Pakking, inlaatspruitstuk 71-29398-10 Viktor Reinz

Productnummer: 0468426 Fabrikantcode: 71-29398-10 EAN: 4026634381328

€ 6,33

€  4,84

Incl. BTW
-24%

Garantie: 2 jaar. Dikte [mm]: 1,00… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Garantie2 jaar
    Dikte [mm]1,00

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    BGA MG7399
    CORTECO 450575H
    ELRING 821.012
    ELWIS ROYAL 0215450
    FEBI 12314
    GLASER X56526-01
    GOETZE 31-027183-00
    PAYEN JD274
    STELLOX 11-26090-SX
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    SWAG 20 91 2314
    TOPRAN 500 831
    WILMINK GROUP WG1007758
    WILMINK GROUP WG1087615
    WILMINK GROUP WG1096923
    WILMINK GROUP WG1177061
    WILMINK GROUP WG1232342
    WILMINK GROUP WG1246973
    WILMINK GROUP WG1427753
  • Toepasbaarheid

    BMW
    3
    3 (E36) | 1991.09-1998.02 - 325 td - 2497ccm, 115pk, 85KW - M51 D25 (256T1)
    3 (E36) | 1993.05-1998.02 - 325 tds - 2497ccm, 143pk, 105KW - M51 D25 (256T1)
    3 Touring
    3 Touring (E36) | 1995.03-1999.04 - 325 tds - 2497ccm, 143pk, 105KW - M51 D25 (256T1)
    5
    5 (E34) | 1993.03-1995.08 - 525 td - 2497ccm, 115pk, 85KW - M51 D25 (256T1)
    5 (E34) | 1991.09-1995.08 - 525 tds - 2497ccm, 143pk, 105KW - M51 D25 (256T1)
    5 Touring
    5 Touring (E34) | 1993.03-1996.07 - 525 td - 2497ccm, 115pk, 85KW - M51 D25 (256T1)
    5 Touring (E34) | 1991.12-1996.07 - 525 tds - 2497ccm, 143pk, 105KW - M51 D25 (256T1)
    LAND ROVER
    RANGE ROVER II
    RANGE ROVER II (P38A) | 1994.07-2002.03 - 2.5 D 4x4 - 2497ccm, 136pk, 100KW - 25 6T (BMW)
    OPEL
    OMEGA B
    OMEGA B (V94) | 1994.05-1999.05 - 2.5 D (F69, M69, P69) - 2497ccm, 131pk, 96KW - X 25 DT, X 25 TD
    OMEGA B (V94) | 1994.04-2003.07 - 2.5 TD (F69, M69, P69) - 2497ccm, 130pk, 96KW - X 25 DT, X 25 TD, U 25 DT, U 25 TD
    OMEGA B Stationwagen
    OMEGA B Stationwagen (V94) | 1994.04-2001.07 - 2.5 TD (F35, M35, P35) - 2497ccm, 131pk, 96KW - X 25 DT, X 25 TD, U 25 DT, U 25 TD
  • Origineel nummers

    11 61 2 244 391BMW
    STC2203LAND ROVER
    850 666OPEL
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is morgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0468426. Pakking, inlaatspruitstuk
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Pakking, inlaatspruitstuk 71-29398-10 Viktor Reinz

Pakking, inlaatspruitstuk 71-29398-10 Viktor Reinz

€  4,84

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X