Pakkingsset, cilinderkop DR270 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638470 Fabrikantcode: DR270 EAN: 613313266270

€ 42,75

€  30,78

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52098800
    BGA HK7381
    BLUE PRINT ADT36255
    CORTECO 418410P
    FAI AutoParts HS367
    GLASER D80954-00
    TRISCAN 598-7561
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    VIKTOR REINZ 02-52625-01
    WILMINK GROUP WG1002284
    WILMINK GROUP WG1147807
    WILMINK GROUP WG1155138
    WILMINK GROUP WG1166651
    WILMINK GROUP WG1229686
    WILMINK GROUP WG1241178
  • Toepasbaarheid

    TOYOTA
    LITEACE Bestelwagen
    LITEACE Bestelwagen (_M3_) | 1986.05-1991.09 - 1.5 (KM31_V, KM36_V) - 1486ccm, 69pk, 51KW - 5K
    LITEACE Bestelwagen (_R2__V) | 1992.01-1995.01 - 1.5 (KR27_V) - 1486ccm, 71pk, 52KW - 5K
    LITEACE Bus
    LITEACE Bus (_M3_) | 1985.10-1989.08 - 1.5 (KM30LG) - 1486ccm, 69pk, 51KW - 5K
    LITEACE Bus (_M3_) | 1989.07-1992.01 - 1.5 (KM30LG) - 1486ccm, 71pk, 52KW - 5K
    LITEACE Bus (_R2_) | 1992.01-1995.01 - 1.5 (KR21LG) - 1486ccm, 71pk, 52KW - 5K
  • Origineel nummers

    0411213020TOYOTA
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DR270 Payen


-28% 42,75

30,78

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DR270 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DR270 Payen

€  30,78

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK