Pakkingsset, cilinderkop DJ740 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638318 Fabrikantcode: DJ740 EAN: 613313264672

€ 97,62

€  70,29

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52120900
    ASHIKA 48-02-233
    CORTECO 418109P
    GLASER D80867-00
    JAPANPARTS KG-233
    JAPKO 48233
    NPS T124A33
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 598-7553
    VIKTOR REINZ 02-52148-01
    WILMINK GROUP WG1002159
    WILMINK GROUP WG1166839
    WILMINK GROUP WG1179345
    WILMINK GROUP WG1241004
  • Toepasbaarheid

    TOYOTA
    LAND CRUISER
    LAND CRUISER (_J4_, _J5_) | 1980.08-1984.10 - 3.4 D (BJ42_V, BJ45_V, BJ46_, BJ42RV) - 3432ccm, 90pk, 66KW - 3B
    LAND CRUISER (_J6_) | 1981.10-1987.08 - 3.4 Diesel (BJ60, HJ60, BJ61) - 3432ccm, 90pk, 66KW - 3B
    LAND CRUISER Pick-up
    LAND CRUISER Pick-up (_J4_) | 1980.08-1984.10 - 3.4 D (BJ45_P) - 3432ccm, 90pk, 66KW - 3B
  • Origineel nummers

    0411258010TOYOTA
    0411258011TOYOTA
    0411258012TOYOTA
    0411258013TOYOTA
    TO04112580101112TOYOTA
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DJ740 Payen


-28% 97,62

70,29

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DJ740 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DJ740 Payen

€  70,29

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK