Pakkingsset, cilinderkop DJ444 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638312 Fabrikantcode: DJ444 EAN: 613313134159

€ 61,37

€  44,19

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52090500
    AJUSA 52096500
    BGA HK7390
    CORTECO 417959P
    ELRING 768.694
    GOETZE 21-25123-29/0
    TRISCAN 598-2684
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1085628
    WILMINK GROUP WG1166581
    WILMINK GROUP WG1166632
    WILMINK GROUP WG1179331
    WILMINK GROUP WG1229287
    WILMINK GROUP WG1101020
  • Toepasbaarheid

    FORD
    ESCORT IV
    ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 1989.08-1990.07 - 1.6 i - 1597ccm, 102pk, 75KW - LJB
    ESCORT IV Cabriolet
    ESCORT IV Cabriolet (ALF) | 1989.08-1990.07 - 1.6 i - 1597ccm, 102pk, 75KW - LJB
    ESCORT V
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1990.07-1993.08 - 1.6 - 1598ccm, 105pk, 77KW - LJF
    ESCORT V Cabriolet
    ESCORT V Cabriolet (ALL) | 1990.07-1993.08 - 1.6 - 1598ccm, 105pk, 77KW - LJF
    ESCORT V Turnier
    ESCORT V Turnier (ANL) | 1990.07-1992.09 - 1.6 - 1598ccm, 105pk, 77KW - LJF
    FIESTA III
    FIESTA III (GFJ) | 1989.03-1993.03 - 1.6 XR2i - 1598ccm, 103pk, 76KW - LJD
    ORION II
    ORION II (AFF) | 1989.08-1990.07 - 1.6 i - 1597ccm, 102pk, 75KW - LJB
    ORION III
    ORION III (GAL) | 1990.07-1992.09 - 1.6 i - 1598ccm, 105pk, 77KW - LJF
  • Origineel nummers

    1008739FORD
    5023360FORD
    89SX6014BAFORD
    93SX6014BBFORD
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DJ444 Payen


-28% 61,37

44,19

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DJ444 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DJ444 Payen

€  44,19

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK