Pakkingsset, cilinderkop DM995 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638398 Fabrikantcode: DM995 EAN: 0613313265686

€ 97,39

€  70,12

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52062800
    ASHIKA 48-04-434
    CORTECO 417570P
    GLASER D80902-01
    JAPANPARTS KG-434
    JAPKO 48434
    NPS H124A32
    TRISCAN 598-3002
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    VIKTOR REINZ 02-52295-04
    WILMINK GROUP WG1002220
    WILMINK GROUP WG1090402
    WILMINK GROUP WG1166413
    WILMINK GROUP WG1241088
    WILMINK GROUP WG1228974
    WILMINK GROUP WG1085553
  • Toepasbaarheid

    ACURA
    INTEGRA Coupé
    INTEGRA Coupé | 1985.01-1990.12 - 1.5 - 1488ccm, 85pk, 63KW - D15A1
    INTEGRA Hatchback
    INTEGRA Hatchback | 1985.01-1990.12 - 1.5 - 1488ccm, 85pk, 63KW - D15A1
    INTEGRA Sedan
    INTEGRA Sedan | 1985.01-1990.12 - 1.5 - 1488ccm, 85pk, 63KW - D15A1
    HONDA
    CIVIC I Shuttle
    CIVIC I Shuttle (AN, AR) | 1983.10-1987.10 - 1.5 (AN) - 1488ccm, 86pk, 63KW - EW2
    CIVIC I Shuttle (AN, AR) | 1985.01-1987.10 - 1.5 4WD (AR) - 1488ccm, 86pk, 63KW - EW2
    CIVIC III Hatchback
    CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 1984.01-1987.10 - 1.2 (AL) - 1187ccm, 54pk, 40KW - D12B1, ZA2
    CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 1983.10-1987.10 - 1.3 (AG) - 1342ccm, 71pk, 52KW - EV2
    CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 1983.10-1987.10 - 1.5 GL (AH) - 1488ccm, 86pk, 63KW - EW2
    CIVIC III Sedan
    CIVIC III Sedan (AM, AK, AU) | 1985.01-1987.10 - 1.2 - 1187ccm, 54pk, 40KW - D12B1, ZA2
    CIVIC III Sedan (AM, AK, AU) | 1983.10-1987.10 - 1.3 - 1342ccm, 71pk, 52KW - EV2
    CIVIC III Sedan (AM, AK, AU) | 1983.10-1987.10 - 1.5 GL - 1488ccm, 86pk, 63KW - EW2
    CRX I
    CRX I (AF, AS) | 1983.10-1987.10 - 1.3 - 1342ccm, 71pk, 52KW - EV2
    INTEGRA Hatchback
    INTEGRA Hatchback (DA) | 1985.10-1989.08 - 1.5 - 1488ccm, 86pk, 63KW - D15A1
    ROVER
    200 Sedan
    200 Sedan (XH) | 1985.09-1989.09 - 213 S - 1342ccm, 73pk, 54KW - EV 2
  • Origineel nummers

    061A1PE3000HONDA
    061A1PE3010HONDA
    061A1PE3020HONDA
    HO061A1PE3000010HONDA
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DM995 Payen


-28% 97,39

70,12

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DM995 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DM995 Payen

€  70,12

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK