Pakkingsset, cilinderkop DW801 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638613 Fabrikantcode: DW801 EAN: 0613313254543

€ 228,99

€  161,58

Incl. BTW
-29%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 53006600
    ASHIKA 48-02-259
    BGA HN6367
    BLUE PRINT ADT36280
    CORTECO 418413P
    ELRING 152.780
    FAI AutoParts HS1277NH
    GLASER D31458-02
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1242059
    JAPANPARTS KG-259
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    JAPKO 48259
    TRISCAN 597-7567
    VIKTOR REINZ 02-52750-01
    WILMINK GROUP WG1001068
    WILMINK GROUP WG1147808
    WILMINK GROUP WG1167933
    WILMINK GROUP WG1179810
    WILMINK GROUP WG1190891
    WILMINK GROUP WG1229689
    WILMINK GROUP WG1241211
  • Toepasbaarheid

    TOYOTA
    DYNA 100 Open laadbak/ Chassis
    DYNA 100 Open laadbak/ Chassis (LY1_, YY1_) | 1995.05-2001.07 - 2.4 D (LY100_) - 2446ccm, 73pk, 54KW - 2L
    DYNA 100 Open laadbak/ Chassis (LY1_, YY1_) | 1995.05-2001.07 - 2.4 D (LY100_) - 2446ccm, 79pk, 58KW - 2L
    DYNA Open laadbak/ Chassis
    DYNA Open laadbak/ Chassis (LH8_) | 1987.08-1995.04 - 2.4 D (LH80_) - 2446ccm, 75pk, 55KW - 2L
    DYNA Open laadbak/ Chassis (LH8_) | 1985.08-1995.05 - 2.4 D (LH80_, LY50_, LY60_) - 2446ccm, 83pk, 61KW - 2L
    HIACE III Bestelwagen
    HIACE III Bestelwagen (_H5_, _H6_, _H7_, _H8_, _H9_) | 1982.12-1989.11 - 2.4 D (LH61, LH51) - 2446ccm, 75pk, 55KW - 2L
    HIACE III Bus
    HIACE III Bus (_H5_, _H6_, _H7_, _H8_, _H9_) | 1984.04-1989.08 - 2.4 D (LH51, LH61, LH66) - 2446ccm, 75pk, 55KW - 2L
    HIACE IV Bestelwagen
    HIACE IV Bestelwagen (__H1_, __H2_) | 1995.08-2001.08 - 2.4 D (LXH12, LXH22) - 2446ccm, 79pk, 58KW - 2L
    HIACE IV Bestelwagen (__H1_, __H2_) | 1995.08-2001.08 - 2.4 D (LXH12, LXH22) - 2446ccm, 75pk, 55KW - 2L
    HIACE IV Bestelwagen (_H1_) | 1989.09-1995.08 - 2.4 D (LH102, LH104, LH112) - 2446ccm, 78pk, 57KW - 2L
    HIACE IV Bestelwagen (_H1_) | 1989.08-2004.08 - 2.4 D (LH112) - 2446ccm, 75pk, 55KW - 2L
    HIACE IV Bestelwagen (_H1_) | 1989.09-1995.08 - 2.4 D 4WD - 2446ccm, 78pk, 57KW - 2L
    HIACE IV Bestelwagen (_H1_) | 1989.08-1999.07 - 2.4 D 4WD (LXH22_, LXH12_, LH114_, LH112_, LH104_,... - 2446ccm, 75pk, 55KW - 2L
    HIACE IV Bus
    HIACE IV Bus (__H1_, __H2_) | 1995.08-2001.08 - 2.4 D (LXH12) - 2446ccm, 75pk, 55KW - 2L
    HIACE IV Bus (__H1_, __H2_) | 1995.08-2001.08 - 2.4 D (LXH12, LXH22) - 2446ccm, 79pk, 58KW - 2L
    HIACE IV Bus (_H1_) | 1989.08-1995.08 - 2.4 D (LH102) - 2446ccm, 75pk, 55KW - 2L
    HIACE IV Bus (_H1_) | 1989.08-2004.12 - 2.4 D (LH5_, LH6_, LH7_, LH10_, LH11_) - 2446ccm, 78pk, 57KW - 2L
    HIACE IV Bus (_H1_) | 1987.08-1995.08 - 2.4 D 4WD (LH51_, LH61_, LH66_, LH71_) - 2446ccm, 75pk, 55KW - 2L
    HILUX V Pick-up
    HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) | 1988.10-1997.07 - 2.4 D (LN5_, LN85, LN90) - 2446ccm, 75pk, 55KW - 2L
    HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) | 1991.10-1997.07 - 2.4 D (LN5_, LN85_, LN90_, LN14_, LN15_) - 2446ccm, 80pk, 59KW - 2L
    HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) | 1988.09-1997.08 - 2.4 D (LN85_, LN110, Ln90) - 2446ccm, 83pk, 61KW - 2L
    HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) | 1995.03-1997.08 - 2.4 D (LN90_) - 2446ccm, 79pk, 58KW - 2L
    HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) | 1988.09-1997.08 - 2.4 D 4WD (LN1_) - 2446ccm, 83pk, 61KW - 2L
    HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) | 1994.09-1997.07 - 2.4 D 4WD (LN105_, LN108_, LN110_) - 2446ccm, 75pk, 55KW - 2L
    HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) | 1994.01-1997.12 - 2.4 D 4WD (LN110_) - 2446ccm, 79pk, 58KW - 2L
    HILUX VI Pick-up
    HILUX VI Pick-up (_N1_) | 1997.08-2005.07 - 2.4 D (LN145, LN150) - 2446ccm, 79pk, 58KW - 2L
    HILUX VI Pick-up (_N1_) | 1997.08-2001.08 - 2.4 D (LN145, LN150) - 2446ccm, 83pk, 61KW - 2L
    HILUX VI Pick-up (_N1_) | 1997.08-2005.04 - 2.4 D (LN150, LN145) - 2446ccm, 75pk, 55KW - 2L
    VOLKSWAGEN
    TARO
    TARO | 1989.06-1997.03 - 2.4 D - 2446ccm, 83pk, 61KW - 2L
    TARO | 1991.09-1994.07 - 2.4 D - 2446ccm, 80pk, 59KW - 2L
    TARO | 1994.07-1997.03 - 2.4 D - 2446ccm, 79pk, 58KW - 2L
    TARO | 1989.04-1997.03 - 2.4 D 4x4 - 2446ccm, 83pk, 61KW - 2L
    TARO | 1994.07-1997.03 - 2.4 D 4x4 - 2446ccm, 79pk, 58KW - 2L
  • Origineel nummers

    0411254071TOYOTA
    0411254072TOYOTA
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DW801 Payen


-29% 228,99

161,58

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DW801 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DW801 Payen

€  161,58

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK