Pakking, inlaatspruitstuk 774.553 Elring

Productnummer: 0439801 Fabrikantcode: 774.553 EAN: 4041248158715

€ 3,61

€  2,60

Incl. BTW
-28%

Inbouwplaats: Motorzijde… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Inbouwplaats: Motorzijde
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 13023400
    BBR Automotive 003-30-13427
    BGA MG4373
    CORTECO 450566H
    ELWIS ROYAL 0215439
    FEBI 12313
    GLASER X55921-01
    STELLOX 11-26097-SX
    SWAG 20 91 2313
    TOPRAN 501 266
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.16.004
    VIKTOR REINZ 71-27037-10
    WILMINK GROUP WG1007726
    WILMINK GROUP WG1086724
    WILMINK GROUP WG1160851
    WILMINK GROUP WG1232333
    WILMINK GROUP WG1246798
    WILMINK GROUP WG1427752
    WILMINK GROUP WG1737130
    ZZ. GOETZE (OUD) 31-025323-10
  • Toepasbaarheid

    BERTONE
    FREECLIMBER
    FREECLIMBER | 1990.12-1993.12 - 2.0 - 1991ccm, 129pk, 95KW - BMW M20 B20
    FREECLIMBER | 1990.12-1993.12 - 2.0 Cat - 1991ccm, 129pk, 95KW - BMW M20 B20 Kat
    FREECLIMBER | 1989.06-1993.12 - 2.7 - 2693ccm, 129pk, 95KW - BMW M20 B27
    BMW
    3
    3 (E30) | 1982.09-1991.12 - 320 i - 1990ccm, 125pk, 92KW - M20 B20 (206EB)
    3 (E30) | 1986.10-1991.04 - 320 i - 1990ccm, 129pk, 95KW - M20 B20 (206KA)
    3 (E30) | 1986.10-1991.04 - 320 i - 1990ccm, 126pk, 93KW - M20 B20 (206KA)
    3 (E30) | 1982.09-1983.08 - 323 i - 2316ccm, 139pk, 102KW - M20 B23 (236EC), M20 B23 (236EB)
    3 (E30) | 1983.09-1986.09 - 323 i - 2316ccm, 150pk, 110KW - M20 B23 (236EC), M20 B23 (236EW)
    3 (E30) | 1983.10-1988.12 - 325 e 2.7 - 2693ccm, 122pk, 90KW - M20 B27 (276KA), M20 B27 (276KB)
    3 (E30) | 1985.01-1987.08 - 325 e 2.7 - 2693ccm, 129pk, 95KW - M20 B27 (276KB)
    3 (E30) | 1983.09-1989.11 - 325 i - 2494ccm, 171pk, 126KW - M20 B25 (256E2)
    3 (E30) | 1986.12-1991.06 - 325 i - 2494ccm, 170pk, 125KW - M20 B25 (256E1), M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)
    3 (E30) | 1986.03-1987.12 - 325 i X - 2494ccm, 171pk, 126KW - M20 B25 (256E1), M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)
    3 (E30) | 1986.12-1991.08 - 325 i X - 2494ccm, 170pk, 125KW - M20 B25 (256E1), M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)
    3 Cabriolet
    3 Cabriolet (E30) | 1986.05-1993.11 - 320 i - 1990ccm, 129pk, 95KW - M20 B20 (206KA)
    3 Cabriolet (E30) | 1987.07-1993.10 - 320 i - 1990ccm, 126pk, 93KW - M20 B20 (206KA)
    3 Cabriolet (E30) | 1985.12-1987.12 - 325 i - 2494ccm, 171pk, 126KW - M20 B25 (256E2)
    3 Cabriolet (E30) | 1987.08-1993.11 - 325 i - 2494ccm, 170pk, 125KW - M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)
    3 Touring
    3 Touring (E30) | 1988.01-1991.12 - 320 i - 1991ccm, 126pk, 93KW - M20 B20 (206KA)
    3 Touring (E30) | 1988.01-1991.12 - 320 i - 1991ccm, 129pk, 95KW - M20 B20 (206KA)
    3 Touring (E30) | 1987.07-1993.03 - 325 i - 2494ccm, 170pk, 125KW - M20 B25 (256K1)
    3 Touring (E30) | 1988.06-1993.10 - 325 i X - 2494ccm, 170pk, 125KW - M20 B25 (256K1)
    5
    5 (E28) | 1981.06-1987.12 - 520 i - 1990ccm, 125pk, 92KW - M20 B20 (206EB), M20 B20 (206EA), M20 B20 (206EC), M20 B20 (206EZ)
    5 (E28) | 1985.08-1987.12 - 520 i - 1990ccm, 129pk, 95KW - M20 B20 (206KA)
    5 (E28) | 1981.09-1987.12 - 525 e - 2693ccm, 122pk, 90KW - M20 B27 (276KA), M20 B27 (276KB), M20 B27 (276EB)
    5 (E28) | 1983.05-1987.12 - 525 e - 2693ccm, 125pk, 92KW - M20 B27 (276EA)
    5 (E28) | 1984.12-1987.12 - 525 e - 2693ccm, 129pk, 95KW - M20 B27 (276KB)
    5 (E34) | 1987.06-1990.09 - 520 i - 1990ccm, 129pk, 95KW - M20 B20 (206KA)
    5 (E34) | 1987.07-1990.04 - 520 i - 1990ccm, 150pk, 110KW - M20 B20 (206KA)
    5 (E34) | 1988.02-1990.08 - 525 i - 2494ccm, 170pk, 125KW - M20 B25 (256K1)
    Z1 Roadster
    Z1 Roadster | 1988.06-1991.06 - 2.5 - 2494ccm, 170pk, 125KW - M20 B25 (256K1)
  • Origineel nummers

    1 726 010.3BMW
    1 726 017.4BMW
    11 61 1 278 084BMW
    11 61 1 707 038BMW
    11 61 1 726 010BMW
  • Fabrikant

    Elring

    Elring levert als OE leverancier aan diverse fabrikanten. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, volkswagen en nog veel meer merken behoren tot de vaste afnemers. Het programma van Elring omvat: Koppakkingen, oliekeerringen, carterpakkingen, inlaat- en uitlaat-spruitstukpakkingen, kleprubbers, klepdekselpakkingen, nokkenaskeerringen, MLS (metalen) koppakkingen, kopbouten/ cilinderkoprekbouten, en oliekeerringen met schild. Deze worden los verkocht en in kop of cartersets.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0439801. Pakking, inlaatspruitstuk
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Pakking, inlaatspruitstuk 774.553 Elring

Pakking, inlaatspruitstuk 774.553 Elring

€  2,60

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X