Pakkingsset, cilinderkop DX652 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638624 Fabrikantcode: DX652 EAN: 4044197110032

€ 249,85

€  176,30

Incl. BTW
-29%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52132100
    CORTECO 418545P
    CORTECO 418718P
    ELRING 773.480
    ELWIS ROYAL 9855561
    FAI AutoParts HS776
    GOETZE 21-27376-21/0
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 598-6047
    WILMINK GROUP WG1085636
    WILMINK GROUP WG1166926
    WILMINK GROUP WG1176897
    WILMINK GROUP WG1229801
    WILMINK GROUP WG1229940
    WILMINK GROUP WG1736276
  • Toepasbaarheid

    RENAULT
    LAGUNA I
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1995.06-2001.02 - 2.0 - 1948ccm, 140pk, 103KW - N7Q 700, N7Q 704
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1995.06-2001.03 - 2.0 16V (B56D/M) - 1948ccm, 139pk, 102KW - N7Q 700, N7Q 704
    LAGUNA I Grandtour
    LAGUNA I Grandtour (K56_) | 1995.09-2001.03 - 2.0 16V (K56D/M) - 1948ccm, 139pk, 102KW - N7Q 700, N7Q 704
    SAFRANE II
    SAFRANE II (B54_) | 1996.07-2000.12 - 2.0 16V (B54L) - 1948ccm, 136pk, 100KW - N7Q 710, N7Q 711
    VOLVO
    S40 I
    S40 I (644) | 1995.07-1999.08 - 1.8 - 1731ccm, 115pk, 85KW - B 4184 S, B 4184 S3
    S40 I (644) | 1995.07-2003.12 - 2.0 - 1948ccm, 136pk, 100KW - B 4204 S, B 4204 S2
    S40 I (644) | 1995.07-1999.08 - 2.0 - 1948ccm, 140pk, 103KW - B 4204 S
    S40 I (644) | 1997.10-2003.12 - 2.0 T - 1948ccm, 160pk, 118KW - B 4204 T
    V40 Stationwagen
    V40 Stationwagen (645) | 1995.07-1999.08 - 1.8 - 1731ccm, 115pk, 85KW - B 4184 S, B 4184 S3
    V40 Stationwagen (645) | 1995.07-2004.06 - 2.0 - 1948ccm, 136pk, 100KW - B 4204 S, B 4204 S2
    V40 Stationwagen (645) | 1995.07-1999.08 - 2.0 - 1948ccm, 140pk, 103KW - B 4204 S
    V40 Stationwagen (645) | 1997.10-2000.07 - 2.0 T - 1948ccm, 160pk, 118KW - B 4204 T
  • Origineel nummers

    7438610009RENAULT
    9855561RENAULT
    No OE setVOLVO
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DX652 Payen


-29% 249,85

176,30

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DX652 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DX652 Payen

€  176,30

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK