Pakkingsset, cilinderkop DJ442 Payen

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0638311 Fabrikantcode: DJ442 EAN: 0613313134135

€ 60,97

€  43,90

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met cilinderkopdichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet cilinderkopdichting
    Met klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52045300
    CORTECO 417823P
    ELRING 768.694
    GLASER D31453-00
    TRISCAN 598-2605
    VIKTOR REINZ 02-24840-06
    WILMINK GROUP WG1001061
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1084107
    WILMINK GROUP WG1085628
    WILMINK GROUP WG1166351
    WILMINK GROUP WG1179330
    WILMINK GROUP WG1239906
    WILMINK GROUP WG1101020
  • Toepasbaarheid

    FORD
    ESCORT IV
    ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 1989.04-1990.07 - 1.6 - 1598ccm, 88pk, 65KW - LUG
    ESCORT IV Cabriolet
    ESCORT IV Cabriolet (ALF) | 1986.01-1987.12 - 1.6 - 1597ccm, 79pk, 58KW - LPA, LP2
    ESCORT V
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1990.07-1992.08 - 1.6 - 1598ccm, 90pk, 66KW - LUJ, LUK
    ESCORT V Turnier
    ESCORT V Turnier (ANL) | 1990.07-1992.08 - 1.6 - 1598ccm, 90pk, 66KW - LUJ, LUK
    FIESTA II
    FIESTA II (FBD) | 1984.03-1989.02 - 1.6 XR2 (FBD) - 1597ccm, 95pk, 70KW - LUD
    FIESTA II (FBD) | 1984.04-1989.02 - 1.6 XR2 (FBD) - 1597ccm, 97pk, 71KW - LUB
    FIESTA III
    FIESTA III (GFJ) | 1989.01-1994.01 - 1.6 - 1597ccm, 88pk, 65KW - LUH
    FIESTA III (GFJ) | 1989.03-1992.12 - 1.6 - 1597ccm, 90pk, 66KW - LUH
    ORION II
    ORION II (AFF) | 1985.12-1990.07 - 1.6 - 1597ccm, 90pk, 66KW - LUC
    ORION II (AFF) | 1986.03-1990.07 - 1.6 - 1597ccm, 88pk, 65KW - LUG
    ORION III
    ORION III (GAL) | 1990.07-1992.12 - 1.6 - 1598ccm, 90pk, 66KW - LUJ, LUK
  • Origineel nummers

    5016206FORD
    86SX6014BAFORD
  • Fabrikant

    Payen

  • Levertijd

    1 week

Eerder door u bekeken

Payen

Geen foto
beschikbaar

Pakkingsset, cilinderkop

Pakkingsset, cilinderkop DJ442 Payen


-28% 60,97

43,90

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakkingsset, cilinderkop DJ442 Payen

Pakkingsset, cilinderkop DJ442 Payen

€  43,90

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK