Pakkingsset, cilinderkop DL761 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638363 Fabrikantcode: DL761 EAN: 613313000409

€ 60,04

€  43,23

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52084600
    ASHIKA 48-01-172
    ASHUKI N100-01
    BGA HK8337
    BLUE PRINT ADN16251
    ELRING 762.768
    FAI AutoParts HS339
    GLASER D80883-01
    GOETZE 21-26740-22/0
    JAPANPARTS KG-172
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    JAPKO 48172
    NPS N124N72
    TRISCAN 598-4500
    VIKTOR REINZ 02-52215-03
    WILMINK GROUP WG1002185
    WILMINK GROUP WG1102884
    WILMINK GROUP WG1166536
    WILMINK GROUP WG1179430
    WILMINK GROUP WG1188576
  • Toepasbaarheid

    NISSAN
    MICRA I
    MICRA I (K10) | 1982.12-1989.05 - 1.0 - 988ccm, 54pk, 40KW - MA10S
    MICRA I (K10) | 1982.12-1989.12 - 1.0 - 988ccm, 50pk, 37KW - MA10S
  • Origineel nummers

    1104210B25NISSAN
    1104215B25NISSAN
    1104215B26NISSAN
    1104215B85NISSAN
    1104215B86NISSAN
    A104215B8FNISSAN
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DL761 Payen


-28% 60,04

43,23

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DL761 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DL761 Payen

€  43,23

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK