Pakkingsset, cilinderkop DT693 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638547 Fabrikantcode: DT693 EAN: 0613313468483

€ 231,90

€  163,63

Incl. BTW
-29%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Zonder ventielsteelpakking. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Zonder asdichtring-krukas. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Zonder ventielsteelpakking
    Zonder asdichtring-krukas
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52109100
    AJUSA 52134900
    BBR Automotive 001-10-21655
    BGA HK3538
    CORTECO 418633P
    CORTECO 418634P
    ELRING 147.600
    ELRING 444.370
    ELRING 445.300
    FAI AutoParts HS838
    GOETZE 21-26706-22/0
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 598-1748
    TRISCAN 598-1767
    WILMINK GROUP WG1085006
    WILMINK GROUP WG1085220
    WILMINK GROUP WG1096690
    WILMINK GROUP WG1166729
    WILMINK GROUP WG1166945
    WILMINK GROUP WG1179713
    WILMINK GROUP WG1192745
    WILMINK GROUP WG1229880
    WILMINK GROUP WG1229881
  • Toepasbaarheid

    BMW
    3
    3 (E36) | 1995.05-1998.11 - 323 i - 2494ccm, 170pk, 125KW - M52 B25 (256S3)
    3 (E36) | 1995.01-1998.04 - 328 i - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1)
    3 Cabriolet
    3 Cabriolet (E36) | 1995.05-1999.11 - 323 i - 2494ccm, 170pk, 125KW - M52 B25 (256S3)
    3 Cabriolet (E36) | 1995.01-1999.11 - 328 i - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1)
    3 Coupé
    3 Coupé (E36) | 1995.05-1999.04 - 323 i - 2494ccm, 170pk, 125KW - M52 B25 (256S3)
    3 Coupé (E36) | 1995.01-1999.04 - 328 i - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1)
    3 Touring
    3 Touring (E36) | 1995.02-1999.04 - 328 i - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1)
    7
    7 (E38) | 1995.08-2001.11 - 728 i, iL - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1), M52 B28 (286S2)
  • Origineel nummers

    11121740984BMW
    11129064467BMW
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DT693 Payen


-29% 231,90

163,63

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DT693 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DT693 Payen

€  163,63

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK