Cilindervoering

Productnummer: 1297499 Fabrikantcode: 89389110 EAN: 4028977167058

€  54,98

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Vul uw chassisnummer (VIN) in of selecteer handmatig

Of selecteer hier uw auto

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving


    Bij gas-, marine-, trein- en stationaire toepassingen alsmed
    e bij gebruik als alternatieve brandstoffen alleen met speci
    ale afdichtingsset 50 007 890 gebruiken.

    Specificaties
    Buitendiameter [mm]144,5
    Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2Natte cilinderbus
    Aantal2
    VerwerkingEindbewerking uitgevoerd
    Flens Ø [mm]153,8
    Garantie2 jaar
    Componentennummer50006624
    Lengte [mm]253
    Breedte [mm]9,92
    Verbrandingsoppervlakte [mm]1
    Cilinderzuiger doorsnede [mm]128

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    DT Spare Parts 4.61498
    GOETZE ENGINE 14-452030-00
    GOETZE ENGINE 15-452030-00
    MAHLE 003 WN 25 01
    MAHLE ORIGINAL 003 WN 25 00
    NE 7010330000
    NE 131100000790
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1307346
    WILMINK GROUP WG1484582
    WILMINK GROUP WG2202181
    WILMINK GROUP WG1021711
    WILMINK GROUP WG1096166
    WILMINK GROUP WG1098237
    WILMINK GROUP WG1789711
  • Toepasbaarheid

    MERCEDES-BENZ
    MK
    MK | 1992.01-1992.07 - 1227 AF, 1227 LAF - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.933
    MK | 1992.01-1996.09 - 1234 AF - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.989, OM 441.993, OM 445.923
    MK | 1987.12-1996.09 - 1424 S,1424 LS - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.924, OM 445.926, OM 445.938
    MK | 1987.12-1996.09 - 1424,1424 L - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.924, OM 445.926, OM 445.938
    MK | 1993.02-1996.09 - 1427 F - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.936
    MK | 1993.02-1996.09 - 1427 LS - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.926
    MK | 1987.12-1996.09 - 1624 S - 10964ccm, 245pk, 180KW - OM 445.924
    MK | 1987.12-1996.09 - 1733 S,1733 LS - 10964ccm, 340pk, 249KW - OM 441.960, OM 441.962, OM 441.981, OM 441.983
    MK | 1987.12-1996.09 - 1733,1733 L, 1734 L - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.989, OM 441.960, OM 441.962, OM 441.981, OM 441.983, OM 441.986, OM 445.920, OM 445.939
    MK | 1994.01-1996.09 - 1824 - 10964ccm, 245pk, 180KW - OM 445.924, OM 445.938
    MK | 1994.01-1996.09 - 1824 AK - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.925, OM 445.930
    MK | 1994.01-1996.09 - 1824 K - 10964ccm, 245pk, 180KW - OM 445.924, OM 445.938
    MK | 1987.12-1996.09 - 1824,1824 L - 10964ccm, 245pk, 180KW - OM 445.924, OM 445.938, OM 445.941
    MK | 1992.08-1996.09 - 1827 AK - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.933
    MK | 1994.01-1996.09 - 1827 K - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.926
    MK | 1987.12-1996.09 - 1827 S,1827 LS - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.926, OM 445.936
    MK | 1987.12-1996.09 - 1827,1827 L - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.926, OM 445.936
    MK | 1987.12-1996.09 - 1831 S,1831 LS - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.929, OM 445.937
    MK | 1987.12-1996.09 - 1831,1831 L - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.929, OM 445.937
    MK | 1987.12-1996.09 - 1834 S,1834 LS - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.989, OM 441.986, OM 445.920, OM 445.939
    MK | 1987.12-1996.09 - 1834,1834 L - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.989, OM 441.986, OM 445.920, OM 445.939, OM 441.987, OM 441.991, OM 445.921
    MK | 1987.12-1996.09 - 2327 L - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.926
    MK | 1990.02-1994.08 - 2426 L - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.960
    MK | 1987.12-1996.09 - 2431 - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.929, OM 445.937
    MK | 1989.09-1992.07 - 2433 K - 10964ccm, 330pk, 249KW - OM 441.960, OM 441.981
    MK | 1987.12-1996.09 - 2433 L - 10964ccm, 330pk, 243KW - OM 441.960
    MK | 1987.12-1996.09 - 2433 S - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.989, OM 441.960, OM 441.981, OM 441.986
    MK | 1987.12-1996.09 - 2433 S,2433 LS - 10964ccm, 339pk, 249KW - OM 441.960, OM 441.962, OM 441.981, OM 441.983
    MK | 1987.12-1996.09 - 2433,2433 L, 2434 L - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.989, OM 441.960, OM 441.962, OM 441.981, OM 441.983, OM 441.986, OM 445.920, OM 445.939
    MK | 1994.01-1996.09 - 2524 - 10964ccm, 245pk, 180KW - OM 445.924
    MK | 1994.01-1996.09 - 2524 K - 10964ccm, 245pk, 180KW - OM 445.924
    MK | 1987.12-1996.09 - 2524 L - 10964ccm, 245pk, 180KW - OM 445.924, OM 445.938, OM 445.941
    MK | 1987.12-1996.09 - 2524,2524 L - 10964ccm, 245pk, 180KW - OM 445.924
    MK | 1987.12-1996.09 - 2524,2524 L - 10964ccm, 245pk, 180KW - OM 445.924
    MK | 1994.01-1996.09 - 2527 - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.926
    MK | 1994.01-1996.09 - 2527 B - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.927
    MK | 1994.01-1996.09 - 2527 K - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.926
    MK | 1987.12-1996.09 - 2527 L - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.926, OM 445.936
    MK | 1994.01-1996.09 - 2527 L - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.926, OM 445.936, OM 445.929, OM 445.940
    MK | 1987.12-1996.09 - 2531 L - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.929, OM 445.937
    MK | 1987.12-1996.09 - 2531 L - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 445.920
    MK | 1987.12-1996.09 - 2531,2531 L - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.929, OM 445.937
    MK | 1987.12-1996.09 - 2531,2531 L - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.929, OM 445.937
    MK | 1991.01-1996.09 - 2534 K - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.989, OM 441.986, OM 445.920
    MK | 1987.12-1996.09 - 2534 L - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 445.920
    MK | 1987.12-1996.09 - 2534 S,2534 LS - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.986, OM 445.920, OM 441.987, OM 445.921, OM 445.922
    MK | 1987.12-1996.09 - 2534,2534 L - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.989, OM 441.986, OM 445.920, OM 441.987, OM 441.991, OM 445.921, OM 445.922
    MK | 1987.12-1996.09 - 3231 L - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.929
    NG
    NG | 1982.07-1990.02 - 1222 - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905, OM 421.909
    NG | 1982.05-1990.10 - 1222 A - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905, OM 421.909
    NG | 1982.05-1991.12 - 1222 AF - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.906
    NG | 1982.05-1991.12 - 1222 F - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.906
    NG | 1982.07-1990.02 - 1222 S - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1982.05-1991.12 - 1225 AF - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.913, OM 422.923
    NG | 1982.05-1991.12 - 1228 AF - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.913
    NG | 1982.05-1990.10 - 1422 F - 10900ccm, 216pk, 159KW - OM 421.906
    NG | 1973.08-1996.09 - 1422 S, 1422 LS - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1973.08-1996.09 - 1422,1422 L - 10900ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1973.08-1996.09 - 1425 AF - 14618ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909
    NG | 1973.08-1996.09 - 1425 S,1425 LS - 14600ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909
    NG | 1973.08-1996.09 - 1428 AF - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.913
    NG | 1982.05-1991.12 - 1428 F - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.913, OM 422.907
    NG | 1982.05-1989.10 - 1622 AK - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1982.05-1989.10 - 1622 K - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1982.05-1991.03 - 1622 S - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1973.08-1996.09 - 1622,1622 L - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1980.10-1989.11 - 1625 AK - 14600ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909
    NG | 1980.05-1989.11 - 1625 K - 14600ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909
    NG | 1973.08-1996.09 - 1625 S,1625 LS - 14600ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909
    NG | 1973.08-1996.09 - 1625,1625 L - 14600ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909
    NG | 1980.01-1989.05 - 1628 A - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.906, OM 422.911
    NG | 1973.08-1996.09 - 1628 S,1628 LS - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.906, OM 422.911
    NG | 1973.08-1996.09 - 1628,1628 L - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.906, OM 422.911, OM 422.913
    NG | 1973.08-1996.09 - 1633 S,1633 LS - 14600ccm, 330pk, 243KW - OM 422.952, OM 422.954, OM 422.956, OM 422.957, OM 422.958
    NG | 1973.08-1996.09 - 1633,1633 L - 14600ccm, 330pk, 243KW - OM 422.952, OM 422.954, OM 422.956, OM 422.957, OM 422.958
    NG | 1986.02-1989.07 - 1635 K - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950, OM 442.952
    NG | 1973.08-1996.09 - 1635 S,1635 LS - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950, OM 442.952
    NG | 1973.08-1996.09 - 1635,1635 L - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950, OM 442.952
    NG | 1973.08-1996.09 - 1636 S,1636 LS - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.905, OM 423.908
    NG | 1973.08-1996.09 - 1636,1636 L - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.905, OM 423.908
    NG | 1980.11-1986.12 - 1638 - 14618ccm, 375pk, 276KW - OM 422.953, OM 422.955, OM 422.959
    NG | 1973.08-1996.09 - 1638 S,1638 LS - 14618ccm, 375pk, 276KW - OM 422.953, OM 422.955, OM 422.959
    NG | 1986.06-1989.08 - 1644 - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 442.951, OM 442.953, OM 442.980
    NG | 1973.08-1996.09 - 1644 S,1644 LS - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 442.951, OM 442.953, OM 442.980
    NG | 1981.10-1990.10 - 1922 - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1981.10-1991.03 - 1922 AK - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1981.10-1991.03 - 1922 K - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1981.10-1991.03 - 1922 S - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1980.01-1991.03 - 1928 A - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.911, OM 422.913, OM 422.907
    NG | 1980.01-1991.03 - 1928 AK - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.911, OM 422.913, OM 422.907
    NG | 1980.01-1991.03 - 1928 AS - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.913
    NG | 1980.01-1991.03 - 1928 K - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.911, OM 422.913, OM 422.907
    NG | 1973.08-1996.09 - 1928 S,1928 LS - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.906, OM 422.911
    NG | 1973.08-1996.09 - 1928,1928 L - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.906, OM 422.911, OM 422.913, OM 422.907
    NG | 1980.11-1991.03 - 1933 - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.952, OM 422.954, OM 422.956, OM 422.957, OM 422.958
    NG | 1973.08-1996.09 - 1933 S,1933 LS - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.952, OM 422.954, OM 422.956, OM 422.957, OM 422.958
    NG | 1986.02-1989.09 - 1935 - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950, OM 442.952
    NG | 1987.09-1991.03 - 1935 AK - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.962
    NG | 1987.09-1991.03 - 1935 AS - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.962
    NG | 1973.08-1996.09 - 1935 S,1935 LS - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950, OM 442.952
    NG | 1981.10-1991.03 - 1936 - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.905, OM 423.908, OM 423.906
    NG | 1981.10-1991.03 - 1936 AK - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.907, OM 423.905, OM 423.906
    NG | 1981.10-1991.03 - 1936 AS - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.907, OM 423.905, OM 423.906
    NG | 1981.10-1991.03 - 1936 K - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.905
    NG | 1973.08-1996.09 - 1936 S,1936 LS - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.908
    NG | 1980.11-1990.06 - 1938 - 14600ccm, 375pk, 276KW - OM 422.953, OM 422.959
    NG | 1973.08-1996.09 - 1938 S,1938 LS - 14618ccm, 375pk, 276KW - OM 422.953, OM 422.955, OM 422.959
    NG | 1985.10-1989.12 - 1944 - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 442.951
    NG | 1973.08-1996.09 - 1944 S,1944 LS - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 442.951
    NG | 1983.08-1991.03 - 2025 S - 14600ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909
    NG | 1980.01-1989.06 - 2028 A - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.911, OM 422.913, OM 422.907, OM 422.916
    NG | 1980.01-1989.06 - 2028 LS - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.906, OM 422.911, OM 422.910
    NG | 1981.12-1987.05 - 2033 LS - 14600ccm, 330pk, 243KW - OM 422.952, OM 422.956
    NG | 1973.08-1996.09 - 2035 S,2035 LS - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950, OM 442.952, OM 442.958
    NG | 1980.01-1989.06 - 2036 A - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950, OM 442.962
    NG | 1984.03-1991.03 - 2036 LS - 18300ccm, 355pk, 261KW - OM 423.905, OM 423.908
    NG | 1982.05-1991.03 - 2222 - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1982.05-1991.03 - 2222 B - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905, OM 421.907
    NG | 1982.05-1991.03 - 2222 K - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1982.05-1989.10 - 2222 K - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1973.08-1996.09 - 2222 L - 10964ccm, 224pk, 165KW - OM 421.905
    NG | 1973.08-1996.09 - 2222,2222 L - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1973.08-1996.09 - 2222,2222 L - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1985.04-1991.03 - 2225 - 14618ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909
    NG | 1983.08-1991.03 - 2225 B - 14618ccm, 250pk, 184KW - OM 422.912
    NG | 1973.08-1996.09 - 2225 L - 14618ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909
    NG | 1979.12-1991.03 - 2228 - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.911
    NG | 1979.12-1991.03 - 2228 S - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.911
    NG | 1973.08-1996.09 - 2228,2228 L - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.906, OM 422.911
    NG | 1980.11-1987.05 - 2233 - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.952, OM 422.954, OM 422.957
    NG | 1980.11-1987.05 - 2233 S - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.957, OM 422.958
    NG | 1973.08-1996.09 - 2233,2233 L - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.952, OM 422.954, OM 422.957, OM 422.958
    NG | 1986.03-1989.07 - 2235 K - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950
    NG | 1973.08-1996.09 - 2235 S, 2235 LS - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950
    NG | 1973.08-1996.09 - 2235,2235 L - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950
    NG | 1982.09-1991.03 - 2236 - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.905, OM 423.908
    NG | 1984.12-1991.03 - 2236 S - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.905, OM 423.908
    NG | 1981.01-1986.12 - 2238 S - 14618ccm, 375pk, 276KW - OM 422.953, OM 422.955, OM 422.959
    NG | 1973.08-1996.09 - 2238,2238 L - 14618ccm, 375pk, 276KW - OM 422.953, OM 422.955, OM 422.959
    NG | 1985.10-1989.07 - 2244 S - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 442.951
    NG | 1973.08-1996.09 - 2244,2244 L - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 442.951, OM 442.953, OM 442.980
    NG | 1981.10-1990.10 - 2422 - 10964ccm, 224pk, 165KW - OM 421.905
    NG | 1981.10-1991.03 - 2422 K - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.905
    NG | 1985.04-1991.03 - 2425 - 14618ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909
    NG | 1973.08-1996.09 - 2428 - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.911, OM 422.913, OM 422.916
    NG | 1980.10-1996.09 - 2433 - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.954, OM 422.957
    NG | 1980.11-1991.03 - 2433 - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.954, OM 422.957
    NG | 1973.08-1996.09 - 2438 - 14618ccm, 375pk, 276KW - OM 422.953, OM 422.955, OM 422.959
    NG | 1980.11-1990.06 - 2438 L - 14618ccm, 375pk, 276KW - OM 422.955, OM 422.959
    NG | 1973.08-1996.09 - 2444 LS - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 442.951, OM 442.953, OM 442.980
    NG | 1973.08-1996.09 - 2444 LS - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 442.951, OM 442.953, OM 442.980
    NG | 1980.01-1991.03 - 2528 A - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.911, OM 422.907, OM 422.916
    NG | 1980.01-1991.03 - 2528 AK - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.911, OM 422.913, OM 422.907, OM 422.916
    NG | 1981.10-1991.03 - 2536 AK - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.907, OM 423.905
    NG | 1981.10-1991.03 - 2536 AK - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950, OM 442.952, OM 442.962
    NG | 1980.02-1991.03 - 2628 - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.911
    NG | 1980.02-1991.03 - 2628 A - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.913, OM 422.907, OM 422.916
    NG | 1990.01-1991.03 - 2628 A - 18270ccm, 450pk, 331KW - OM 443.940
    NG | 1980.02-1991.03 - 2628 AK - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.913
    NG | 1980.02-1991.03 - 2628 AS - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.913, OM 422.907
    NG | 1980.02-1989.08 - 2628 B - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.911
    NG | 1980.02-1991.03 - 2628 K - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.911
    NG | 1980.02-1991.03 - 2628 S - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.911
    NG | 1982.05-1987.05 - 2633 - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.952, OM 422.954, OM 422.957
    NG | 1982.05-1987.05 - 2633 S - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.952, OM 422.954, OM 422.956
    NG | 1986.04-1991.03 - 2635 - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950, OM 442.952
    NG | 1987.09-1991.03 - 2635 A - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.962
    NG | 1987.09-1991.03 - 2635 AK - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.962
    NG | 1987.09-1991.03 - 2635 AS - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.962
    NG | 1986.04-1991.03 - 2635 S - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950, OM 442.952
    NG | 1981.11-1991.03 - 2636 - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.905
    NG | 1981.11-1991.03 - 2636 A - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.907
    NG | 1981.11-1991.03 - 2636 AK - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.907
    NG | 1981.11-1991.03 - 2636 AS - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.907
    NG | 1981.11-1991.03 - 2636 K - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.905
    NG | 1981.11-1991.03 - 2636 S - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.905
    NG | 1981.01-1986.12 - 2638 - 14618ccm, 375pk, 276KW - OM 422.953, OM 422.955, OM 422.959
    NG | 1981.01-1986.12 - 2638 S - 14600ccm, 375pk, 276KW - OM 422.953, OM 422.955
    NG | 1973.08-1996.09 - 2644 - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 442.951, OM 442.953, OM 442.980
    NG | 1985.10-1990.02 - 2644 S - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 442.953, OM 442.980
    NG | 1983.08-1991.03 - 3025 B - 14618ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909, OM 422.912
    NG | 1985.12-1987.07 - 3025 B - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.920, OM 422.919
    NG | 1985.04-1991.03 - 3025 K - 14618ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909
    NG | 1985.12-1987.07 - 3025 K - 14618ccm, 250pk, 184KW - OM 422.920
    NG | 1980.02-1991.03 - 3028 - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.911
    NG | 1985.12-1987.07 - 3028 B - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.919
    NG | 1985.12-1987.07 - 3028 K - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.919
    NG | 1982.05-1987.05 - 3033 - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.954, OM 422.957
    NG | 1981.11-1991.03 - 3036 - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.905, OM 423.908
    NG | 1981.01-1986.12 - 3038 - 14618ccm, 375pk, 276KW - OM 422.953, OM 422.955, OM 422.959
    NG | 1987.07-1991.03 - 3228 B - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.919, OM 422.921
    NG | 1987.07-1991.03 - 3228 K - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.919, OM 422.921
    NG | 1988.07-1994.08 - 3235 - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944
    NG | 1985.09-1994.08 - 3250 A - 18273ccm, 500pk, 368KW - OM 423.950, OM 423.951
    NG | 1985.09-1994.08 - 3250 AF - 18273ccm, 500pk, 368KW - OM 423.950, OM 423.951
    NG | 1980.02-1991.03 - 3328 - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.911, OM 422.913
    NG | 1980.02-1991.03 - 3328 B - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.911, OM 422.913, OM 422.907, OM 422.916
    NG | 1982.07-1987.07 - 3328 B - 14600ccm, 280pk, 206KW - OM 422.919, OM 422.914
    NG | 1982.07-1987.07 - 3328 K - 14600ccm, 280pk, 206KW - OM 422.919, OM 422.914
    NG | 1982.12-1991.11 - 3333 - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.954
    NG | 1982.12-1991.11 - 3333 B - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.954
    NG | 1982.12-1991.11 - 3333 K - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.954
    NG | 1986.04-1991.03 - 3335 - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950, OM 442.952
    NG | 1986.04-1991.03 - 3335 A - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.962
    NG | 1982.12-1991.11 - 3336 - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.907, OM 423.905
    NG | 1981.11-1991.03 - 3336 A - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.907, OM 423.905
    NG | 1981.11-1991.03 - 3336 A - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950, OM 442.952
    NG | 1986.09-1991.11 - 3336 AK - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.907
    NG | 1982.12-1991.11 - 3336 B - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.907
    NG | 1982.12-1991.11 - 3336 K - 18373ccm, 355pk, 261KW - OM 423.905
    NG | 1982.12-1991.11 - 3336 S - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.905
    NG | 1981.01-1986.12 - 3338 - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950
    NG | 1982.07-1987.07 - 3528 - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.919
    NG | 1987.07-1989.09 - 3528 B - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.919
    NG | 1982.07-1987.07 - 3528 K - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.919
    NG | 1987.07-1989.09 - 3528 K - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.919
    NG | 1987.09-1990.02 - 3535 AK - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.950, OM 442.952
    NG | 1987.09-1989.01 - 3535 K - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.950, OM 442.959
    NG | 1982.12-1991.11 - 3536 K - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.907
    NG | 1973.08-1996.09 - 3544 - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 442.951, OM 442.953, OM 442.980
    NG | 1973.08-1996.09 - 3544 S - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 442.951, OM 442.980
    NG | 1981.11-1991.03 - 3836 AK - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.907
    NG | 1985.09-1994.08 - 3850 A - 18273ccm, 486pk, 368KW - OM 423.950
    O 302
    O 302 | 1964.11-1975.11 - O 302 - 5675ccm, 130pk, 96KW - OM 352.980, OM 352.993
    O 302 | 1964.11-1975.12 - O 302 - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.908, OM 481.904
    O 303
    O 303 | 1980.01-1992.09 - O 303 - 10964ccm, 218pk, 160KW - OM 421.908
    O 303 | 1980.01-1992.09 - O 303 - 10964ccm, 224pk, 165KW - OM 421.908
    O 303 | 1980.01-1989.01 - O 303 - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.908
    O 303 | 1980.01-1987.09 - O 303 - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.908, OM 422.917
    O 303 | 1980.01-1992.09 - O 303 - 10964ccm, 224pk, 165KW - OM 421.908
    O 303 | 1980.01-1987.09 - O 303 - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.908, OM 422.917
    O 303 | 1980.08-1987.09 - O 303 - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.951, OM 422.963
    O 303 | 1985.11-1989.04 - O 303 - 10964ccm, 260pk, 191KW - OM 421.951, OM 441.950
    O 303 | 1987.09-1992.09 - O 303 - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.955, OM 442.961, OM 442.954, OM 442.960
    O 303 | 1987.12-1992.09 - O 303 - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 441.950, OM 441.953
    O 304
    O 304 | 1990.01-heden - O304 - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.994
    O 330
    O 330 | 1990.01-heden - O 330 - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.955, OM 442.961
    O 340
    O 340 | 1991.01-1995.06 - O 340 - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.994, OM 441.995
    O 403
    O 403 | 2003.01-heden - O 403 RHD - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.938
    O 403 | 2003.01-heden - O 403 SHD - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.980, OM 445.934
    O 404
    O 404 | 1991.01-1999.12 - O 404 - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.996
    O 404 | 1991.09-1999.10 - O 404 - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.980, OM 445.934
    O 404 | 1991.09-1999.10 - O 404 - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.980, OM 445.934
    O 404 | 1994.09-1999.10 - O 404 - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.938
    O 404 | 1994.09-1999.10 - O 404 - 10964ccm, 290pk, 213KW - OM 445.935
    O 404 | 1994.09-1999.10 - O 404 - 10964ccm, 290pk, 213KW - OM 445.935
    O 404 | 1994.09-1999.10 - O 404 - 10964ccm, 290pk, 213KW - OM 445.935
    O 404 | 1994.09-1999.10 - O 404 - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.938, OM 446.934
    O 404 | 1994.09-1999.10 - O 404 - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.938
    OH
    OH | 1970.01-heden - 1622, 1622 L - 10964ccm, 216pk, 159KW - OM 421.910
    OH | 1970.01-heden - 1625, 1625 L - 14618ccm, 250pk, 184KW - OM 422.915
    OH | 1970.01-heden - 1628, 1628 L - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.918
    OH | 1970.01-heden - 1634 L - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 445.934
    OH | 1970.01-heden - 1634 L - 14618ccm, 340pk, 250KW - OM 440.945
    OH | 1970.01-heden - 1829L - 10964ccm, 290pk, 213KW - OM 445.935
    SK
    SK | 1989.08-1994.08 - 1735 AK - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.942, OM 442.966
    SK | 1988.07-1994.08 - 1735 K - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.964, OM 442.976, OM 440.940
    SK | 1987.07-1996.09 - 1735 S,1735 LS - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.964, OM 442.976
    SK | 1987.07-1996.09 - 1735,1735 L - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.964, OM 442.976
    SK | 1987.07-1996.09 - 1748 S,1748 LS - 14618ccm, 492pk, 362KW - OM 442.985, OM 442.989
    SK | 1987.07-1996.09 - 1748,1748 L - 14618ccm, 492pk, 362KW - OM 442.985, OM 442.989
    SK | 1994.01-1996.09 - 1831 AK - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.930
    SK | 1992.07-1996.09 - 1831 K - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.993, OM 441.986, OM 445.929, OM 445.937
    SK | 1987.07-1996.09 - 1831 S,1831 LS - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.929, OM 445.937
    SK | 1987.07-1996.09 - 1831,1831 L - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.929, OM 445.937
    SK | 1988.07-1993.09 - 1834 AK - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.989
    SK | 1987.07-1996.09 - 1834 S,1834 LS - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.986, OM 445.920, OM 445.939, OM 441.996
    SK | 1987.07-1996.09 - 1834,1834 L - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.986, OM 445.920, OM 445.939, OM 441.996
    SK | 1994.01-1996.09 - 1838 AK - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.927
    SK | 1995.06-1996.09 - 1838 K - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.924
    SK | 1987.07-1996.09 - 1838 S,1838 LS - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.924, OM 446.925
    SK | 1987.07-1996.09 - 1838,1838 L - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.924, OM 446.925
    SK | 1987.07-1996.09 - 1844 S,1844 LS - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.978, OM 440.970, OM 446.922
    SK | 1987.07-1996.09 - 1844,1844 L - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.978, OM 440.970, OM 446.922
    SK | 1988.07-1994.08 - 1850 K - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997
    SK | 1987.07-1996.09 - 1850 LAS - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.985, OM 440.973, OM 442.992
    SK | 1987.07-1996.09 - 1850 S,1850 LS - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.985, OM 442.989, OM 440.973, OM 442.992
    SK | 1987.07-1996.09 - 1850,1850 L - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.985, OM 442.989, OM 440.973, OM 442.992
    SK | 1996.01-1996.09 - 1853 AK - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.920, OM 446.946
    SK | 1987.07-1996.09 - 1853 S,1853 LS - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.920
    SK | 1987.07-1996.09 - 1853,1853 L - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.920
    SK | 1988.07-1994.08 - 1929 A - 18270ccm, 462pk, 340KW - OM 443.940
    SK | 1989.05-1994.08 - 1935 - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.976, OM 442.966, OM 442.943, OM 442.971
    SK | 1989.05-1994.08 - 1935 AK - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.942, OM 442.966, OM 442.971, OM 442.978, OM 442.972
    SK | 1989.05-1994.08 - 1935 AS - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.942, OM 442.966, OM 442.978
    SK | 1989.05-1994.08 - 1935 K - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.964, OM 440.940, OM 442.943, OM 442.977
    SK | 1989.05-1994.08 - 1935 S - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.976, OM 442.943
    SK | 1988.07-1994.08 - 1945 AK - 18270ccm, 462pk, 340KW - OM 443.940
    SK | 1988.09-1992.07 - 1948 - 14618ccm, 492pk, 362KW - OM 442.985, OM 442.989, OM 442.982, OM 442.984
    SK | 1994.01-1996.09 - 2024 - 10964ccm, 245pk, 180KW - OM 445.924
    SK | 1994.01-1996.09 - 2024 AK - 10964ccm, 245pk, 180KW - OM 445.925
    SK | 1994.01-1996.09 - 2024 K - 10964ccm, 245pk, 180KW - OM 445.924
    SK | 1993.02-1996.09 - 2027 AK - 10964ccm, 272pk, 200KW - OM 445.933
    SK | 1992.03-1996.09 - 2031 A - 12760ccm, 435pk, 320KW - OM 440.979
    SK | 1994.01-1996.09 - 2031 A - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.927
    SK | 1994.01-1996.09 - 2031 A - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.930
    SK | 1992.03-1996.09 - 2031 K - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.929
    SK | 1992.12-1996.09 - 2038 - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.925, OM 446.927
    SK | 1994.01-1996.09 - 2038 AS - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.927
    SK | 1992.01-1996.09 - 2044 - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.978, OM 440.970, OM 446.922
    SK | 1994.01-1996.09 - 2044 AS - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.979, OM 440.970
    SK | 1992.01-1996.09 - 2044 S - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.970, OM 446.922
    SK | 1991.01-1996.09 - 2050 - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.920, OM 442.997, OM 442.985, OM 442.989, OM 442.992
    SK | 1991.01-1996.09 - 2050 S - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.920, OM 440.976, OM 442.997, OM 442.985, OM 442.989, OM 442.992
    SK | 1992.01-1996.09 - 2055 AF - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997
    SK | 1987.07-1996.09 - 2429 - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.916
    SK | 1987.07-1996.09 - 2434 L - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.989, OM 441.986
    SK | 1987.07-1996.09 - 2435 - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.962, OM 442.944, OM 442.963, OM 442.976, OM 442.942, OM 442.966, OM 442.978, OM 440.941, OM 440.942
    SK | 1988.07-1994.08 - 2435 - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.964, OM 442.976, OM 442.943, OM 442.965
    SK | 1988.07-1994.08 - 2435 K - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.964, OM 440.940, OM 442.943, OM 442.965
    SK | 1987.07-1996.09 - 2435 LS - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.976
    SK | 1988.07-1994.08 - 2435 S - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.964, OM 442.976, OM 440.940, OM 442.943, OM 442.965
    SK | 1987.07-1996.09 - 2435 S,2435 LS - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.964, OM 442.976, OM 442.943, OM 442.965, OM 442.968
    SK | 1987.07-1996.09 - 2435 S,2435 LS - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.964, OM 442.976, OM 442.943, OM 442.965, OM 442.968
    SK | 1987.07-1996.09 - 2435,2435 L - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.964, OM 442.976, OM 442.943, OM 442.965, OM 442.968
    SK | 1988.07-1992.07 - 2448 - 14618ccm, 492pk, 362KW - OM 442.985, OM 442.992
    SK | 1988.07-1992.07 - 2448 LS - 14618ccm, 492pk, 362KW - OM 442.985, OM 442.989, OM 442.984
    SK | 1988.07-1992.07 - 2448 S - 14618ccm, 492pk, 362KW - OM 442.985, OM 442.989, OM 442.992
    SK | 1987.07-1996.09 - 2448,2448 L - 14618ccm, 492pk, 362KW - OM 442.985, OM 442.989, OM 442.984
    SK | 1991.05-1996.09 - 2531 - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.930
    SK | 1987.07-1996.09 - 2531, 2531 L - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.930, OM 445.929, OM 445.937
    SK | 1987.07-1996.09 - 2534, 2534 L - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.986, OM 445.920, OM 445.939, OM 441.996
    SK | 1991.03-1996.09 - 2538 - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.978, OM 440.970, OM 440.980
    SK | 1994.01-1996.09 - 2538 - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.924, OM 446.925
    SK | 1994.01-1996.09 - 2538 K, 2538 LK - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.924, OM 446.925
    SK | 1987.07-1996.09 - 2538 S,2538 LS - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.924, OM 446.925, OM 446.928, OM 446.929
    SK | 1987.07-1996.09 - 2538,2538 L - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.924, OM 446.925
    SK | 1994.01-1996.09 - 2544 - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.978, OM 440.970
    SK | 1992.01-1996.09 - 2544 LS - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.978, OM 440.970, OM 446.942
    SK | 1988.07-1994.08 - 2544 S - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.970
    SK | 1992.01-1996.09 - 2544, 2544 L - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.978, OM 440.970, OM 446.922
    SK | 1987.07-1996.09 - 2544,2544 L - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.978, OM 440.970, OM 446.922
    SK | 1987.07-1996.09 - 2550 - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.989
    SK | 1991.01-1996.09 - 2550 - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 440.973, OM 440.971
    SK | 1987.07-1996.09 - 2550 K - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.989, OM 440.971, OM 440.981
    SK | 1991.01-1996.09 - 2550 S, 2550 LS - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.920, OM 442.997, OM 440.973, OM 440.971, OM 442.998
    SK | 1987.07-1996.09 - 2550,2550 L - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.920, OM 442.997, OM 440.973, OM 440.971, OM 442.998
    SK | 1996.01-1996.09 - 2553 S, 2553 LS - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.920
    SK | 1987.07-1996.09 - 2553,2553 L - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.920
    SK | 1988.07-1994.08 - 2629 - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.959
    SK | 1988.07-1994.08 - 2629 A - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.970
    SK | 1988.07-1994.08 - 2629 A - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.989, OM 440.971
    SK | 1988.07-1994.08 - 2629 A - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.959, OM 442.942, OM 442.966
    SK | 1988.07-1994.08 - 2629 A - 18270ccm, 462pk, 340KW - OM 443.940
    SK | 1988.07-1994.08 - 2629 AK - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.959, OM 442.942, OM 442.966
    SK | 1988.07-1994.08 - 2629 AK - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.970
    SK | 1988.07-1994.08 - 2629 AK - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.989, OM 440.971
    SK | 1988.07-1994.08 - 2629 AS - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.989
    SK | 1988.07-1994.08 - 2629 K - 14618ccm, 492pk, 362KW - OM 442.989
    SK | 1992.06-1996.09 - 2631 - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 445.920, OM 445.930, OM 445.929, OM 441.998, OM 445.931
    SK | 1994.01-1996.09 - 2631 A - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.930
    SK | 1994.01-1996.09 - 2631 AK, 2634 AK - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.930
    SK | 1988.07-1994.08 - 2631 K - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.929, OM 441.998
    SK | 1992.06-1996.09 - 2631 S - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 445.930, OM 445.929, OM 441.998, OM 445.931
    SK | 1992.06-1996.09 - 2634 - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 445.920
    SK | 1992.06-1996.09 - 2634 S - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.986
    SK | 1988.07-1994.08 - 2635 - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.964, OM 442.976, OM 442.966
    SK | 1991.01-1994.08 - 2635 - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997
    SK | 1990.02-1994.08 - 2635 A - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.942, OM 442.966, OM 442.972
    SK | 1991.12-1994.08 - 2635 A - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.970
    SK | 1990.02-1994.08 - 2635 AK - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.942, OM 442.966, OM 442.972, OM 440.941, OM 440.942
    SK | 1990.02-1994.08 - 2635 AK - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.989, OM 440.973, OM 440.971
    SK | 1990.02-1996.09 - 2635 AS - 14618ccm, 492pk, 362KW - OM 442.989
    SK | 1992.02-1994.08 - 2635 AS - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.942, OM 442.966, OM 442.972, OM 440.941, OM 440.942
    SK | 1988.07-1994.08 - 2635 K - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.964, OM 440.940, OM 442.966
    SK | 1988.07-1994.08 - 2635 K - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.989, OM 442.994
    SK | 1991.07-1994.08 - 2635 K - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.970
    SK | 1988.07-1994.08 - 2635 S - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.944, OM 442.964, OM 440.940, OM 442.966
    SK | 1988.07-1994.08 - 2635 S - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.989, OM 442.994
    SK | 1991.09-1996.09 - 2638 A, LA - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.927
    SK | 1991.09-1996.09 - 2638 A, LA - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.979, OM 440.970
    SK | 1994.01-1996.09 - 2638 AK - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.927
    SK | 1994.01-1996.09 - 2638 AS - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.927
    SK | 1991.09-1996.09 - 2638 K - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.924, OM 446.925, OM 440.990, OM 446.926
    SK | 1991.09-1996.09 - 2638, 2638 L - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.924, OM 446.925, OM 440.990, OM 446.926
    SK | 1992.01-1996.09 - 2644 A - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.979, OM 440.970, OM 446.936
    SK | 1992.01-1996.09 - 2644 S - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.970, OM 446.922
    SK | 1992.01-1996.09 - 2644, 2644 L - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.978, OM 440.970, OM 446.922
    SK | 1990.02-1996.09 - 2645 AS - 14618ccm, 492pk, 362KW - OM 442.989
    SK | 1990.02-1994.08 - 2648 AK - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.989, OM 440.973
    SK | 1988.07-1994.08 - 2648 AS - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.989
    SK | 1988.12-1992.07 - 2648 S - 14618ccm, 447pk, 329KW - OM 442.983
    SK | 1988.12-1992.07 - 2648 S - 14618ccm, 492pk, 362KW - OM 442.985, OM 442.989, OM 442.992, OM 442.994
    SK | 1987.07-1996.09 - 2650 A - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 440.982
    SK | 1988.07-1994.08 - 2650 AK - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.989, OM 440.971
    SK | 1994.01-1996.09 - 2650 AS - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.989, OM 440.982, OM 440.971
    SK | 1988.07-1994.08 - 2650 K - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.989, OM 442.994
    SK | 1992.07-1996.09 - 2650 S - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 440.973, OM 440.971
    SK | 1992.07-1996.09 - 2650, 2650 L - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.997, OM 442.989, OM 440.973, OM 440.981
    SK | 1995.09-1996.09 - 2653 , 2653 L - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.920
    SK | 1992.07-1996.09 - 2653 AK - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.946
    SK | 1994.01-1996.09 - 3050 - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.933
    SK | 1993.12-1996.09 - 3053 S - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 440.976
    SK | 1990.10-1992.07 - 3233 B - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.982, OM 441.985
    SK | 1990.10-1992.07 - 3233 K - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.982
    SK | 1992.02-1996.09 - 3234 B - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 445.922, OM 441.988, OM 441.990, OM 441.992
    SK | 1992.02-1996.09 - 3234 K - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 445.922, OM 441.988, OM 441.990, OM 441.992
    SK | 1988.07-1994.08 - 3235 - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.976
    SK | 1988.10-1992.07 - 3235 - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.959, OM 442.944, OM 442.963, OM 442.976
    SK | 1987.07-1992.07 - 3235 K - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.950, OM 442.952, OM 442.959
    SK | 1987.07-1996.09 - 3235 L - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.944, OM 442.963, OM 442.976
    SK | 1987.07-1996.09 - 3236 A - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.909
    SK | 1991.03-1996.09 - 3238 - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.924
    SK | 1991.03-1996.09 - 3238 - 18273ccm, 355pk, 261KW - OM 423.907, OM 423.905
    SK | 1987.07-1996.09 - 3238 L - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.924, OM 446.925, OM 446.927
    SK | 1994.01-1996.09 - 3238, 3238 L - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.926
    SK | 1994.01-1996.09 - 3244 - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.970, OM 440.980, OM 446.939
    SK | 1987.07-1996.09 - 3244 L - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.970, OM 446.922
    SK | 1987.07-1996.09 - 3248 - 14618ccm, 480pk, 353KW - OM 442.985, OM 442.984
    SK | 1987.07-1996.09 - 3250 L - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 440.975, OM 442.997, OM 440.973, OM 440.971
    SK | 1996.01-1996.09 - 3253, 3253 L - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.920, OM 446.933, OM 446.945
    SK | 1993.10-1996.09 - 3534 K - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 445.922, OM 441.988
    SK | 1988.07-1994.08 - 3535 - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.959, OM 442.944, OM 442.964, OM 442.942, OM 442.966
    SK | 1990.02-1994.08 - 3535 AK - 14618ccm, 362pk, 266KW - OM 442.946, OM 442.957
    SK | 1988.10-1994.08 - 3535 B - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.959, OM 442.945
    SK | 1988.10-1994.08 - 3535 B - 14618ccm, 492pk, 362KW - OM 442.989
    SK | 1987.07-1996.09 - 3535 K - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.942, OM 442.966
    SK | 1988.10-1994.08 - 3535 K - 14618ccm, 366pk, 269KW - OM 442.959, OM 442.945
    SK | 1988.10-1994.08 - 3535 K - 14618ccm, 492pk, 362KW - OM 442.989
    SK | 1988.07-1994.08 - 3535 S - 14618ccm, 354pk, 260KW - OM 442.944, OM 442.964, OM 440.940
    SK | 1991.03-1996.09 - 3538 - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.926, OM 440.987
    SK | 1991.09-1996.09 - 3538 - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.924, OM 440.990, OM 446.926
    SK | 1994.01-1996.09 - 3538 AK - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.926, OM 446.930, OM 446.931
    SK | 1994.01-1996.09 - 3538 K - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.926, OM 446.930
    SK | 1992.01-1996.09 - 3544 - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.978, OM 440.970, OM 446.922
    SK | 1991.03-1996.09 - 3544 AK - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.970, OM 440.980, OM 440.985
    SK | 1991.03-1996.09 - 3544 K - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.970
    SK | 1992.05-1996.09 - 3548 - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 440.975, OM 442.993
    SK | 1992.05-1996.09 - 3550 - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 440.975, OM 440.976, OM 442.993, OM 442.997
    SK | 1991.03-1996.09 - 3550 K - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 440.975, OM 442.997, OM 440.982
    SK | 1992.05-1996.09 - 3550 S, 3553 S - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 440.975, OM 442.993, OM 442.997
    SK | 1992.04-1996.09 - 3553 S - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.933
    SK | 1994.01-1996.09 - 3553, 3553 L - 14618ccm, 530pk, 390KW - OM 446.920
    SK | 1987.07-1996.09 - 4050 A - 18273ccm, 500pk, 368KW - OM 423.950
    SK | 1987.07-1996.09 - 4050 A - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 440.975
    SK | 1991.12-1994.08 - 4844 - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.979, OM 440.970
    SK | 1991.03-1996.09 - 4844 K - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 440.984, OM 446.940
    SK | 1987.07-1996.09 - 4850 A - 18273ccm, 500pk, 368KW - OM 423.950
    TOURISMO
    TOURISMO (O 350) | 1995.08-heden - Tourismo - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.938
    TOURISMO (O 350) | 1995.08-heden - Tourismo RHD, SHD - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.980, OM 445.934
    NEOPLAN
    Cityliner
    Cityliner | 1991.11-heden - N 122/3 - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.952, OM 422.951
    Cityliner | 1973.04-heden - N 217/3 - 14618ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909, OM 422.912
    Cityliner | 1973.04-heden - N 217/3 - 14618ccm, 280pk, 206KW - OM 422.905, OM 422.906, OM 422.907
    Jetliner
    Jetliner | 1990.09-1993.09 - N 216 - 14618ccm, 250pk, 184KW - OM 422.909, OM 422.912
    Megaliner
    Megaliner | 1993.01-heden - N 128/4 - 14618ccm, 503pk, 370KW - OM 442.998
    Skyliner
    Skyliner | 1990.09-heden - N 122/3 - 14618ccm, 330pk, 243KW - OM 422.952, OM 422.951
    Transliner
    Transliner | 1988.12-heden - N 316 - 10964ccm, 313pk, 230KW - OM 441.997
    Transliner | 1988.12-heden - N 316 - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.980
    Transliner | 1992.09-heden - N 316 - 11967ccm, 373pk, 274KW - D 2866 LOH 07, D 2866 KOH/373
    SETRA
    Series 300
    Series 300 | 1991.09-2002.02 - S312HD, S315H, S315GT, S315HD, S315HDH - 10964ccm, 340pk, 250KW - OM 441.961
    Series 300 | 1991.09-2002.02 - S315GT, S315GT-HD, S315HD, S315HDH - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.930, OM 446.931
    Series 300 | 1996.01-heden - S315GT-HD, S315HD, S315HDH - 10964ccm, 290pk, 213KW - OM 445.935
    Series 300 | 1991.09-2002.02 - S316HDS, S317GT-HD, S317HD, S317HDH - 14618ccm, 381pk, 280KW - OM 446.924, OM 446.930, OM 446.931
    Series 300 | 1991.09-2002.02 - S317GT-HD, S317HD, S317HDH, S319GT-HD - 14618ccm, 435pk, 320KW - OM 442.980
  • Origineel nummers

    442 011 02 10MERCEDES-BENZ
    444 011 01 10MERCEDES-BENZ
    444 011 02 10MERCEDES-BENZ
    A 442 011 02 10MERCEDES-BENZ
    A 444 011 01 10MERCEDES-BENZ
    A 444 011 02 10MERCEDES-BENZ
  • Fabrikant

    KS Kolbenschmidt

    KS Kolbenschmidt staat ook wel bekend onder de naam Rheinmetall-automotive. 
    Rheinmetall-automotive behoort tot 's werelds meest vooraanstaande makers en ontwikkelingspartners van systeemcomponenten voor de basismotor. 
    KS Kolbenschmidt biedt onder andere Zuigers, Waterpompen en Nokkenassen.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,