5
    Klepsteeldiameter [mm]: 6
    Materiaal: PE (Polyethyleen)
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 00579300
    BBR Automotive 001-10-18356
    BGA AG9446
    CORTECO 450570H
    ELWIS ROYAL 0215411
    GLASER X56501-01
    GOETZE 50-026703-00
    PAYEN NC052
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.10.062
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    VICTOR REINZ 71-28916-00
    WILMINK GROUP WG1007757
    WILMINK GROUP WG1087720
    WILMINK GROUP WG1158282
    WILMINK GROUP WG1183396
    WILMINK GROUP WG1232337
    WILMINK GROUP WG1246932
    WILMINK GROUP WG1497571
  • Toepasbaarheid

    BMW
    3
    3 (E36) | 1991.01-1998.02 - 320 i - 1991ccm, 150pk, 110KW - M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)
    3 Cabriolet
    3 Cabriolet (E36) | 1993.12-1999.11 - 320 i - 1991ccm, 150pk, 110KW - M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)
    3 Coupé
    3 Coupé (E36) | 1991.12-1998.11 - 320 i - 1991ccm, 150pk, 110KW - M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)
    5
    5 (E34) | 1990.04-1995.08 - 520 i 24V - 1991ccm, 150pk, 110KW - M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2)
    5 Touring
    5 Touring (E34) | 1991.07-1996.07 - 520 i - 1991ccm, 150pk, 110KW - M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2)
  • Origineel nummers

    1 720 740BMW
    11 61 1 720 740BMW
  • Fabrikant

    Elring

    Elring levert als OE leverancier aan diverse fabrikanten. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, volkswagen en nog veel meer merken behoren tot de vaste afnemers. Het programma van Elring omvat: Koppakkingen, oliekeerringen, carterpakkingen, inlaat- en uitlaat-spruitstukpakkingen, kleprubbers, klepdekselpakkingen, nokkenaskeerringen, MLS (metalen) koppakkingen, kopbouten/ cilinderkoprekbouten, en oliekeerringen met schild. Deze worden los verkocht en in kop of cartersets.

  • Levertijd

    1 tot 3 werkdagen

  • Stel een productvraag

    • 0440166. Pakking, inlaatspruitstuk
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Pakking, inlaatspruitstuk 888.524 Elring

Pakking, inlaatspruitstuk 888.524 Elring

€  6,16

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X