Pakkingsset, cilinderkop DP970 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638462 Fabrikantcode: DP970 EAN: 613313254345

€ 100,42

€  72,30

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASHIKA 48-01-177
    BLUE PRINT ADN16298
    CORTECO 418407P
    ELRING 453.960
    FAI AutoParts HS947
    GLASER D80974-00
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1241077
    JAPANPARTS KG-177
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    JAPKO 48177
    VIKTOR REINZ 02-52715-01
    WILMINK GROUP WG1192859
    WILMINK GROUP WG1002305
    WILMINK GROUP WG1179575
    WILMINK GROUP WG1229683
    WILMINK GROUP WG1241203
  • Toepasbaarheid

    NISSAN
    100NX
    100NX (B13) | 1990.03-1994.10 - 1.6 - 1597ccm, 90pk, 66KW - GA16DS
    PRIMERA
    PRIMERA (P10) | 1990.06-1996.01 - 1.6 - 1597ccm, 90pk, 66KW - GA16DS
    PRIMERA Hatchback
    PRIMERA Hatchback (P10) | 1990.06-1996.01 - 1.6 - 1597ccm, 90pk, 66KW - GA16DS
    PRIMERA Traveller
    PRIMERA Traveller (W10) | 1990.07-1998.03 - 1.6 i - 1597ccm, 90pk, 66KW - GA16DS
    SUNNY III
    SUNNY III (N14) | 1990.10-1995.05 - 1.6 i - 1597ccm, 90pk, 66KW - GA16DE, GA16DS
    SUNNY III (N14) | 1990.10-1995.05 - 1.6 i 16V 4WD - 1597ccm, 90pk, 66KW - GA16DS
    SUNNY III Hatchback
    SUNNY III Hatchback (N14) | 1990.10-1995.05 - 1.6 i - 1597ccm, 90pk, 66KW - GA16DE, GA16DS
    SUNNY III Liftback
    SUNNY III Liftback (N14) | 1990.10-1995.05 - 1.6 i - 1597ccm, 90pk, 66KW - GA16DE, GA16DS
    SUNNY III Traveller
    SUNNY III Traveller (Y10) | 1991.06-2000.03 - 1.6 i - 1597ccm, 90pk, 66KW - GA16DE, GA16DS
  • Origineel nummers

    1104274Y25NISSAN
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DP970 Payen


-28% 100,42

72,30

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DP970 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DP970 Payen

€  72,30

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK