Pakkingsset, cilinderkop DL951 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638369 Fabrikantcode: DL951 EAN: 0613313265259

€ 75,55

€  54,40

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52099000
    CORTECO 418412P
    ELRING 752.771
    GLASER D80864-01
    GOETZE 21-26758-23/0
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1242036
    TRISCAN 598-7549
    VIKTOR REINZ 02-52134-03
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1002155
    WILMINK GROUP WG1166652
    WILMINK GROUP WG1179436
    WILMINK GROUP WG1194801
    WILMINK GROUP WG1229688
    WILMINK GROUP WG1241000
    WILMINK GROUP WG1736268
  • Toepasbaarheid

    TOYOTA
    CRESSIDA Sedan
    CRESSIDA Sedan (_X7_) | 1985.01-1988.10 - 2.4 TD (LX71) - 2446ccm, 86pk, 63KW - 2L-T
    LAND CRUISER
    LAND CRUISER (_J7_) | 1985.10-1990.05 - 2.4 TD (LJ70_, LJ73_, LJ70RV) - 2446ccm, 86pk, 63KW - 2L-T
  • Origineel nummers

    0411254030TOYOTA
    0411254031TOYOTA
    0411254032TOYOTA
    0411254033TOYOTA
    041125403NTOYOTA
    TO04112540303132TOYOTA
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DL951 Payen


-28% 75,55

54,40

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DL951 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DL951 Payen

€  54,40

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK