Pakkingsset, cilinderkop DT110 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638524 Fabrikantcode: DT110 EAN: 613313000485

€ 45,86

€  33,02

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52089700
    CORTECO 417956P
    ELRING 766.682
    ELWIS ROYAL 9826582
    FAI AutoParts HS456
    GOETZE 21-27902-21/0
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 598-2652
    WILMINK GROUP WG1096031
    WILMINK GROUP WG1085623
    WILMINK GROUP WG1166574
    WILMINK GROUP WG1179680
    WILMINK GROUP WG1229284
  • Toepasbaarheid

    FORD
    FIESTA Hatchback/limousine
    FIESTA Hatchback/limousine (F3L, F5L) | 1991.12-1995.08 - 1.1 - 1119ccm, 50pk, 37KW - G6A
    FIESTA III
    FIESTA III (GFJ) | 1989.03-1995.12 - 1.1 - 1119ccm, 55pk, 40KW - GUD, GUE
    FIESTA III (GFJ) | 1989.03-1995.12 - 1.1 - 1119ccm, 50pk, 37KW - G6A
  • Origineel nummers

    5020844FORD
    5028399FORD
    6157016FORD
    93BX6014AAFORD
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DT110 Payen


-28% 45,86

33,02

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DT110 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DT110 Payen

€  33,02

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK