Pakkingsset, cilinderkop DK440 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638330 Fabrikantcode: DK440 EAN: 613313264818

€ 59,64

€  42,94

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52083200
    BGA HK8379
    BLUE PRINT ADN16229
    CORTECO 417410P
    CORTECO 417464P
    ELRING 567.184
    GLASER D80871-00
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    NPS N124N17
    VIKTOR REINZ 02-52160-04
    WILMINK GROUP WG1002165
    WILMINK GROUP WG1166529
    WILMINK GROUP WG1179367
    WILMINK GROUP WG1193673
    WILMINK GROUP WG1241012
  • Toepasbaarheid

    NISSAN
    CHERRY II Coupé
    CHERRY II Coupé (N10) | 1981.08-1982.05 - 1.5 - 1488ccm, 69pk, 51KW - E15
    CHERRY III
    CHERRY III (N12) | 1983.11-1986.10 - 1.5 - 1488ccm, 75pk, 55KW - E15S
    PRAIRIE
    PRAIRIE (M10, NM10) | 1984.01-1987.12 - 1.5 S (M10) - 1488ccm, 75pk, 55KW - E15S
    SUNNY I
    SUNNY I (B11) | 1982.03-1986.10 - 1.5 - 1488ccm, 75pk, 55KW - E15S
    SUNNY I (B11) | 1982.03-1986.05 - 1.5 - 1488ccm, 69pk, 51KW - E15
    SUNNY I Coupé
    SUNNY I Coupé (B11) | 1982.03-1986.10 - 1.5 - 1488ccm, 75pk, 55KW - E15S
    SUNNY I Traveller
    SUNNY I Traveller (B11) | 1982.03-1986.10 - 1.5 - 1488ccm, 75pk, 55KW - E15S
    SUNNY II
    SUNNY II (N13, B12) | 1986.06-1988.10 - 1.5 - 1487ccm, 71pk, 52KW - E15S
    SUNNY II Coupé
    SUNNY II Coupé (B12) | 1986.06-1988.10 - 1.5 - 1487ccm, 71pk, 52KW - E15S
    SUNNY II Hatchback
    SUNNY II Hatchback (N13) | 1986.06-1988.10 - 1.5 - 1487ccm, 71pk, 52KW - E15S
    SUNNY II Traveller
    SUNNY II Traveller (B12) | 1986.06-1988.10 - 1.5 - 1487ccm, 71pk, 52KW - E15S
  • Origineel nummers

    5012923FORD
    A850X6014HAAFORD
    1104211A25NISSAN
    1104211A26NISSAN
    1104211A27NISSAN
    1104211A28NISSAN
    1104211M25NISSAN
    1104211M26NISSAN
    1104211M27NISSAN
    1104211M85NISSAN
    1104211M86NISSAN
    1104211M87NISSAN
    1104211M88NISSAN
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DK440 Payen


-28% 59,64

42,94

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DK440 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DK440 Payen

€  42,94

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK