Pakkingsset, cilinderkop DY251 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638631 Fabrikantcode: DY251 EAN: 4044197281800

€ 119,80

€  86,26

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52136700
    AJUSA 52175300
    AJUSA 52179300
    BGA HK3564
    BGA HK9506
    BGA HK9546
    ELRING 453.870
    TRISCAN 598-50104
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 598-50112
    TRISCAN 598-5093
    WILMINK GROUP WG1087178
    WILMINK GROUP WG1090502
    WILMINK GROUP WG1166959
    WILMINK GROUP WG1167270
    WILMINK GROUP WG1167300
  • Toepasbaarheid

    OPEL
    FRONTERA A
    FRONTERA A (U92) | 1995.03-1998.10 - 2.2 i (54MWL4) - 2198ccm, 136pk, 100KW - X 22 XE
    SINTRA
    SINTRA (APV) | 1996.11-1999.04 - 2.2 i 16V (OUN16, Y94) - 2198ccm, 141pk, 104KW - X 22 XE
  • Origineel nummers

    1606919OPEL
    1606993OPEL
    1606999OPEL
    90371771OPEL
    91151559OPEL
    91151626OPEL
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DY251 Payen


-28% 119,80

86,26

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DY251 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DY251 Payen

€  86,26

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK