Pakkingsset, cilinderkop DW641 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638603 Fabrikantcode: DW641 EAN: 0613313136252

€ 175,35

€  126,25

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52144200
    BGA HK2539
    CORTECO 417305P
    ELRING 458.571
    ELWIS ROYAL 9826593
    FAI AutoParts HS1001
    GLASER D32702-00
    TRISCAN 598-2681
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    VIKTOR REINZ 02-33045-02
    WILMINK GROUP WG1001312
    WILMINK GROUP WG1145937
    WILMINK GROUP WG1167014
    WILMINK GROUP WG1176888
    WILMINK GROUP WG1228790
    WILMINK GROUP WG1240320
  • Toepasbaarheid

    FORD
    ESCORT V
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1992.02-1995.01 - 1.8 16V XR3i - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQB
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1993.08-1995.01 - 1.8 XR3i 16V 4x4 - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQB
    ESCORT V Cabriolet
    ESCORT V Cabriolet (ALL) | 1992.02-1995.01 - 1.8 16V XR3i - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQB
    ESCORT V Turnier
    ESCORT V Turnier (ANL) | 1993.02-1995.01 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQB
    ESCORT VI
    ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-1998.10 - 1.8 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKC
    ESCORT VI Cabriolet
    ESCORT VI Cabriolet (ALL) | 1995.02-2000.08 - 1.8 16V XR3i - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQB
    ESCORT VI Cabriolet (ALL) | 1995.10-1998.08 - 1.8 16V XR3i - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKC
    ESCORT VI Sedan
    ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) | 1995.01-1999.02 - 1.8 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKC
    ESCORT VI Turnier
    ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) | 1995.01-1999.02 - 1.8 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKC
    FIESTA III
    FIESTA III (GFJ) | 1992.02-1995.12 - 1.8 XR2i 16V - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQC
    MONDEO I
    MONDEO I (GBP) | 1993.02-1996.08 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKA
    MONDEO I (GBP) | 1994.07-1996.08 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 112pk, 82KW - RKB
    MONDEO I (GBP) | 1993.02-1996.08 - 1.8 i 16V 4x4 - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKA
    MONDEO I Sedan
    MONDEO I Sedan (GBP) | 1993.02-1996.08 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKA
    MONDEO I Sedan (GBP) | 1994.01-1996.08 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 112pk, 82KW - RKB
    MONDEO I Turnier
    MONDEO I Turnier (BNP) | 1993.04-1996.08 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKA
    MONDEO I Turnier (BNP) | 1994.07-1996.08 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 112pk, 82KW - RKB
    MONDEO I Turnier (BNP) | 1993.04-1996.08 - 1.8 i 16V 4x4 - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKA
    MONDEO II
    MONDEO II (BAP) | 1996.08-2000.09 - 1.8 i - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKB, RKF, RKH, RKJ, RKK
    MONDEO II Sedan
    MONDEO II Sedan (BFP) | 1996.08-2000.09 - 1.8 i - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKB, RKF, RKH, RKJ, RKK
    MONDEO II Turnier
    MONDEO II Turnier (BNP) | 1996.08-2000.09 - 1.8 i - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKA, RKB, RKF, RKH, RKJ, RKK
    ORION III
    ORION III (GAL) | 1992.01-1993.12 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQB
  • Origineel nummers

    5028415FORD
    938X6014BAFORD
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DW641 Payen


-28% 175,35

126,25

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DW641 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DW641 Payen

€  126,25

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK