Pakkingsset, cilinderkop DT482 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638540 Fabrikantcode: DT482 EAN: 0613313135811

€ 142,18

€  102,37

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52092800
    BGA HK7311
    CORTECO 417952P
    FAI AutoParts HS457
    GLASER D31457-00
    TRISCAN 598-2661
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    VIKTOR REINZ 02-28415-02
    WILMINK GROUP WG1001065
    WILMINK GROUP WG1090469
    WILMINK GROUP WG1102606
    WILMINK GROUP WG1166601
    WILMINK GROUP WG1229280
  • Toepasbaarheid

    FORD
    SCORPIO I
    SCORPIO I (GAE, GGE) | 1989.05-1994.09 - 2.0 i - 1998ccm, 120pk, 88KW - N9D
    SCORPIO I (GAE, GGE) | 1992.11-1994.09 - 2.0 i - 1998ccm, 116pk, 85KW - N9F
    SCORPIO I Sedan
    SCORPIO I Sedan (GGE) | 1989.05-1994.09 - 2.0 i - 1998ccm, 120pk, 88KW - N9D
    SCORPIO I Sedan (GGE) | 1992.02-1994.09 - 2.0 i - 1998ccm, 115pk, 85KW - N9F
    SCORPIO I Turnier
    SCORPIO I Turnier (GGE) | 1991.09-1994.09 - 2.0 i - 1998ccm, 115pk, 85KW - N9F
    SCORPIO I Turnier (GGE) | 1991.09-1994.09 - 2.0 i - 1998ccm, 120pk, 88KW - N9D
    SIERRA
    SIERRA (GBG, GB4) | 1990.01-1993.02 - 2.0 4x4 - 1998ccm, 120pk, 88KW - N9C
    SIERRA (GBG, GB4) | 1990.01-1993.02 - 2.0 4x4 - 1998ccm, 125pk, 92KW - N9C
    SIERRA (GBG, GB4) | 1990.01-1993.02 - 2.0 i - 1998ccm, 125pk, 92KW - N9C
    SIERRA (GBG, GB4) | 1990.01-1993.02 - 2.0 i - 1998ccm, 120pk, 88KW - N9C
    SIERRA (GBG, GB4) | 1991.12-1993.02 - 2.0 i DOHC - 1998ccm, 115pk, 85KW - N9E
    SIERRA Hatchback
    SIERRA Hatchback (GBC, GBG) | 1991.10-1993.03 - 2.0 4x4 - 1998ccm, 120pk, 88KW - N9C
    SIERRA Hatchback (GBC, GBG) | 1989.06-1993.02 - 2.0 i - 1998ccm, 120pk, 88KW - N9C
    SIERRA Hatchback (GBC, GBG) | 1989.06-1993.02 - 2.0 i - 1998ccm, 109pk, 80KW - N8A
    SIERRA Hatchback (GBC, GBG) | 1989.06-1993.02 - 2.0 i - 1998ccm, 125pk, 92KW - N9B
    SIERRA Hatchback (GBC, GBG) | 1991.12-1993.02 - 2.0 i DOHC - 1998ccm, 115pk, 85KW - N9E
    SIERRA Turnier
    SIERRA Turnier (BNG) | 1988.10-1991.09 - 1.9 - 1998ccm, 108pk, 80KW - N8A
    SIERRA Turnier (BNG) | 1989.05-1993.02 - 2.0 4x4 - 1998ccm, 125pk, 92KW - N9C
    SIERRA Turnier (BNG) | 1990.02-1993.02 - 2.0 4x4 - 1998ccm, 120pk, 88KW - N9C
    SIERRA Turnier (BNG) | 1989.05-1993.02 - 2.0 i - 1998ccm, 125pk, 92KW - N9C
    SIERRA Turnier (BNG) | 1989.05-1993.02 - 2.0 i - 1998ccm, 120pk, 88KW - N9C
    SIERRA Turnier (BNG) | 1991.12-1993.02 - 2.0 i DOHC - 1998ccm, 115pk, 85KW - N9E
  • Origineel nummers

    5020866FORD
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DT482 Payen


-28% 142,18

102,37

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DT482 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DT482 Payen

€  102,37

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK