Pakkingsset, cilinderkop DR850 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638489 Fabrikantcode: DR850 EAN: 0613313266492

€ 138,22

€  102,07

Incl. BTW
-26%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52114600
    ASHIKA 48-0K-K01
    BGA HK5537
    CORTECO 417330P
    GLASER D80922-00
    GOETZE 21-28000-20/0
    JAPANPARTS KG-K01
    JAPKO 48K01
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 598-4029
    VIKTOR REINZ 02-52435-01
    WILMINK GROUP WG1002243
    WILMINK GROUP WG1090438
    WILMINK GROUP WG1166778
    WILMINK GROUP WG1228808
    WILMINK GROUP WG1241124
    WILMINK GROUP WG1736291
  • Toepasbaarheid

    KIA
    CLARUS
    CLARUS (K9A) | 1996.07-2001.11 - 2.0 i 16V - 1998ccm, 133pk, 98KW - FE (16V)
    CLARUS Stationwagen
    CLARUS Stationwagen (GC) | 1998.05-heden - 2.0 i 16V - 1998ccm, 133pk, 98KW - FE (16V)
    RETONA Terreinwagen gesloten
    RETONA Terreinwagen gesloten (FK) | 2000.05-2001.12 - 2.0 16V - 1998ccm, 128pk, 94KW - FE (16V)
    SPORTAGE SUV
    SPORTAGE SUV (K00) | 2000.10-2003.08 - 2.0 - 1998ccm, 118pk, 87KW - FE (16V)
    SPORTAGE SUV (K00) | 2000.10-2003.08 - 2.0 4WD - 1998ccm, 118pk, 87KW - FE (16V)
    SPORTAGE SUV (K00) | 1999.10-2003.08 - 2.0 i 16V - 1998ccm, 128pk, 94KW - FE (16V)
    SPORTAGE SUV (K00) | 1994.04-2003.08 - 2.0 i 16V 4WD - 1998ccm, 128pk, 94KW - FE (16V)
    MAZDA
    626 III
    626 III (GD) | 1987.08-1989.07 - 2.0 - 1998ccm, 101pk, 74KW - FE (12V)
    626 III (GD) | 1987.09-1990.10 - 2.0 - 1998ccm, 90pk, 66KW - FE (12V)
    626 III (GD) | 1987.09-1992.05 - 2.0 12V - 1998ccm, 107pk, 79KW - FE (12V)
    626 III (GD) | 1987.07-1989.09 - 2.0 16V - 1998ccm, 148pk, 109KW - FE (16V)
    626 III (GD) | 1987.11-1992.05 - 2.0 16V - 1998ccm, 140pk, 103KW - FE (16V)
    626 III Coupé
    626 III Coupé (GD) | 1987.09-1988.12 - 2.0 12V - 1998ccm, 107pk, 79KW - FE (12V)
    626 III Coupé (GD) | 1987.06-1989.09 - 2.0 16V - 1998ccm, 148pk, 109KW - FE (16V)
    626 III Coupé (GD) | 1987.12-1990.10 - 2.0 16V - 1998ccm, 140pk, 103KW - FE (16V)
    626 III Hatchback
    626 III Hatchback (GD) | 1987.11-1992.05 - 2.0 12V - 1998ccm, 107pk, 79KW - FE (12V)
    626 III Hatchback (GD) | 1987.06-1989.08 - 2.0 16V - 1998ccm, 148pk, 109KW - FE (16V)
    626 III Hatchback (GD) | 1987.11-1990.10 - 2.0 16V - 1998ccm, 140pk, 103KW - FE (16V)
    626 III Station Wagon
    626 III Station Wagon (GV) | 1987.09-1990.01 - 2.0 12V - 1998ccm, 110pk, 81KW - FE (12V)
    626 III Station Wagon (GV) | 1988.01-1992.03 - 2.0 16V - 1998ccm, 140pk, 103KW - FE (16V)
    929 III
    929 III (HC) | 1987.06-1988.12 - 2.0 - 1998ccm, 115pk, 85KW - FE (8V), FEFA
    E Bus
    E Bus (SR1) | 1989.10-1994.05 - E2000 - 1998ccm, 82pk, 60KW - FE (8V), FE18, FEBN
    E Bus (SR1) | 1988.10-1989.09 - E2000 4WD - 1998ccm, 82pk, 60KW - FE (8V), FE18, FEBN
    E Open laadbak/ Chassis
    E Open laadbak/ Chassis (SD1) | 1989.10-1995.05 - E2000 - 1998ccm, 82pk, 60KW - FEBN
    E Open laadbak/ Chassis (SD1, SL) | 1999.09-2004.09 - E2000 - 1998ccm, 97pk, 71KW - FE (12V)
  • Origineel nummers

    8AG610271HSMAZDA
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    2 dagen

Pakkingsset, cilinderkop DR850 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DR850 Payen

€  102,07

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK