Pakking, inlaatspruitstuk 71-29302-00 Viktor Reinz

Productnummer: 0468423 Fabrikantcode: 71-29302-00 EAN: 4026634109236

€ 21,48

€  16,43

Incl. BTW
-24%

Garantie: 2 jaar. Dikte [mm]: 1,00… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Garantie2 jaar
    Dikte [mm]1,00

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 13079600
    BGA MG9347
    CORTECO 450073P
    ELRING 919.382
    ELWIS ROYAL 0242614
    GLASER X56030-01
    GOETZE 31-027191-10
    PAYEN JC823
    STELLOX 11-26077-SX
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TOPRAN 201 682
    WILMINK GROUP WG1007739
    WILMINK GROUP WG1086511
    WILMINK GROUP WG1090674
    WILMINK GROUP WG1161322
    WILMINK GROUP WG1231878
    WILMINK GROUP WG1246959
    WILMINK GROUP WG1737212
  • Toepasbaarheid

    CHEVROLET
    AVEO / KALOS Hatchback
    AVEO / KALOS Hatchback (T200) | 2005.03-2008.05 - 1.4 - 1399ccm, 83pk, 61KW - LX5(85CUL4)
    AVEO / KALOS Sedan
    AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) | 2005.03-heden - 1.4 - 1399ccm, 83pk, 61KW - LX5(85CUL4)
    DAEWOO
    KALOS
    KALOS (KLAS) | 2002.09-heden - 1.4 - 1399ccm, 83pk, 61KW - F14S3
    KALOS Sedan
    KALOS Sedan (KLAS) | 2002.11-2004.12 - 1.4 - 1399ccm, 83pk, 61KW - F14S3
    LANOS
    LANOS (KLAT) | 1997.05-heden - 1.3 - 1349ccm, 75pk, 55KW - A14SMS, L13(82CUL4)
    LANOS (KLAT) | 1997.05-heden - 1.5 - 1498ccm, 86pk, 63KW - A15SMS, LX6(91CUL4)
    LANOS Sedan
    LANOS Sedan (KLAT) | 1997.05-heden - 1.3 - 1349ccm, 75pk, 55KW - A14SMS, A13SMS, L13(82CUL4)
    LANOS Sedan (KLAT) | 1997.05-heden - 1.5 - 1498ccm, 86pk, 63KW - A15SMS, LX6(91CUL4)
    OPEL
    ASTRA F
    ASTRA F (T92) | 1992.09-1998.09 - 1.4 (F19, M19) - 1389ccm, 82pk, 60KW - 14 SE
    ASTRA F (T92) | 1992.03-1998.09 - 1.4 Si (F19, M19) - 1389ccm, 82pk, 60KW - C 14 SE
    ASTRA F (T92) | 1992.05-1994.12 - 1.6 Si (F19, M19) - 1598ccm, 100pk, 74KW - C 16 SE
    ASTRA F Cabriolet
    ASTRA F Cabriolet (T92) | 1993.05-2001.03 - 1.4 Si - 1389ccm, 82pk, 60KW - C 14 SE
    ASTRA F Hatchback
    ASTRA F Hatchback (T92) | 1992.09-1998.01 - 1.4 (F08, M08, F68, M68) - 1389ccm, 82pk, 60KW - 14 SE
    ASTRA F Hatchback (T92) | 1992.03-1998.01 - 1.4 Si (F08, M08, F68, M68) - 1389ccm, 82pk, 60KW - C 14 SE
    ASTRA F Hatchback (T92) | 1992.03-1994.12 - 1.6 Si (F08, M08, F68, M68) - 1598ccm, 101pk, 74KW - C 16 SE
    ASTRA F Stationwagen
    ASTRA F Stationwagen (T92) | 1992.09-1998.01 - 1.4 (F08, C05) - 1389ccm, 82pk, 60KW - 14 SE
    ASTRA F Stationwagen (T92) | 1992.03-1998.01 - 1.4 Si (F08, C05) - 1389ccm, 82pk, 60KW - C 14 SE
    ASTRA F Stationwagen (T92) | 1992.03-1994.12 - 1.6 Si (F08, C05) - 1598ccm, 101pk, 74KW - C 16 SE
    ASTRA F Van
    ASTRA F Van (T92) | 1992.03-1994.12 - 1.6 i (F70) - 1598ccm, 101pk, 74KW - C 16 SE
    COMBO
    COMBO (71_) | 1994.07-2001.10 - 1.4 - 1389ccm, 82pk, 60KW - C 14 SE
    CORSA A Hatchback
    CORSA A Hatchback (S83) | 1991.09-1993.03 - 1.4 Si (F08, M08, F68, M68) - 1389ccm, 82pk, 60KW - C 14 SE
    CORSA A Hatchback (S83) | 1992.02-1993.03 - 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68) - 1598ccm, 101pk, 74KW - C 16 SE
    CORSA B
    CORSA B (S93) | 1993.03-2000.09 - 1.4 Si (F08, F68, M68) - 1389ccm, 82pk, 60KW - C 14 SE
    KADETT E Hatchback
    KADETT E Hatchback (T85) | 1989.09-1991.08 - 1.4 S (C08, C48, D08, D48) - 1389ccm, 82pk, 60KW - C 14 SE
  • Origineel nummers

    96 341 175CHEVROLET
    850 607OPEL
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is morgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0468423. Pakking, inlaatspruitstuk
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Pakking, inlaatspruitstuk 71-29302-00 Viktor Reinz

Pakking, inlaatspruitstuk 71-29302-00 Viktor Reinz

€  16,43

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X