Pakkingsset, cilinderkop DM366 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638378 Fabrikantcode: DM366 EAN: 0613313134951

€ 82,21

€  59,19

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52139400
    BGA HK3543
    CORTECO 417937P
    ELRING 917.753
    FAI AutoParts HS728
    GOETZE 21-26807-26/0
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 598-8597
    WILMINK GROUP WG1085907
    WILMINK GROUP WG1096696
    WILMINK GROUP WG1166979
    WILMINK GROUP WG1176840
    WILMINK GROUP WG1229267
  • Toepasbaarheid

    VOLKSWAGEN
    GOLF III
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ, ACC
    GOLF III (1H1) | 1993.01-1997.08 - 1.8 Syncro (1HX1) - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    GOLF III Cabriolet
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    GOLF III Van
    GOLF III Van (1H1) | 1991.08-1997.12 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    GOLF III Van (1H1) | 1991.08-1995.07 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    GOLF III Variant
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM, ANN
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ, ANP
    GOLF IV Cabriolet
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM, ANN
    GOLF Van III Variant
    GOLF Van III Variant (1H5) | 1993.07-1999.02 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    GOLF Van III Variant (1H5) | 1993.08-1999.12 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    PASSAT B3/B4
    PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - RP, ABS, ADZ
    PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) | 1990.08-1996.08 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    PASSAT B3/B4 Variant
    PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - RP, ABS, ADZ
    PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) | 1990.08-1997.05 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    VENTO
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
  • Origineel nummers

    051198012BVW
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Pakkingsset, cilinderkop DM366 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DM366 Payen

€  59,19

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK