Pakkingsset, cilinderkop DL820 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638366 Fabrikantcode: DL820 EAN: 0613313265211

€ 52,38

€  37,71

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52087300
    ASHIKA 48-02-203
    BGA HK8326
    FAI AutoParts HS326
    GLASER D80876-00
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1242004
    JAPANPARTS KG-203
    JAPKO 48203
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 598-7544
    VIKTOR REINZ 02-52181-02
    WILMINK GROUP WG1002170
    WILMINK GROUP WG1166554
    WILMINK GROUP WG1179432
    WILMINK GROUP WG1241019
    WILMINK GROUP WG1033307
  • Toepasbaarheid

    DAIHATSU
    ROCKY Hard Top
    ROCKY Hard Top (F7, F8) | 1985.02-1993.04 - 2.0 4x4 (F70, F75, F80, F85) - 1998ccm, 88pk, 65KW - 3Y
    ROCKY Soft Top
    ROCKY Soft Top (F7, F8) | 1985.02-1993.04 - 2.0 (F70, F75, F80, F85) - 1998ccm, 88pk, 65KW - 3Y
  • Origineel nummers

    0411272010TOYOTA
    0411272011TOYOTA
    0411272012TOYOTA
    0411272013TOYOTA
    0411273010TOYOTA
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DL820 Payen


-28% 52,38

37,71

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DL820 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DL820 Payen

€  37,71

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK