Pakkingsset, cilinderkop DP790 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638454 Fabrikantcode: DP790 EAN: 613313000423

€ 87,12

€  62,73

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52033500
    CORTECO 417411P
    ELRING 704.947
    GLASER D31067-00
    TRISCAN 598-2608
    VIKTOR REINZ 02-27335-02
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1000905
    WILMINK GROUP WG1085475
    WILMINK GROUP WG1090416
    WILMINK GROUP WG1102594
    WILMINK GROUP WG1166258
    WILMINK GROUP WG1228856
  • Toepasbaarheid

    FORD
    ESCORT III
    ESCORT III (GAA) | 1980.09-1983.08 - 1.1 - 1117ccm, 55pk, 40KW - GLB, GMA
    ESCORT III (GAA) | 1980.09-1983.08 - 1.1 - 1117ccm, 59pk, 43KW - GPA
    ESCORT III Turnier
    ESCORT III Turnier (AWA) | 1980.09-1983.08 - 1.1 - 1117ccm, 54pk, 40KW - GLB, GMA
    ESCORT IV
    ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 1986.01-1990.07 - 1.4 - 1392ccm, 73pk, 54KW - F6B, F6D, FUC
    ESCORT IV Cabriolet
    ESCORT IV Cabriolet (ALF) | 1987.02-1990.07 - 1.4 - 1392ccm, 73pk, 54KW - F6B, F6D, FUC
    ESCORT IV Express
    ESCORT IV Express (AVF) | 1986.02-1990.07 - 1.4 i - 1392ccm, 73pk, 54KW - F6B, F6D, FUC
    ESCORT IV Turnier
    ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) | 1986.01-1990.07 - 1.4 - 1392ccm, 73pk, 54KW - F6B, F6D, FUC
    FIESTA II
    FIESTA II (FBD) | 1983.09-1987.01 - 1.4 - 1392ccm, 69pk, 51KW - FUBA
    FIESTA II (FBD) | 1985.10-1989.11 - 1.4 (FBD) - 1392ccm, 75pk, 55KW - FUB
    FIESTA II (FBD) | 1987.02-1989.02 - 1.4 (FBD) - 1392ccm, 73pk, 54KW - FUD
    FIESTA II (FBD) | 1984.03-1989.02 - 1.6 XR2 (FBD) - 1597ccm, 95pk, 70KW - LUD
    FIESTA II (FBD) | 1984.04-1989.02 - 1.6 XR2 (FBD) - 1597ccm, 97pk, 71KW - LUB
    FIESTA III
    FIESTA III (GFJ) | 1989.03-1995.12 - 1.4 - 1392ccm, 73pk, 54KW - FUG, FUJ, F4A
    ORION II
    ORION II (AFF) | 1986.01-1990.07 - 1.4 - 1392ccm, 73pk, 54KW - FUC
  • Origineel nummers

    1008718FORD
    5016204FORD
    5028485FORD
    86SX6014AAFORD
    93SX6014ABFORD
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DP790 Payen


-28% 87,12

62,73

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DP790 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DP790 Payen

€  62,73

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK