Pakkingsset, cilinderkop DR301 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638472 Fabrikantcode: DR301 EAN: 0613313238819

€ 304,75

€  215,03

Incl. BTW
-29%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52114000
    BLUE PRINT ADT36232
    CORTECO 418148P
    FAI AutoParts HS996
    GLASER D80952-00
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1242054
    TRISCAN 598-7596
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    VIKTOR REINZ 02-52615-01
    WILMINK GROUP WG1002281
    WILMINK GROUP WG1166774
    WILMINK GROUP WG1179587
    WILMINK GROUP WG1229453
    WILMINK GROUP WG1241175
  • Toepasbaarheid

    TOYOTA
    SUPRA
    SUPRA (_A7_) | 1986.01-1993.05 - 3.0 (MA70_, MA70) - 2954ccm, 190pk, 140KW - 7M-GE
    SUPRA (_A7_) | 1986.01-1988.08 - 3.0 24V (MA70_, MA70) - 2954ccm, 204pk, 150KW - 7M-GE
    SUPRA (_A7_) | 1987.09-1993.04 - 3.0 Turbo (MA70_, MA70) - 2954ccm, 235pk, 173KW - 7M-GTE
    SUPRA (_A7_) | 1988.08-1993.05 - 3.0 Turbo (MA70_, MA70) - 2954ccm, 238pk, 175KW - 7M-GTE
  • Origineel nummers

    0411242030TOYOTA
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DR301 Payen


-29% 304,75

215,03

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DR301 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DR301 Payen

€  215,03

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK