Cilindervoering

Productnummer: 1286931 Fabrikantcode: 89900110 EAN: 4028977848711

€  89,71

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Vul uw chassisnummer (VIN) in of selecteer handmatig

Of selecteer hier uw auto

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Geef hier uw chassisnummer (VIN) in:
info
U kunt achterop uw kenteken bewijs uw chassisnummer terugvinden.

Vlaams search

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Buitendiameter [mm]152
    Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2Natte cilinderbus
    Aantal3
    VerwerkingEindbewerking uitgevoerd
    Flens Ø [mm]161,6
    Garantie2 jaar
    Componentennummer63146
    63147
    Lengte [mm]255,2
    Breedte [mm]9,96
    Verbrandingsoppervlakte [mm]1,25
    Cilinderzuiger doorsnede [mm]135

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    DT Spare Parts 7.54622
    ET ENGINETEAM VA0002
    GOETZE ENGINE 15-260050-10
    MAHLE ORIGINAL 007 WN 75 00
    MAHLE ORIGINAL 007 WN 75 01
    NE 7020430000
    WILMINK GROUP WG1937913
    WILMINK GROUP WG2153330
    WILMINK GROUP WG2136225
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG2018634
    WILMINK GROUP WG1938401
    WILMINK GROUP WG1150023
    WILMINK GROUP WG1937912
    WILMINK GROUP WG1256633
    WILMINK GROUP WG1787845
    WILMINK GROUP WG1787844
    WILMINK GROUP WG1700687
    WILMINK GROUP WG2153335
  • Toepasbaarheid

    ASTRA
    HD 7-C
    HD 7-C | 2000.01-heden - 64.50 - 12882ccm, 500pk, 367KW - F3BE0681F
    HD 7-C | 2000.01-heden - 64.50 T - 12882ccm, 500pk, 367KW - F3BE0681F
    HD 7-C | 2000.01-heden - 66.50 - 12882ccm, 500pk, 367KW - F3BE0681F
    HD 7-C | 2000.01-heden - 66.50 T - 12882ccm, 500pk, 367KW - F3BE0681F
    HD 7-C | 2000.01-heden - 84.50 - 12882ccm, 500pk, 367KW - F3BE0681F
    HD 7-C | 2000.01-heden - 86.50 - 12882ccm, 500pk, 367KW - F3BE0681F
    HD 7-C | 2000.01-heden - 88.50 - 12882ccm, 500pk, 367KW - F3BE0681F
    HD 8
    HD 8 | 2007.03-heden - 42.41 - 12882ccm, 410pk, 302KW - F3BE3681D
    HD 8 | 2007.03-heden - 42.41 T - 12882ccm, 410pk, 302KW - F3BE3681D
    HD 8 | 2005.01-heden - 44.40, 44.41 - 12882ccm, 410pk, 302KW - F3BE3681D, F3BE0681H
    HD 8 | 2007.03-heden - 44.41 T - 12882ccm, 410pk, 302KW - F3BE3681D
    HD 8 | 2007.03-heden - 64.41 - 12882ccm, 410pk, 302KW - F3BE3681D
    HD 8 | 2007.03-heden - 64.41 T - 12882ccm, 410pk, 302KW - F3BE3681D
    HD 8 | 2007.03-heden - 66.41 - 12882ccm, 410pk, 302KW - F3BE3681D
    HD 8 | 2007.03-heden - 66.41 T - 12882ccm, 410pk, 302KW - F3BE3681D
    HD 8 | 2007.03-heden - 66.54 - 12880ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    HD 8 | 2005.01-heden - 84.40, 84.41 - 12882ccm, 410pk, 302KW - F3BE3681D, F3BE0681H
    HD 8 | 2005.01-heden - 84.54 - 12882ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    HD 8 | 2005.01-heden - 86.54 - 12882ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    HD 8 | 2005.01-heden - 88.54 - 12882ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    HD 9
    HD 9 | 2011.12-heden - 42.38 - 12882ccm, 381pk, 280KW - F3BE0681G
    HD 9 | 2011.12-heden - 42.38 T - 12880ccm, 381pk, 280KW - F3BE0681G
    HD 9 | 2011.12-heden - 42.41 T, 42.42 T - 12882ccm, 420pk, 309KW - F3BE3681D, F3BE0681V
    HD 9 | 2011.12-heden - 42.41, 42.42 - 12882ccm, 420pk, 309KW - F3BE3681D, F3BE0681V
    HD 9 | 2011.12-heden - 42.44 - 12882ccm, 441pk, 324KW - F3BE3681G, F3BE0681C
    HD 9 | 2011.12-heden - 42.44 T - 12882ccm, 441pk, 324KW - F3BE3681G, F3BE0681C
    HD 9 | 2011.12-heden - 42.48 - 12882ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E, F3BE3681F
    HD 9 | 2011.12-heden - 42.48 T - 12882ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E, F3BE3681F
    HD 9 | 2011.12-heden - 44.38 - 12882ccm, 381pk, 280KW - F3BE0681G
    HD 9 | 2011.12-heden - 44.38 T - 12882ccm, 381pk, 280KW - F3BE0681G
    HD 9 | 2011.12-heden - 44.41 T, 44.42 T - 12882ccm, 420pk, 309KW - F3BE3681D, F3BE0681V
    HD 9 | 2011.12-heden - 44.41, 44.42 - 12882ccm, 420pk, 309KW - F3BE3681D, F3BE0681V
    HD 9 | 2011.12-heden - 44.44 - 12882ccm, 441pk, 324KW - F3BE3681G, F3BE0681C
    HD 9 | 2011.12-heden - 44.44 T - 12882ccm, 441pk, 324KW - F3BE3681G, F3BE0681C
    HD 9 | 2011.12-heden - 44.48 - 12882ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E, F3BE3681F
    HD 9 | 2011.12-heden - 44.48 T - 12882ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E, F3BE3681F
    HD 9 | 2011.12-heden - 64.38 - 12882ccm, 381pk, 280KW - F3BE0681G
    HD 9 | 2011.12-heden - 64.38 T - 12882ccm, 381pk, 280KW - F3BE0681G
    HD 9 | 2011.12-heden - 64.41 T, 64.42 T - 12882ccm, 420pk, 309KW - F3BE3681D, F3BE0681V
    HD 9 | 2011.12-heden - 64.41, 64.42 - 12882ccm, 420pk, 309KW - F3BE3681D, F3BE0681V
    HD 9 | 2011.12-heden - 64.44 - 12882ccm, 441pk, 324KW - F3BE3681G, F3BE0681C
    HD 9 | 2011.12-heden - 64.44 T - 12882ccm, 441pk, 324KW - F3BE3681G, F3BE0681C
    HD 9 | 2011.12-heden - 64.48 - 12882ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E, F3BE3681F
    HD 9 | 2011.12-heden - 64.48 T - 12882ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E, F3BE3681F
    HD 9 | 2011.12-heden - 64.54 - 12882ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    HD 9 | 2011.12-heden - 64.56 - 12882ccm, 560pk, 412KW - F3BE0681A, F3HFE611A
    HD 9 | 2011.12-heden - 66.38 - 12882ccm, 381pk, 280KW - F3BE0681G
    HD 9 | 2011.12-heden - 66.38 T - 12882ccm, 381pk, 280KW - F3BE0681G
    HD 9 | 2011.12-heden - 66.41 T, 66.42 T - 12882ccm, 420pk, 309KW - F3BE3681D, F3BE0681V
    HD 9 | 2011.12-heden - 66.41, 66.42 - 12882ccm, 420pk, 309KW - F3BE3681D, F3BE0681V
    HD 9 | 2011.12-heden - 66.44 - 12882ccm, 441pk, 324KW - F3BE3681G, F3BE0681C
    HD 9 | 2011.12-heden - 66.44 T - 12882ccm, 441pk, 324KW - F3BE3681G, F3BE0681C
    HD 9 | 2011.12-heden - 66.48 - 12882ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E, F3BE3681F
    HD 9 | 2011.12-heden - 66.48 T - 12882ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E, F3BE3681F
    HD 9 | 2011.12-heden - 66.54 - 12882ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    HD 9 | 2011.12-heden - 66.54 T - 12882ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    HD 9 | 2011.12-heden - 66.56 - 12882ccm, 560pk, 412KW - F3BE0681A
    HD 9 | 2011.12-heden - 66.56 T - 12882ccm, 560pk, 412KW - F3BE0681A
    HD 9 | 2011.12-heden - 84.38 - 12882ccm, 381pk, 280KW - F3BE0681G
    HD 9 | 2011.12-heden - 84.41, 84.42 - 12882ccm, 420pk, 309KW - F3BE3681D, F3BE0681V
    HD 9 | 2011.12-heden - 84.44 - 12882ccm, 441pk, 324KW - F3BE3681G, F3BE0681C
    HD 9 | 2011.12-heden - 84.48 - 12882ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E, F3BE3681F
    HD 9 | 2011.12-heden - 84.54 - 12882ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    HD 9 | 2011.12-heden - 84.56 - 12882ccm, 560pk, 412KW - F3BE0681A, F3HFE611A
    HD 9 | 2011.12-heden - 86.44 - 12882ccm, 441pk, 324KW - F3BE3681G, F3BE0681C
    HD 9 | 2011.12-heden - 86.48 - 12882ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E, F3BE3681F
    HD 9 | 2011.12-heden - 86.54 - 12882ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    HD 9 | 2011.12-heden - 86.56 - 12882ccm, 560pk, 412KW - F3BE0681A
    HD 9 | 2011.12-heden - 88.44 - 12882ccm, 441pk, 324KW - F3BE0681C
    HD 9 | 2011.12-heden - 88.48 - 12882ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E, F3BE3681F
    HD 9 | 2011.12-heden - 88.54 - 12882ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    HD 9 | 2011.12-heden - 88.56 - 12882ccm, 560pk, 412KW - F3BE0681A
    IVECO
    EUROSTAR
    EUROSTAR | 1993.01-2002.02 - LD 260 E 48 Y/PS - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    EUROSTAR | 2001.01-2002.02 - LD 440 E 48 T/P - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    EUROTRAKKER
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 190 E 38 W Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 190 E 38 W Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2000.09-2004.11 - MP 190 E 44 W Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2000.09-2004.11 - MP 190 E 44 W Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 260 E 38 H Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 260 E 38 H Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 260 E 38 W Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 260 E 38 W Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2000.01-2004.11 - MP 260 E 44 H Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 260 E 44 H Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 260 E 44 W Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 260 E 44 W Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 340 E 38 H Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 340 E 38 H Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 340 E 38 HB Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 340 E 44 H Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 340 E 44 H Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 340 E 44 HB Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 380 E 38 H Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 380 E 38 H Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 380 E 38 HB Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 380 E 38 W Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 380 E 38 W Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 380 E 44 H Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 380 E 44 H Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 380 E 44 HB Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 380 E 44 W Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 380 E 44 W Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 410 E 38 H Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 410 E 38 H Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 410 E 38 HB Cursor - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 410 E 44 H Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 410 E 44 H Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 410 E 44 HB Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 440 E 38 HT Cursor - 12880ccm, 380pk, 279KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 440 E 44 HT Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 720 E 38 HT Cursor - 12880ccm, 380pk, 279KW - F3BE0681G
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 720 E 44 HT Cursor - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    EUROTRAKKER | 2001.01-2004.11 - MP 720 E 48 HT Cursor - 12880ccm, 480pk, 354KW - F3BE0681E
    STRALIS I
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 190S48 - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 260S48 - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 260S48 - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 260S54 - 12880ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 260S54 - 12880ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 260S54 - 12880ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 440S43 - 10308ccm, 430pk, 316KW - F3AE0681D
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 440S48 - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 440S48 - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 440S48 - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 440S48 - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    STRALIS I | 2006.12-heden - AS 440S50, AT 440S50 - 12882ccm, 500pk, 368KW - F3BE3681B
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 440S54 - 12880ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 440S54 - 12880ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 440S54 - 12880ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 440S54, ES 440S54 - 12880ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    STRALIS I | 2002.02-heden - AS 440S54, ES 440S54 - 12880ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    STRALIS I | 2004.10-heden - ES 440S48 - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    STRALIS I | 2004.10-heden - ES 440S54 - 12880ccm, 540pk, 397KW - F3BE0681A
    TRAKKER I
    TRAKKER I | 2004.10-2007.10 - AD 190T38 W, AT 190T38 W - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.06-2012.12 - AD 190T38 W, AT 190T38 W - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2004.10-2012.12 - AD 190T38, AT 190T38 - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2004.10-2012.12 - AD 190T38, AT 190T38 - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2004.10-2012.12 - AD 190T44 W, AD 190T45 W, AT 190T44 W, AD 190T45W - 12880ccm, 450pk, 332KW - F3BE3681C, F3BE0681C
    TRAKKER I | 2004.10-2012.12 - AD 190T44, AD 190T45, AT 190T44, AT 190T45 - 12880ccm, 450pk, 332KW - F3BE3681C, F3BE0681C
    TRAKKER I | 2004.10-heden - AD 260T38 , AT 260T38 - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 260T38 B - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 260T38 W, AT 260T38 W - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 260T38, AD 260T38 /P, AT 260T38 - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2006.03-2012.12 - AD 260T41 W, AD 380T41 W, AT 260T41 W, AT 380T41 W - 12882ccm, 410pk, 302KW - F3BE3681D
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 260T44 W, AT 260T44 W - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 260T44, AD 260T44 /P, AT 260T44 - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2006.03-2012.12 - AD 260T45 W, AD 380T45 W, AT 260T45 W, AT 380T45 W - 12880ccm, 450pk, 332KW - F3BE3681C
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 260T48, AT 260T48 - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 340T38 B, AT 34T38 B - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2006.06-2012.12 - AD 340T41 B - 12882ccm, 411pk, 302KW - F3BE3681D
    TRAKKER I | 2006.03-2012.12 - AD 340T41, AT 340T41 - 12882ccm, 410pk, 302KW - F3BE3681D
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 340T44 B, AT 340T44 B - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 340T44, AT 340T44 - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2006.06-2012.12 - AD 340T45 B - 12880ccm, 450pk, 332KW - F3BE3681C
    TRAKKER I | 2006.03-2012.12 - AD 340T45, AT 340T45 - 12880ccm, 450pk, 332KW - F3BE3681C
    TRAKKER I | 2005.06-2012.12 - AD 380T38 B - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 380T38 W, AT 380T38 W - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.01-2007.10 - AD 380T38, AT 380T38 - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 380T44 B - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2005.06-2012.12 - AD 380T44 W, AT 380T44 W - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 380T44, AT 380T44 - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 380T48, AD 380T48 - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    TRAKKER I | 2005.06-2012.12 - AD 400T38 T, AT 400T38 T - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 400T38 WT, AT 400T38 WT - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2006.03-2012.12 - AD 400T41 WT, AT 400T41 WT - 12882ccm, 410pk, 302KW - F3BE3681D
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 400T44 T, AT 400T44 T - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2005.06-2012.12 - AD 400T44 WT, AT 400T44 WT - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2006.03-2012.12 - AD 400T45 WT, AT 400T45 WT - 12880ccm, 450pk, 332KW - F3BE3681C
    TRAKKER I | 2005.02-2007.10 - AD 410T38 - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 410T38 B, AT 410T38 B - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.04-2012.12 - AD 410T38 H - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2006.03-2012.12 - AD 410T41, AT 410T41 - 12882ccm, 410pk, 302KW - F3BE3681D
    TRAKKER I | 2005.06-2012.12 - AD 410T44 B, AT 410T44 B - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2005.06-2012.12 - AD 410T44 W , AT 410T44 W - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2005.02-2007.10 - AD 410T44, AT 410T44 - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2006.03-2012.12 - AD 410T45 W - 12880ccm, 450pk, 332KW - F3BE3681C
    TRAKKER I | 2007.07-2012.12 - AD 410T45 W - 12880ccm, 450pk, 332KW - F3BE3681C
    TRAKKER I | 2006.03-2012.12 - AD 410T45, AT 410T45 - 12880ccm, 450pk, 332KW - F3BE3681C
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 410T48 B, AT 410T48 B - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    TRAKKER I | 2005.02-2007.10 - AD 410T48, AT 410T48 - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    TRAKKER I | 2006.03-2012.12 - AD 410T50, AT 410T50 - 12880ccm, 500pk, 368KW - F3BE3681B
    TRAKKER I | 2005.04-2012.12 - AD 440T38 T, AT 440T38 T - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.06-2012.12 - AD 440T44 B - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 440T44 T, AT 440T44T - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2005.06-2012.12 - AD 720T38 T, AT 720T38 T - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.06-2012.12 - AD 720T38 WT, AT 720T38 WT - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 720T44 T, AT 720T44 T - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 720T44 WT, AT 720T44 WT - 12880ccm, 440pk, 324KW - F3BE0681C
    TRAKKER I | 2005.06-2007.10 - AD 720T48 T, AT 720T48 T - 12880ccm, 480pk, 353KW - F3BE0681E
    TRAKKER I | 2005.03-2007.10 - AT 340T38 - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
    TRAKKER I | 2005.09-2007.10 - AT 340T38 W - 12880ccm, 380pk, 280KW - F3BE0681G
  • Origineel nummers

    504074958FIAT
    500337911IVECO
    504074959IVECO
    504094025IVECO
    5801506235IVECO
    99455400IVECO
    99455401IVECO
    SJ351533FEDERAL
    500054922IVECO
  • Fabrikant

    KS Kolbenschmidt

    KS Kolbenschmidt staat ook wel bekend onder de naam Rheinmetall-automotive. 
    Rheinmetall-automotive behoort tot 's werelds meest vooraanstaande makers en ontwikkelingspartners van systeemcomponenten voor de basismotor. 
    KS Kolbenschmidt biedt onder andere Zuigers, Waterpompen en Nokkenassen.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,