Pakking, inlaatspruitstuk 758.825 Elring

Productnummer: 0439641 Fabrikantcode: 758.825 EAN: 4041248215142

€  6,14

Incl. BTW

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met asdichtring krukas… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met asdichtring krukas
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 13057100
    BGA MG1322
    CORTECO 450544P
    ELWIS ROYAL 0256020
    GLASER X55170-01
    GOETZE 31-026837-00
    TOPRAN 100 224
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    VIKTOR REINZ 71-27234-10
    WILMINK GROUP WG1007701
    WILMINK GROUP WG1161129
    WILMINK GROUP WG1194866
    WILMINK GROUP WG1232311
    WILMINK GROUP WG1246832
    WILMINK GROUP WG1779526
  • Toepasbaarheid

    AUDI
    80
    80 (89, 89Q, 8A, B3) | 1990.08-1991.10 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - ABB
    80 (89, 89Q, 8A, B3) | 1986.09-1988.07 - 1.8 - 1847ccm, 113pk, 83KW - SD
    80 (89, 89Q, 8A, B3) | 1986.06-1991.08 - 1.8 E - 1781ccm, 112pk, 82KW - DZ
    80 (89, 89Q, 8A, B3) | 1986.09-1991.08 - 1.8 E quattro - 1781ccm, 112pk, 82KW - DZ
    80 (89, 89Q, 8A, B3) | 1986.09-1990.08 - 1.8 quattro - 1847ccm, 113pk, 83KW - SD
    80 (89, 89Q, 8A, B3) | 1986.09-1991.10 - 1.8 S - 1781ccm, 90pk, 66KW - NE, JV, JN, PM
    80 (89, 89Q, 8A, B3) | 1986.09-1991.09 - 1.8 S quattro - 1781ccm, 90pk, 66KW - NE, JN, PM
    80 (89, 89Q, 8A, B3) | 1988.08-1990.10 - 2.0 E - 1984ccm, 113pk, 83KW - 3A
    80 (89, 89Q, 8A, B3) | 1988.08-1990.09 - 2.0 E quattro - 1984ccm, 113pk, 83KW - 3A
    80 (89, 89Q, 8A, B3) | 1988.08-1990.07 - 2.0 quattro - 1984ccm, 112pk, 82KW - 3A
    COUPE
    COUPE (89, 8B) | 1989.08-1991.07 - 1.8 - 1781ccm, 112pk, 82KW - DZ
    COUPE (89, 8B) | 1989.05-1990.03 - 2.0 - 1984ccm, 113pk, 83KW - 3A
    COUPE (89, 8B) | 1990.03-1990.07 - 2.0 - 1984ccm, 112pk, 82KW - 3A
    VOLKSWAGEN
    PASSAT
    PASSAT (32B) | 1983.01-1988.03 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - DS, JV, JN
    PASSAT Sedan
    PASSAT Sedan (32B) | 1985.01-1988.03 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - DS, JN
    PASSAT Variant
    PASSAT Variant (33B) | 1983.01-1988.03 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - DS, JV, JN
    PASSAT Variant (33B) | 1986.01-1988.03 - 1.8 Syncro - 1781ccm, 90pk, 66KW - DS, JN
    POLO CLASSIC
    POLO CLASSIC (6V2) | 1997.01-2001.09 - 90 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ADD
    VENTO
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
  • Origineel nummers

    026 129 717 FAUDI
    026 129 717 FSEAT
    026 129 717 FSKODA
    026 129 717 FVW
  • Fabrikant

    Elring

    Elring levert als OE leverancier aan diverse fabrikanten. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, volkswagen en nog veel meer merken behoren tot de vaste afnemers. Het programma van Elring omvat: Koppakkingen, oliekeerringen, carterpakkingen, inlaat- en uitlaat-spruitstukpakkingen, kleprubbers, klepdekselpakkingen, nokkenaskeerringen, MLS (metalen) koppakkingen, kopbouten/ cilinderkoprekbouten, en oliekeerringen met schild. Deze worden los verkocht en in kop of cartersets.

  • Levertijd

    1 tot 3 werkdagen

  • Stel een productvraag

    • 0439641. Pakking, inlaatspruitstuk
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Pakking, inlaatspruitstuk 758.825 Elring

Pakking, inlaatspruitstuk 758.825 Elring

€  6,14

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X