Pakkingsset, cilinderkop DP580 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638447 Fabrikantcode: DP580 EAN: 613313266089

€ 112,32

€  80,87

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 53004200
    ASHIKA 48-01-127
    ASHIKA 48-01-158
    CORTECO 417078P
    FAI AutoParts HS666
    GLASER D37203-00
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1241058
    JAPANPARTS KG-127
    JAPANPARTS KG-158
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    JAPKO 48127
    JAPKO 48158
    NPS N124N27
    VIKTOR REINZ 02-52170-01
    WILMINK GROUP WG1001897
    WILMINK GROUP WG1167915
    WILMINK GROUP WG1179554
    WILMINK GROUP WG1228684
    WILMINK GROUP WG1241017
  • Toepasbaarheid

    NISSAN
    CHERRY III
    CHERRY III (N12) | 1982.10-1986.12 - 1.7 D - 1681ccm, 54pk, 40KW - CD17
    SUNNY I
    SUNNY I (B11) | 1982.03-1986.10 - 1.7 D - 1681ccm, 54pk, 40KW - CD17
    SUNNY I Traveller
    SUNNY I Traveller (B11) | 1982.03-1986.10 - 1.7 D - 1681ccm, 54pk, 40KW - CD17
    SUNNY II
    SUNNY II (N13, B12) | 1986.06-1989.05 - 1.7 D - 1681ccm, 54pk, 40KW - CD17
    SUNNY II Hatchback
    SUNNY II Hatchback (N13) | 1986.06-1991.01 - 1.7 D - 1681ccm, 54pk, 40KW - CD17
    SUNNY II Traveller
    SUNNY II Traveller (B12) | 1986.01-1991.06 - 1.7 D - 1681ccm, 54pk, 40KW - CD17
    SUNNY III Bestelwagen/Bus
    SUNNY III Bestelwagen/Bus (Y10) | 1990.11-2000.03 - 1.7 D - 1681ccm, 54pk, 40KW - CD17
  • Origineel nummers

    1104217A26NISSAN
    1104254A25NISSAN
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DP580 Payen


-28% 112,32

80,87

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DP580 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DP580 Payen

€  80,87

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK