Pakkingsset, cilinderkop DN481 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638415 Fabrikantcode: DN481 EAN: 0613313265907

€ 107,42

€  77,35

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52098300
    ASHIKA 48-08-804
    ASHIKA 48-08-807
    BLUE PRINT ADK86215
    BLUE PRINT ADK86223
    CORTECO 418441P
    ELRING 920.118
    FAI AutoParts HS370
    GLASER D80942-04
    GOETZE 21-28124-21/0
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1248004
    JAPANPARTS KG-807
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    JAPANPARTS KG-804
    JAPKO 48804
    JAPKO 48807
    NPS S124I37
    TRISCAN 598-7001
    VIKTOR REINZ 02-52560-02
    WILMINK GROUP WG1166647
    WILMINK GROUP WG1176848
    WILMINK GROUP WG1195772
    WILMINK GROUP WG1241157
    WILMINK GROUP WG1736293
    WILMINK GROUP WG1779166
  • Toepasbaarheid

    SUZUKI
    SAMURAI Terreinwagen gesloten
    SAMURAI Terreinwagen gesloten (SJ_) | 1988.11-1992.07 - 1.3 (SJ 413) - 1324ccm, 64pk, 47KW - G13A
    SAMURAI Terreinwagen gesloten (SJ_) | 1988.11-2004.12 - 1.3 Vierwielaandrijving (SJ 413) - 1324ccm, 60pk, 44KW - G13A
    SAMURAI Terreinwagen gesloten (SJ_) | 1988.11-2004.12 - 1.3 Vierwielaandrijving (SJ 413) - 1324ccm, 64pk, 47KW - G13A
    SAMURAI Terreinwagen open
    SAMURAI Terreinwagen open (SJ_) | 1988.04-1992.07 - 1.3 (SJ413) - 1324ccm, 64pk, 47KW - G13A
    SJ413
    SJ413 (OS) | 1986.08-1990.08 - 1.3 (SJ 413) - 1324ccm, 60pk, 44KW - G13A
    SJ413 (OS) | 1984.09-1990.08 - 1.3 (SJ413) - 1324ccm, 64pk, 47KW - G13A
    SJ413 Terreinwagen open
    SJ413 Terreinwagen open (OS) | 1985.01-1985.12 - 1.3 (SJ413) - 1324ccm, 64pk, 47KW - G13A
    SWIFT I
    SWIFT I (AA) | 1984.10-1989.03 - 1.3 (SA413, AA51) - 1324ccm, 68pk, 50KW - G13A
    SWIFT I (AA) | 1984.10-1989.03 - 1.3 (SA413, AA51/53) - 1324ccm, 73pk, 54KW - G13A
    SWIFT I (AA) | 1986.08-1989.03 - 1.3 (SA413, AA53) - 1324ccm, 64pk, 47KW - G13A
    SWIFT II Hatchback
    SWIFT II Hatchback (EA, MA) | 1989.03-1991.12 - 1.3 (SF413, AB35) - 1324ccm, 71pk, 52KW - G13A
    SWIFT II Hatchback (EA, MA) | 1989.03-2001.05 - 1.3 (SF413, AB35) - 1298ccm, 68pk, 50KW - G13A
    SWIFT II Hatchback (EA, MA) | 1989.03-2001.05 - 1.3 4WD (SF413, AA35) - 1324ccm, 68pk, 50KW - G13A
    SWIFT II Hatchback (EA, MA) | 1989.10-1991.12 - 1.3 4WD (SF413, AF35) - 1324ccm, 71pk, 52KW - G13A
  • Origineel nummers

    1110083810SUZUKI
    1110083812SUZUKI
    1110083813SUZUKI
    1110083814SUZUKI
    1110083815SUZUKI
    1110083816SUZUKI
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DN481 Payen


-28% 107,42

77,35

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DN481 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DN481 Payen

€  77,35

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK