Pakking, cilinderkop 775.000 Elring

Productnummer: 0682149 Fabrikantcode: 775.000 EAN: 4041248712542

€ 83,84

€  43,25

Incl. BTW
-48%

Bouwwijze afdichting: Metaallagen pakking. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Bouwwijze afdichtingMetaallagen pakking
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 10161900
    BGA CH0558
    BLUE PRINT ADS76402
    BLUE PRINT ADS76402C
    ELWIS ROYAL 0051525
    GLASER H40313-00
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1257009
    VIKTOR REINZ 61-53940-00
    WILMINK GROUP WG1755029
    WILMINK GROUP WG1003399
    WILMINK GROUP WG1245789
    WILMINK GROUP WG1009102
  • Toepasbaarheid

    SUBARU
    FORESTER
    FORESTER (SF_) | 1997.08-2002.09 - 2.0 AWD (SF5) - 1994ccm, 122pk, 90KW - EJ202
    FORESTER (SF_) | 1998.06-2002.09 - 2.0 AWD (SF5) - 1994ccm, 125pk, 92KW - EJ202
    FORESTER (SF_) | 1998.06-2001.04 - 2.0 S Turbo AWD (SF5) - 1994ccm, 170pk, 125KW - EJ205
    FORESTER (SF_) | 2001.04-2002.09 - 2.0 S Turbo AWD (SF5) - 1994ccm, 177pk, 130KW - EJ205
    IMPREZA Sedan
    IMPREZA Sedan (GC) | 1998.06-2000.12 - 2.0 Turbo GT AWD (GC8) - 1994ccm, 218pk, 160KW - EJ205
    IMPREZA Sedan (GD) | 2002.12-2007.03 - 2.0 WRX Turbo AWD - 1994ccm, 225pk, 165KW - EJ205
    IMPREZA Sedan (GD) | 2000.12-2005.12 - 2.0 WRX Turbo AWD (GDA) - 1994ccm, 218pk, 160KW - EJ205
    IMPREZA Stationwagen
    IMPREZA Stationwagen (GF) | 1998.06-2000.12 - 2.0 Turbo GT AWD (GF8) - 1994ccm, 218pk, 160KW - EJ205
    IMPREZA Stationwagen (GG) | 2000.12-2005.12 - 2.0 Turbo AWD (GGA) - 1994ccm, 218pk, 160KW - EJ205
    IMPREZA Stationwagen (GG) | 2002.12-2006.09 - 2.0 WRX Turbo AWD - 1994ccm, 225pk, 165KW - EJ205
  • Origineel nummers

    11044-AA482SUBARU
    11044-AA483SUBARU
  • Fabrikant

    Elring

    Elring levert als OE leverancier aan diverse fabrikanten. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, volkswagen en nog veel meer merken behoren tot de vaste afnemers. Het programma van Elring omvat: Koppakkingen, oliekeerringen, carterpakkingen, inlaat- en uitlaat-spruitstukpakkingen, kleprubbers, klepdekselpakkingen, nokkenaskeerringen, MLS (metalen) koppakkingen, kopbouten/ cilinderkoprekbouten, en oliekeerringen met schild. Deze worden los verkocht en in kop of cartersets.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Pakking, cilinderkop 775.000 Elring

Pakking, cilinderkop 775.000 Elring

€  43,25

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK